Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

10 lut 2009, 10:07

czesc wam

jaką Franiu ma śliczną kamizeleczkę no no no :-D Asiu możesz składować paczkę ciuszków po synku dla mnie bo za miesiąc będę testować! tak mnie mężusio przywital wczoraj że chłopak murowany :(

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

10 lut 2009, 10:18

dzień doberek :-D
A co do wózka na roczek na prezent my kupilismy chrzesnicy męza do tej pory sie nim bawi a ma 4 latka a na roczek to go sobie pchała i uczyła sie przy nim chodzic .
no właśnie Tosia ładnie się bawi wózeczkiem sąsiadowej córki i u kuzynki tak samo. Ale jak to latem będzie - Tosia ze swoim wózkiem, ja ze swoim i pójdziemy na spacerek :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Anuszka - właśnie, właśnie - psujesz nam się mamuśka :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

Lalunia a To Ci mężul niespodziewajkę zrobił :-D :-D :-D

U nas nocka do bladej włochatej - Tosia spała z nami, znaczy się całą noc pizgoczyła, marudziłą, płakała i co tylko... a tak się przy tym wszystkim wierciła i rzucała, ze ja mam brzuch poobijany niemiłosiernie (czułam się jak w ciąży :-D ), siniaka na prawym przedramieniu, a P. też brzuch pokopany i w twarz raz z pięty dostał :ico_olaboga: Nasze łóżko robi się za małe dla Tosi - śpi na calej jego powierzchni po trochu - jak zasypia główką na podgłówku między mną a P. to potrafi się obudzić na skraju łóżka gdzieś w nogach :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-02-10, 09:28 ]
ah - miałam zapytać - znacie jakieś domowe sprawdzone sposoby na zaparcia? Mnie znowu ostatnio dopadły i strasznie się z tym męczę - zjadam gruszki, jabłka i kiwi kilogramami, piję herbatkę koperkowo -rumiankową, ale nic nie działa. Brzuch mam już taki wzdęty, że wyglądam jakbym w 4-5 miesiącu ciąży była. Idę do wc to sobie postękam i co tylko, ale z wypróżnienia nici :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: Zastanawiam się, czy nie iść do lekarza, bo to już za długo trwa :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

10 lut 2009, 10:31

jaką Franiu ma śliczną kamizeleczkę no no no Asiu możesz składować paczkę ciuszków po synku dla mnie bo za miesiąc będę testować! tak mnie mężusio przywital wczoraj że chłopak murowany
dziekuje spoko zostawie dla twojego synka :-)

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

10 lut 2009, 10:56

dzien doberek.
wiec stało sie dostałam okres :ico_zly: nie cierpie tego, brzuch mnie troche boli i jestem jakas taka ospała al;e tak to wszystko pk, czy to znaczy ze mam juz mało mleka>>?????
zuza dzis spala ładnie obudzila sie raz na herbatke tak kolo 6 chyba :ico_oczko: malgoska, ja mysle ze wuzeczek to swietny pomysł, nam sie tez juz wszyschy pytaja co zuzi kupic juz 3 zamowienia poszły hahahaAnuszka, :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: prosze nas tak nie zaniedbywac, ja musze codziennie chociaz raz zobaczyc twarzyczki dzieci naszysz bo smutno potem nam :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2009-02-10, 09:58 ]
Tyle ze zapalenie oskrzeli u niemowlaka musi byc pod kontrola lekarza. NIe zastanawiaj się.
tez tak mysle, zreszta znasz moje zdanie :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-02-10, 09:59 ]
Asiu możesz składować paczkę ciuszków po synku dla mnie bo za miesiąc będę testować! tak mnie mężusio przywital wczoraj że chłopak murowany
_________________
:ico_smiechbig:

[ Dodano: 2009-02-10, 09:59 ]
dobra bede potem ide do sklepu zanim czasnie padac snieg.

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

10 lut 2009, 11:10

dzien dobry :-)

poprawiam się, żebyscie juz nie krzyczaly na mnie :-D

pogoda lepsiejsz jest trochę, wiec chodzimy :-) korzystamy z dnia :-D

maly teraz spi, a jak wstanie to lece na dwor, diziemy z kolezanka do urzedu i zaliczymy od razu spacer :-)

Emilko, jak Marcys?

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

10 lut 2009, 11:13

dzieki dziewczyny

nie wytrzymalam i wczoraj wieczorem bylismy u lekarza
maly ma cos na oskrzelach, z tego co zozumialam, to niewiele, kazal dalej dawac te leki co dawalismy
ale powiedzial, ze to juz mu mija, bo kaszel juz jest "ladny"
powiedzial, ze jeszcze 3 dni mamy mu podawac leki

Marcys w nocy niezle spal, zakaszlal z 2 razy, tylko zrobil w nocy 2 zadkie kupki :ico_noniewiem:
jak wstal, to kaszlal, ale ladnie odsztuszal

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

10 lut 2009, 11:17

no to super, że jest już lepiej :-) :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

10 lut 2009, 11:42

emilia7895, super Marcelek zdrowieje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a żadkie kupki mogą być od leków :-) .
wiec stało sie dostałam okres
ja też dzis dostałam :ico_zly: kurcze na 12 ide do dentysty boje sie brrrr

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

10 lut 2009, 11:45

to chyba ja jedyna jeszce nie mam :-D
no i lalunia znowu nie bedzie miala, tak?? :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-02-10, 11:26 ]
dziewczyny pochwale sie, a co :ico_oczko:
Marcys wstaje przy takim pojemniku na zabawki na kolkach i chodzi po calym mieszkaniu pchajac go, fajnie to wyglada :ico_oczko:


Asiu, snilo mi sie, ze wstawilas na forum zdjecia jak Franio chodzi :ico_oczko:

ja chyba za duzo na tym forum siedze, bo potem mi sie po nocach sni :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

10 lut 2009, 12:26

znacie jakieś domowe sprawdzone sposoby na zaparcia? Mnie znowu ostatnio dopadły i strasznie się z tym męczę
suszone sliwki i suszone morele
czy to znaczy ze mam juz mało mleka>>?????
to znaczy że mala jada już sporo innych posiłkow i cycus jest zadziej niz na poczatku
ja też dzis dostałam
a mi sie konczy @

Emila super, że z Marcelkiem lepiej :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości