Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

08 lut 2009, 22:39

ja też się cieszę, że jeszcze piszemy, chodź szkoda, że tak nielicznie, co z Asią i resztą?? Witaminka tez gdzieś zaginęła buuuu
co do tych złości to faktycznie pozostaje przeczekać
Anetko ja tez lubię spontony, ale kurcze tak dawno tego nie robiłam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

09 lut 2009, 13:03

Witam :-) Ja już w domku ferie się skończyły Martynka dziś pierwszy raz od miesiąca poszła do zerówki. No i był płacz :ico_placzek: Matyldzia strasznie chciała zostac z dziećmi. Chyba z pół godziny tam siedziałam z tymi dziećmi żebym mogła mała wyciągnąć z tamtąd :ico_olaboga: I tak z płaczem wychodziła :-) Więc widzicie we wrzesniu musi iść do przedszkola, chodz ona dzis się zemną kłuciła całą droge. Ja niechce we wrześniu ja chce teraz :ico_olaboga: :diabel: krzyczała niesamowicie :-) Ajak bys powiedziła do niej zdrobniale krasnoludku albo myszko itp to zaraz ci powie ja niejestem krasnoludek tyko malylda :-D W tamtym tyg. też byłam na zakupach i dziewczyny obkupiłam :-) Tak oczywiście na Matyldzie więcej było w promocyjnych cenach niż na Martynke, ale cosik tam nakupiłam :-D

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

09 lut 2009, 23:22

Hej! Melduję się, bo jutro mam taaaki dzień, że na pewno nie dam rady.
Też myślę, że ataki złości trzeba przeczekać, ale wiem, że jest trudno.
mazia, to faktycznie do przedszkola iść musicie :ico_haha_01:
Myślę, że forum będzie istaniało, dopóki będziemy pisały. Wtedy, gdy mamy czas...
Ja wiem, że będę pisała, ale brakuje mi też "towarzystwa" innych dziewczyn, począwszy od sosny :ico_placzek: , joli, Olivii, a skończywszy na eli, kasiulce, asi...
Zmykam do kąpania. Jutro mam radę pedag., wywiadówkę.
Mąż wyjeżdża do De i do tego się poprztykaliśmy,nie potrafię zaakceptować niektórych sytuacji :ico_noniewiem: . Łapie mnie paskudny nastrój, więc idę spać.
Dobranoc

edulitko, będę myślała o tobie jutro...

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

10 lut 2009, 12:25

Witam
Usg zrobiłam wczoraj wieczorem bo okazało się że dziś nie miałabym z kim Niki zostawić. Pęcherzyk się powiększył ale niestety zarodka nie widać :( jeżeli do 18 samo sięnie rozwiąże to kolejne usg :(

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

10 lut 2009, 20:39

Hej!! A jednak zajrzałam, jestem trochę uzależniona :-D
edulitko, zatem cierpliwie czekamy :-)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

10 lut 2009, 22:52

chloee, - ja myśle że raczej cudu nie będzie, sama oglądałam na każdą strone usg i zarodka tam nie ma :ico_noniewiem: zobaczymy jak dalej się poukłada

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

10 lut 2009, 22:58

edulita, uszy do góry, będzie dobrze mocno trzymam kciuki

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

11 lut 2009, 00:48

Witam Was dziewczyny :ico_haha_02: pamietacie mnie jeszcze?Kupe czasu tu nie bylam,ale postanowilam to zmienic.Mam nadzieje ze uda mi sie zagladac do was regularnie.Patrze na te wasze pociechy i oczom nie wierze,jakie one duze,zreszta jak moja Olenka.Nie dawno bylysmy na watku o noworodkach a teraz juz tutaj,ale ten czas leci i nie powiem zeby mi sie to podobalo :ico_nienie: Musze troche poczytac co tu namalowalyscie ciekawego, bo nie za bardzo jestem w temacie.No to jak cos to uciekam ,chcialam sie tylko przywitac i dac znac ze zyje.
Pozdrawiam was wszystkie serdecznie :ico_haha_02:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

11 lut 2009, 11:59

Witam!!!!! Edulitko niemartw się będzie oki. Z tymi drugimi to od początku są kłopoty ja tak samo miałam z Matyldzią. Strasznie się wtedy bałam, zarodek był ale obok zarodka jakaś krew mi się zbierała (chyba torbiel). Wtedy lekarz mi powiedział że jak ta krew będzie schodzić to może pociągnąć za sobą zarodek i nic z tego, albo się zasuszy krew i będzie oki. Dokładnie niewiem do dziś co to było ale wiem, że do trzeciego miesiąca niepozwolił mi się cieszyć tą ciążą :ico_noniewiem: Mam nadziejej że u ciebie się wszystko szybko wyjasni, i niemartw się. Trzymamy za was kciuki :ico_oczko: Wiecie co za skandal niezrobili wczoraj Matyldzi bilansu bo powiedzieli że za pózno :ico_zly: Chciałam żeby ja przynajmniej zważyli i zmieżyli i powiedzieli czy jest w normie :ico_noniewiem: To pielegniara mi powiedziała że se mam sama ją zwazyć :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Oczywiście o Martyne tez mieli pretensje bo 6 lat skończyła we wrześniu ale to znowu szkoły wina bo dali nam kartki dopiero pod koniec roku. Jej to musieli zrobić bo takie wymogi szkoły :-)

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

11 lut 2009, 21:44

Hej!Ja już po balu, takim szkolnym :-D Głowa mnie boli okropnie :ico_noniewiem:
edulitko, więcej optymizmu. O takim przypadku już kiedyś słyszałam, skończyło się dobrze, bo zarodek się pojawił. Miejmy nadzieję, że i u ciebie tak będzie :ico_buziaczki_big: A jak się czuje Nikola??
mazia, służba zdrowia do wymiany!!!
kati, pisz, co u ciebie. Ostatnim razem pamiętam, że pisałaś, że mąż wraca na 3 miesiące z rejsu i po tym ślad po tobie zaginął :-D Co u Oleńki??????

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość