Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

09 lut 2009, 15:49

a po ilu Wy sie zapisywałyście bo pamiętam że niektóre z Was jakoś wcześnie były...
ja byłam po 3 tyg

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

09 lut 2009, 15:50

hejka my juz wrocilismy z mezem sie poklocilam i sie nie odzywamy.... ja caly dom na glowie nuinie aten se lata juz przestaje sie interesowac ...bo po co matka jest od tego?

MOja księzniczka dostala pieluche ortopedyczna:( ma słabe stawy i musi nosic ją przez 6 tyg 20 h na dobe;/ boje sie ze bedzie tylko placz i placz bo to przeciez nie wygodne...ale nic przezyjemy wszystko:) chyba sie przespie poki corka spi z godzine mozze mi sie uda a jaknie to kąpiel zobaczymy

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

09 lut 2009, 16:17

byliśmy chwilkę na spacerku :-)
dziś była u nas położna, muszę z synkiem we środę iść do pani doktor, zeby zobaczyła te krostki, bo jeszcze mu nie schodzą i oczka mu jeszcze ropieją :(, a pępuszek też ma zobaczyć
a we czwartek idziemy na usg bioderek

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

09 lut 2009, 16:20

a we czwartek idziemy na usg bioderek
no ja bylam dzisiaj i myslalm ze pielucha nas ominie ale jednak nie ale im wczensiej wylecozne tym lepiej

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

09 lut 2009, 16:24

MOja księzniczka dostala pieluche ortopedyczna:(
:ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: niedobrze :ico_sorki: ale wiesz..z drugiej strony, jest taka mała, że oporów nie powinna stawiać :ico_sorki:
byliśmy chwilkę na spacerku :-)
ale suprr :ico_brawa_01: ja jestem uziemiona przez nawał śniegu :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: sąsiadka mi mówiła, że od 5 lat nie było zimą tyle śniegu, co teraz :ico_sorki:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

09 lut 2009, 16:25

:ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: niedobrze :ico_sorki: ale wiesz..z drugiej strony, jest taka mała, że oporów nie powinna stawiać :ico_sorki:
niom lepiej by teraz ponosila i sie przemeczyla ona i my niz potem miala problemy z biodekami... mam nadzieje ze jej sie ustanilizuja te stawki..ale strasznie zla bymalm nasiebie jak wyszlam od lekarza ... obwiniam siebie ze ma problem z bioderkami ale nei wiem czemu....

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

09 lut 2009, 16:27

ja jestem uziemiona przez nawał śniegu :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: sąsiadka mi mówiła, że od 5 lat nie było zimą tyle śniegu, co teraz :ico_sorki:
u nas rano było super słonecznie, teraz jakoś ponuro i pochmurno, u Was śnieg w Anglii śnieg, a u nas nie, co to za zima :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-02-09, 15:28 ]
.. obwiniam siebie ze ma problem z bioderkami ale nei wiem czemu....
to nie Twoja wina, nie masz co się obwiniać, będzie dobrze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

09 lut 2009, 16:33

to nie Twoja wina, nie masz co się obwiniać, będzie dobrze :ico_oczko:
jestem dobrej mysli...ale i tak mi sie chce wyc ... bo czzasem to juz to wszystko przechodzi mnie ...a mąż mysli ze wychowanie dziecka to takie latwe raz.dwa , trzy;/

przyszlo mi nosidelko takie ze dziecko mozna nosic ze soba alle bede musiala sie z tym wstrzymac az bioderka sie ustabilizują

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

09 lut 2009, 18:22

my juz po obiadku, tatko karmił małego i dzis juz spokojniej, więc i dziecko spokojniej :ico_sorki: :-D

ja zaraz kawkę robię :-D a na jutro zaprosiłam koleżankę do mnie, bo znów chyba nie wyjdę z domu, bo śnieg zapowiadają i położna ma byc :-)

a jakie u Was plany na popołudnie i wieczór??

myślałyście o Walonych Tynkach ?? :-D :ico_haha_01: :ico_haha_02: jakieś plany, pomysły??
przyszlo mi nosidelko takie ze dziecko mozna nosic ze soba alle bede musiala sie z tym wstrzymac az bioderka sie ustabilizują
noo i jeszcze kilka tygodni po :ico_sorki: a najlepiej na kontroli zapytać ortopedę o zdanie, bo jak mała ma słabe stawy, to może mieć niewskazane :ico_sorki:

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

09 lut 2009, 18:51

dziewczyny w czwartek mam na zdjęcie szwów jechać , mamy z mężem taki lan by wsadzić małego do auta, pojechać tam, mały z męzem w autku poczekają a ja pójde. boje sie go zostaić w domu bo zawsze coś sie może przesunąć że będzie trzeba czekać i co wtedy? a moja mama że z takim maluchem nie można niegdzie jeździć...ale przecież ze szpitala też jechał, dalej to niż mój gin...co myślicie?

a z tymi kwiatkami to nie wiedziałam...może dlatego mi padają bo zawsze w jakimś sklepie kupuje lub na giełdzie...a może dlatego że albo nie podlewam albo sie wczuwam i podlewam tak że żółkną... :ico_wstydzioch:
myślałyście o Walonych Tynkach ??
w domu :ico_haha_01: może cos na kolacje zrobimy specjalnego...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość