Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

09 lut 2009, 18:18

u nas kaszel i katar, cieknie z noska, oczka zalzawione, temp nie ma, ale idziemy do lekarza jutro, bo dzisiaj nie przyjmowal :/ narazie jest wesolutka i tak jakby jej to nie przeszkadzalo :/ karmie piersia jak najwiecej, daje sol fizjologiczna i masc majerankkowa pod nosek, mam nadzieje, ze nie dojdzie do takiego stanu jak moj M bo on mi majaczyl prawie :/

Awatar użytkownika
agnkel
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 131
Rejestracja: 01 lut 2009, 16:08

09 lut 2009, 18:45

Dziewczyny mam pytanko:
Kiedy moge małego kłasc w pozycji poł siedzacej, zeby byl oparty o kanape czy poduszke?
Agusia1982, widze ze mały twoj fajnie siedzi, no ale jest sporo starszy od mojego :ico_haha_01:
weronikę już tak siada tz. od miej więcej 3 czy 2 dni na początku się wściekała bo nie mogła wierzgać nogami

[ Dodano: 2009-02-09, 17:51 ]
u nas kaszel i katar, cieknie z noska, oczka zalzawione, temp nie ma, ale idziemy do lekarza jutro, bo dzisiaj nie przyjmowal :/ narazie jest wesolutka i tak jakby jej to nie przeszkadzalo :/ karmie piersia jak najwiecej, daje sol fizjologiczna i masc majerankkowa pod nosek, mam nadzieje, ze nie dojdzie do takiego stanu jak moj M bo on mi majaczyl prawie :/
weronice daje Disnemar wodę morską do noska jak ma katar
na katar pediatra zaleca krople do nosa Nasivin 0.01%

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

09 lut 2009, 21:06

Hejka dziewczynki :-D
wiola85,kochana ja mojej juz tez troszke daje podusie za plecki bo jak lezy z nami w lozku i chce ogladac tv to jej sie tak podoba a pozatym juz fajnie sama jak zlapie za palce to sie podniesie i usiadzie :ico_oczko:
yoanna, Oj to strasznie sie pochorowalyscie to zycze szybkiego powrotu do zdroweczka, a co do kropelek to mialysmy ten Nasivin 0,01 ale za bardzo wysuszal sluzowke noska a po za tym duzo ma skotkow ubocznych nie wiem czy czytalyscie ulotke
a bardzo dobre kropelki w aerozolu nie na recepte bo to homeopatyczne Euphorbium 1 psikniecie do dziorki 3 razy dziennie Weronisi bardzo pomogly i szybko ? A i pamietc zeby nie zacieplo malentwo ubierac i zeby w domu bylo raczej chlodniej jak cieplo bo mniej wtedy meczy katar i kaszelek Jeszcze raz zdrowka

[ Dodano: 2009-02-09, 20:10 ]
mmarta81 my tez kochana bedziemy tesknily jak sie tak dlugo nie bedzisz odzywala :ico_noniewiem: Igolek super jezyczek pokazuje slicznosci kochane :ico_oczko:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

09 lut 2009, 22:15

Zirca jeśli moge cie prosic o pomoc w przerobieniu zdjecia \kacpra na pasportowe :ico_sorki: dzis bylismy w miescie jeden fotograf zamkniety a innego zlikwidowali :ico_olaboga: myslalam ze sobie poradze z przeróbka zdjecia ale nie dalam rady bo moj program nie ma tej funkcji :ico_noniewiem:
jeśli by ci sie chcialo to załanczam zdecie z fotosika :-D
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/471 ... 98a47.html

[ Dodano: 2009-02-09, 21:17 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

09 lut 2009, 23:10

Kurde :) ale dobrze, ze mam takiego wspierajacego meza ;(( Nina dostala takiego kataru ze az zaczela sie dusic, na szczescie moj M nosi ja na raczkach w pozycji pionowej, poklepuje po pleckach zeby jej sie lepiej wykrztuszalo wszystko, zbiera katarek gruszeczka co jakis czas i powiedzial, ze bedzie tak cala noc jezeli trzeba :OO ehh biedactwo malenkie :/ takie bezbronne, cieknie jej z oczu, cieknie jej z nosa i cieknie jej z ust.. ale dalam jej dzisiaj zelik na zabki, jutro ide do innego lekarza wiec moze on powie cos o zabkowaniu, no a bez temp z tego co widze nic poza kropelkami sie nie przepisuje, wiec dzialamy domowymi sposobami, pokoj nawilzony, schlodzony, tzn do 19 stopni, wiec gotowi na ciezka noc :D

Bedzie dobrze! Milych snow Wam zyczymy :)

Awatar użytkownika
agnkel
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 131
Rejestracja: 01 lut 2009, 16:08

09 lut 2009, 23:29

u weroniki w pokoju jest ok 20 -21 to chyba za dużo i ostatnio staram się trochę schładzać pokoik co do kataru to słyszałam żeby kłaść malucha na poduszce żeby katar nie przeszedł na płuca
ostatnio lekarka powiedziała że jak dziecko ząbkuje to jest bardzo skłonne do infekcji

dziś rano jak położyłam weronikę na brzuszku żeby trochę poćwiczyła podciąganie udało jej się podnieś pupkę na kilka sekund i próbowała nóżkę pod pupkę włożyć

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

10 lut 2009, 09:47

yoanna :ico_sorki: duzo zdrowka dla naszej kochanej Niny :ico_sorki:
agnkel :ico_brawa_01: dla Weroniki
my juz sobie buszujemy :-D znaczy sie Iga buszuje od 7 a ja ledwo na oczy widze :ico_haha_01:
zaraz ja tacie do lozka niose zobaczymy co porobi z coreczka :ico_oczko:
aaaaa no i kawka :ico_kawa: dla Was mamuski :-D

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

10 lut 2009, 11:47

mmarta81,dzieki za kawke przyda sie :-D oj ten moj synek normalnie jak jakis strażnik mnie pilnuje i budzi sie punktualnie co 1,5 godziny i sprawdza czy mamusia jest przy nim,a efektem tegojest, ze mama ma piach w oczach :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

10 lut 2009, 12:41

witam ja już rano napisałam ale mi praad wyłaczyli zani wysłałam :ico_zly: wiec jeszcze raz dziekuje za kawe po nocy to musze wypić z 3 zeby dojśc do siebie i nie wyglądac jak nacpana . Anteczke spi tak niespokojnie wierci się budzi i szuka mamusi i nie wystarczy ze mamusia da smoczek przytuli to musi być cycek :ico_olaboga: Antoś słyszy :ico_brawa_01: byliśmy na tym badaniu i najpierw znowu zbadała go tym sprzetem co sie wsadza do uszka no i znowu nie wyszło wiec stres ale potem załozyła mu na głowke te elektrody no i wyszło ze słyszy bardzo dobrze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: kurcze mały symulant z niego :-D ale powiedziła nam ze znowu musimy iśc na czyszczenie uszka bo moze skłonośc do dużej ilości wytwarzania woskowiny :ico_zly: :ico_zly: wiec jestem już spokojna :-)
mmarta ale ci fajnie rodzice jak dostaną Ige w swoje łapki to pewnie tyfdzień masz z głowy będziesz odpoczywać :-D :-D no a my tu będziemy :ico_placzek: za tobą
U nas mała infekcja gardełka mały kaszle dostał 2 syropki ale nie za bardzo pomagają a nie chce zeby dostał antybiotyk no ale zobaczymy jutro idziemy do dr .
A mamusia zamiast chudnąc to podjada ciągle coś wcina nie wiem co się dzieje ze mną :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

10 lut 2009, 13:41

adia26, przerobione

Obrazek

ale weż mi Babeczko wyślij na pocztę stella_antares@wp.pl wiekszy format, bo to jest 200/200 pixeli i jakość jest fatalna. To sie odbije na jakości zdjecia.....

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości