Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

08 lut 2009, 18:27

a u nas pada, a mąz mnie denerwuje - to chyba dlatego bo jestem przemęczona po tej nocy, biedak a on taki mily a ja ciągle krzycze :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

08 lut 2009, 18:55

Ejustysia- Nie przejmuj sie Ja tez mam zmienne nastroje , nawet rozmawiałam wczoraj z przyjaciółką na ten temat. Dziś gotuje pyszny obiadek i dbam o fajny nastrój i jestem czuła, a jutro robie awanture ze jest mało czuły i ze mną nie rozmawia i że mam wszystkiego dosyc i wracam do mamy ( jak on wraca zmeczony z pracy a prace ma stresującą )

Noi takie mam zmienne nastroje jak wulkan :ico_olaboga: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

08 lut 2009, 19:35

dora, ale mój mąż to czasem zachowuje się jak dziecko - klamie a jak mu m owie jak bylo faktycznie to sie cieszy, że go rozszyfrowalam i śmiejąc się dalej coś próbuje klamac a mnie to tak irytuje jk nie wiem - dziś np dzwoni. że będzie godzine po czasie bo idzie na silownie ( w niedziele hahahahha) ja mu mówie, że nie byl bo reasumując wszystko wywnioskowalam, że nawet jeśli by ćwiczyl to 30 min a on minimum 1,5 godziny - malo tego zabraklo mu benzyny - pytam sie gdzie jest - przed domem i wsiadl do samochodu a tu benzyny nie ma , wzielam psy przyszlam od mamy pieszo - samochodu nie ma - fakt zabraklo benzyny, ale gdzies w lesie bo pojechal z kolegami coś tam wypic bo czuje alkohol a ten mi mówi, że kieliszek wódki na krązenie wypil - twierdzac nadal, że byl na silowni - tylko co samochód w lesie robi hahahahhan i glupio sie śmieje- teraz wyslalam go do piekarni bo go zaraz pobije jak nie wyrobi sie w 30 min to wtedy zrealizuje ten brutalny plan - żeby nie bylo wysylam go na rowerze w deszcz żeby też pocierpial - męzczyźni to są jak malpy szkoda gadać,

Awatar użytkownika
Anulkaa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 17 sty 2009, 16:20

08 lut 2009, 21:10

Witajcie :)

A u mnie od rana pada.. jak nie deszcz to śnieg :( i brzydko jest. Ale miło spędziłam niedziele, byliśmy u teściów i siostry męża. Jak zwykle wpychali we mnie jedzenie bo twierdzili ze za chuda jestem :ico_haha_01: heh straszne.
A teraz ide poleżeć, mam już dość siedzenia...

Miłego wieczoru Wam życze dziewczyny :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

09 lut 2009, 11:05

Ejustysiu - a może kłamie ze strachu?? :-D Powiem Ci że jak sie czepiałam Tomka że jedzie na chwile do mamy po pracy ( bo ona go zwabia ze ma dla nas cos ugotowane do jedzenia) i ze siedzi u niej złosciłam sie zaczął kłamac ze był korek i dłuzejj był w pracy.
Faceci jak wiedzą ze będziemy gderac to wtedy kłamią dla swiętego spokoju głupki :-D
Teraz sie o to nie czepiam i nie kłamie.

Może pogadaj z nim miło " kochjanie czy cos przedemną ukrywasz bo cos mi sie nie zgadza" jak zaczniesz miło i ze nie masz pretensji ale żeby był z Tobą szczery napewno CI powie.
MOże po prostu wpada do kolegi na kieliszek i plotki a nie mówi ci aby Cie nie złoscic?? :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

09 lut 2009, 11:28

dora a coś ty - ja mu na wszystko pozwalam, ale jemu chodzi o to, że jakby sie przyznal to by bylo, że jestem dobra a on lubi z siebie ofiare roić, że on to taki biedny i nic nie moze :)

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

09 lut 2009, 11:49

Fececi są z marsa ..... :-D
Mój tez robi z siebie bidusie przy znajomych jak on teraz nic nie może a to jest nieprawda - pozwalam mu pić piwko i moze sie normalnie wyspac kiedy ja sie wierce bo mi nie wygodnie, nie musi lezec plackiem w domju jak ja teraz - im sie wydaje ze ciąza to taka laba siedzisz w domku i super sie czujesz.
Nie pomysli jeden z drugim że czujemy sie ciężkie jak słoń boli nas tu i tam niewygodnie, dieta cukrzycowa i musze uwazac na to co jem ciągle, hormony wariują i masz juz czasem ochote aby był kwiecień.
Nie potrafia zrozumiec..... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-02-09, 10:53 ]
Dobra dobra już się nie nakręcam, mają też swoje zalety :-D

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

09 lut 2009, 11:57

dora dokladnie, oni sa pokrzywdzeni a my to tylko siedzimy i nic nie robimy :), mój mą codziennie 2,5 godziny siedzi na silowni z kolegami oczywiscie więc juz samo to to rozrywka, no poza tym jeszcze ciagle jeździ na jakis chiński kubek - śmierdzący makaron taki no to oczywiscie z kolegami, jechalismy na zakupy do lodzi - jadą z nami koledzy, dorze, że jeszcze w lóżku z nami nie śpią, ale przecież on nic nie robi nigdzie nie chodzi i ja mu ciagle cos zabraniam i on sie czuje jak niewolnik. ostatnio oznajmilam mu, że ja 9 miesiecy cierpie w ciazy to przez kolejne 9 miesiecy ja mam wolne a pieluchy nalezą do niego to takie oczy zrobil, a jak mowa o porodzie rodzinnym to sie mnie pyta czy będzie musial siedziec przy mnie jak poród bedzie trwal 20 godzin bo on bedzie zmeczony i glodny :-D no a ja? czy ja tez jak bede zmeczona i glodna to mam powiedzieć "Wiktor przerwa mama musi odpocząć , urodzimy Cie jutro " Faceci to mają ćwiartki mózgu :-D

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

09 lut 2009, 12:44

Powiedz mu że myślałas ze bedzie przy tobie jak bedziesz rodzic bo to ogromne wsparcie nawet jak potrzyma cie za reke i da wode , iaczej bardzo bedzi ci przykro..

Napewno będzie z Tobą tylko sie droczy :-D

[ Dodano: 2009-02-09, 12:09 ]
A Ja upitrasiłam spagetti pomidorowo serowe i zupke jarzynkową, Zosia pojadła i śpi spokojna. Bo kopie mnie ostatnio jak huligan jakiś :-D

Uwielbiam przepisy Jimiego Olivera taki blondyn z Angli co gotuje w tv znacie ? szczególnie przepisy kuchni włoskiej ma genialne polecam

oto stronka

http://www.kuchnia.tv/html/kuchnioteka/ ... .php?7,2,0

[ Dodano: 2009-02-09, 13:12 ]
Dziewczyny - bierzecie znieczulenie ?

Koleżanka któą poznałam w szpitalu własnie urodziła córeczke maleńka bo w 36 tygodniu waży 2, 4 kg 49 cm ale dostała 10 pkt.

To kolejna osoba która mówi ze połozne w tym szpitalu są super więc połóznej opłacać nie będe bo szkoda kasy, a sama dwa razy tam leżałam i serio pielęgniarki bardzo troskliwe.

Ale mysle o znieczulenieu bo boje sie bólu , co prawda potem sie ciężko wraca do Siebie ale poród tak nie boli.

misiunia_29
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 663
Rejestracja: 06 sie 2008, 15:21

09 lut 2009, 14:24

Witajcie. Ja już na swojego faceta też nie mam sił, ale już nie będę si.ę wyżalać. Poprostu nie trawię jego zachowania. :ico_zly:
Co do znieczulenia to ja przeżyłam dwa porody bez i teraz też nie będę brać

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Bing [Bot], Google [Bot] i 1 gość