Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

11 lut 2009, 15:30

Natalie cudna- i jaka duża już !
Dzieki Agusia,a Twoj "Maly Ksiaze" jaka ma buzke rozradowana,szczesliwy chlopczyl :ico_brawa_01: Ale rosna te nasze dzieciaczi-dopiero pisalysmy na wrzesniowkach,ze zrobilysmy testy ciazowe,a nasze dzieciaczki zaraz pol roczku beda mialy :ico_olaboga:
u nas nudy,nienawidze jak mój mąż ma na drugą zmiane,nic mi sie wtedy nie chce!!!!
Rozumiem Cie kochana,juz lepiej jak pracuja rano,jakos to leci,nie
u nas zima na całego ale za to piękne słońce świeci
ale fajnie ,masz gwarantowany snieg,a ja tylko jak sobie do Polski pojade,moge snieg zobaczyc :ico_noniewiem:
:ico_tort: dla Weronisi,widze ze jest 2 dni starsza od mojej Natalie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
agnkel
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 131
Rejestracja: 01 lut 2009, 16:08

11 lut 2009, 15:32

miałam kupić butelkę kupiłam jakieś magiczne łyżeczki i naklejki na ścianę dla weroniki

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2009-02-11, 17:28 ]
od kiedy dzieci mogą siadać na takim krzesełku może ktoś wie

http://www.allegro.pl/item543157735_85_ ... zelki.html

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

11 lut 2009, 19:19

najlepszego dla weroniczki :)) :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: widze ze rocznice slubu tez mace niedlugo :)
u nas zimno, mala ma taki katar gesty ze nie mozemy sobie z nim poradzic :/ co oproznimy to juz zatkany :/ mam nadzieje ze dzis jest najgorzej, bo biedna sie tak meczy, wszystko jej do gardla splywa, ma cale z glutow, a jak zaczyna kaszlec to nie moze sobie z nimi poradzic:/ fujj a marta jutro chyba leci??tak mi sie cos wydawalo ze we czwartek - ale moge sie mylic :)

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

11 lut 2009, 19:53

yoanna nie moge sie na Nine napatrzec,tak slodko w tej czapeczce wyglada :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

11 lut 2009, 19:56

yoanna biedna nasza malutka Ninka!!!dużo dużo zdróweczka,żeby szybko wyzdrowiała! czemu te chorubska czepiaja sie takich maluszków :ico_placzek:
a moj mały teraz śpi,ciągle męczy go tak kupa, :ico_olaboga: kurcze nie może zrobić sam a ja już wole mu nie pomagać tym termometrem,czytałam że to niebezpieczne :ico_nienie: nie wiem już jak pomóc,wczoraj dałam mu śliwke taka ze słoiczka,tutaj jest od 4 miesiąca :ico_szoking: myślałam ze to mu na pewno już pomoże,ale nonono! nic go nie ruszyło,dzisiaj dałam mu jabłko z gruszką,i daje rumianek do picia ale nic!!!! :ico_placzek:

[ Dodano: 2009-02-11, 18:57 ]
miszka a ja na Twoją Natalke! prześliczna i wydaje się już taaaka duża!

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

11 lut 2009, 20:04

a moj mały teraz śpi,ciągle męczy go tak kupa, kurcze nie może zrobić sam a ja już wole mu nie pomagać tym termometrem,czytałam że to niebezpieczne nie wiem już jak pomóc,wczoraj dałam mu śliwke taka ze słoiczka,tutaj jest od 4 miesiąca myślałam ze to mu na pewno już pomoże,ale nonono! nic go nie ruszyło,dzisiaj dałam mu jabłko z gruszką,i daje rumianek do picia ale nic!!!!
Boshe,wiem co to znaczy,ale mam nadzieje ze tak jak Natalie pomoze jabluszko.Odkad podaje jej codziennie jablko,kupa tez jest codziennie a nawet 2 razy dziennie :ico_sorki:
daje rumianek do picia ale nic!!!!
a moze po herbatce jablkowej bedzie lepiej :ico_noniewiem:
miszka a ja na Twoją Natalke! prześliczna i wydaje się już taaaka duża!
dzieki kochana,ciesze sie ze sie wydaje duza,bo wazy 6 300 :ico_brawa_01: przybrala pol kilo w 2 tygodnie :ico_brawa_01: Tak ja podkarmilam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

11 lut 2009, 20:24

miszka, Kochana ja ak jak ty za dnia nie mam za bardzo jak usiasc bo mala ni echce sama pobyc teraz lezy mi tu na kolanach i gada do monitora ale zwykle nie chce tak grzecznie polezec tylko trzeba sie nia zajmowac wlasnie juz mnie kopie to dlugo nie posiedze Natalie jest przecudna
Zreszta wszystkie dzieciaczki :ico_oczko:
agnkel, :ico_prezent: Najepszego dla imienniczki Weroniczki Naklejeczki na scianke sa fajowe
yoanna, zdroweczka dla niuni biedactwo sie tak meczy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

11 lut 2009, 21:00

:-D Czesc Laski :-D
Igol wlasnie chce wlozyc calego misia do buzi :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: i sie meczy :ico_brawa_01:
Miszkanatala The Best :ico_brawa_01: i ja jeszcze nie pojechalam :ico_nienie: we wtorwk lece :ico_sorki:
Iga dzis po wazeniu wazy 6040 :ico_brawa_01:
dobra wpadne jeszcze reszte dopisac bo kurde dziscko sie uwagi domaga :ico_oczko:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

11 lut 2009, 21:31

miszka, Kochana ja ak jak ty za dnia nie mam za bardzo jak usiasc bo mala ni echce sama pobyc teraz lezy mi tu na kolanach i gada do monitora ale zwykle nie chce tak grzecznie polezec tylko trzeba sie nia zajmowac wlasnie juz mnie kopie to dlugo nie posiedze Natalie jest przecudna
No dokladnie,absorbujace te nasze kaczorki!
Miszkanatala The Best i ja jeszcze nie pojechalam we wtorwk lece
Iga dzis po wazeniu wazy 6040
e to jeszcze mamy kilka dni :ico_brawa_01: Martus Igusia na tym zdjeciu zupelnie jak Natalia,mala glowa.i szeroko rozdziawiona buzka,tez drobniutka,ale przez to jaka kochana kruszynka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

11 lut 2009, 22:00

Witam

dziekuje dziewczyny za komentarze na naszej klasie :ico_sorki: :ico_sorki:

miszka sliczne zdjecie masz w podpisie i w koncu jestes :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dawno u nas nie bylas

mmarta81 no to do wtorku jeszcze troche wiec zagladniesz tu jeszcze :ico_brawa_01:

A ja tak jak i wy, maly sie domaga uwagi, troche sie pobawi sam, ale nie na dlugo i musze isc do niego, ale wydaje mi sie, ze on to robi specjalnie, bo jak tylko przychodze to patrzy mi w oczy i czeka kiedy wezme go na rece, chytrusek maly :-D

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość