Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

12 lut 2009, 11:13

dora kwiecien lada dzien :) on mi przepisal cos w rodzaju no-spy tez rozkurczowe tyle, że na recepte no , ale nie pomaga więc pewnie no-spa tez nic nie da

Awatar użytkownika
Anulkaa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 17 sty 2009, 16:20

12 lut 2009, 11:31

Cześć Kochane :)

Wróciłam do Was znowu po paru dniach nieobecności. Czułam się nie najlepiej i nie miałam siły ani ochoty na nic.. dopadły mnie jakieś smutki.. brr okropność :ico_olaboga:

Byłam u gina we wtorek i mnie wystraszył.. z usg wychodziło że dzidzia ma mniejszy brzuszek od główki :ico_szoking: wymęczył mnie strasznie.. już prawie mu tam płakałam..
robił chyba z 10 razy pomiary i okazało się że maluszek po prostu się tak ułożył, leżał po skosie. :ico_sorki: Na szczęście wszystko jest dobrze i mój maluszek rozwija się prawidłowo :ico_sorki:

Co do wagi to ja w ciągu 3 tyg. przytyłam tylko 0,5 kg. :ico_szoking: i to nawet nie ja tylko synek rośnie..On już waży ponad 1700.

Do szpitala mnie nie wysłał :-) jak na razie wszystko jest bez zmian, a krążek ściągnie mi w 37 tygodniu.

Dora, a z tym cukrem to wyszło Ci podczas ciąży ?? czy miałaś cukrzyce.. ??

Pozdrawiam mamusie :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
taa
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 834
Rejestracja: 15 gru 2008, 18:40

12 lut 2009, 11:46

Witajcie!!
Czuję się już lepiej chociaż mam jeszcze kaszel. I chyba przez kaszel mam bóle brzucha, muszę powiedzieć o tym ginowi. Wczoraj nie mogłam się ruszać tak mnie bolał kręgosłup i do tego brzuch co jakiś czas. I znowu nocy nie przesypiam. Obudziałam sie w nocy z zgagą. Kręcę się, raz na jeden bok raz na drugi i nic. Masakra.

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

12 lut 2009, 12:09

hey!

misiunia gratuluję zdrowej córeczki :ico_brawa_01:

Anulkaa dobrze że z twoim maleństwem też wszystko ok. ale współczuje tego strachu i obaw podczas usg.

Taa oby jak najszybciej przeszedł juz ten kaszel bo daje ci w kość i z pewnością jest przyczyna tych bóli brzucha :ico_sorki:

Ja z mężem byliśmy wczoraj u moich rodziców a potem od 15 do 17 jeszcze czekaliśmy do ortopedy, bo Jacek miał chwilowe przesunięcie rzepki w kolanie i musiał sprawdzić czy jest już ok. Jak wieczorem wykąpałam się i położyłam to zaraz mi się spać zachciało i juz o 21 spałam. Za to potem noc mi sie bardziej dłużyła :( Co sie w nocy położę na wznak to dzidziuś zaraz kopie i się kręci i muszę zaraz znów zmieniać pozycję :ico_oczko:

Ja w ciągu dnia nie leżę ale dużo siedzę. Dziś czuję się ok. ale też jak chwile stoje to czuje takie parcie na spojenie łonowe albo czasem mam lekkie skurcze.

[ Dodano: 2009-02-12, 11:12 ]
Ps. ja już mam mnie niż 50 dni do końca i na szczęście szybko to ubywa :-D

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

12 lut 2009, 12:44

hej laski

juz nie dlugo kwiecien :-D ja tez do niego odliczam ze wzgledu na Was no i na t ze moja panna urosnie i bedzie grzeczniejsza

teraz mam urwanie glowy !!!! chcialam wczoraj powstrzymacc laktacje ale nie chcieli mi dac chociaz ze mi sie zznow robi guzek w lewej piersi...mala sie nie najada z cyca i caly czas placze i jest niespokojna ja tym samym sie denerwuje i w dzien sajgon...ale jak jest z moja mama to spokoj;/;/ no i w noy daje wylacznie sztuczne a swoje odciagam i wylewam bio mam duzo pokarm,u ale mala sie nie naje i po godz lub 2 pobudka.... a wogole to ona w dzien nie spi jeszcze na noc sciagam jej ta pieluche ortpedyczna bo nie chce usnac wklasdam jej tylko duza ilosc pieluch tetrowych by miala rozstawienie bioderek.....

nie wiedzialam ze macierzynstwo takie trudne jest...czasem juz brak nerwow i ciertpliwosci

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

12 lut 2009, 13:40

milutka niedlugo mala podrośnie i bedziesz sie wysypiac i tylko radość sama Cie czeka :)

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

12 lut 2009, 13:52

no i w noy daje wylacznie sztuczne a swoje odciagam i wylewam bio mam duzo pokarm,u ale mala sie nie naje i po godz lub 2 pobudka...
milutka skoro masz pokarm to przystawiaj małą tak często jak to możliwe a laktacja Ci sie unormuje. Na początku płynie mleko rzadkie, wodniste i tym mlekiem I fazy dziecko bardziej sie opije niż nasyci dopiero potem jest mleko II fazy to to już jest tłuściejsze i zawiera wszystko czego Twoja mała potrzebuje. Nie poddawaj się tak szybko, bo dla niej nie ma nic lepszego niż Twoja pierś. Więcej wiary w siebie. Klaudia wyczuwa Twoje zdenerwowanie i sama robi sie nerwowa. A im więcej będziesz karmić butelka i dawać smoka tym bardziej nie będzie chciała ssać piersi i tak koło sie zamyka. Życzę powodzenia i trzymam kciuki za Was :ico_sorki:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

12 lut 2009, 14:49

hej :ico_haha_02:

Mam wiesci od Agnieszki . czeka na wynik bakteriologiczny.Boi sie, ze coś tam wyszło nie tak i dlatego wszystko tak długo trwa.Jutro powinna wiedziec czy wychodza czy zostaja. Pozdrawia Was wszystkie :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Anulkaa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 17 sty 2009, 16:20

12 lut 2009, 16:36

:ico_ciezarowka: a mi zostały jeszcze 53 dni do narodzin synka :-) ciekawe jak to u mnie bedzie z laktacją .. i ze wszystkim.. Nie moge sie już doczeka..


Oby Agnieszka miała dobre wyniki i mogła wyjśc ze szpitala. Katka, Pozdrów ją serdecznie :)

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

12 lut 2009, 17:25

Oby Agnieszka miała dobre wyniki i mogła wyjśc ze szpitala. Katka, Pozdrów ją serdecznie :)
Dokładnie, oby już wyszła i by nas tu więcej było :)

Ja zrobiłam dziś pyszny obiadzik ziemniaczki i marchewkę na parze a do tego sos pieczarkowy i surówkę z marchewki i jabłka. Same witaminki :)

Mąż jest w pracy a ja zamierzam trochę dziś poćwiczyć aby rozruszać kręgosłup ;)

[ Dodano: 2009-02-12, 16:44 ]
Dziewczyny czy któraś z was słyszała o trapi czaszkowo - krzyżowej (cranio-sacral therapy)
podobno pomaga na bóle kręgosłupa i ogólnie na organizm.
tu są linki
http://www.craniosacral.pl/

http://www.cranio-sacral.pl/2_osteopatia.html

ejustysia może Ty słyszałaś o tej metodzie?
W Austrii podobno zaleca się stosowanie tej metody kobietom w ciąży. Zalecana jest również po porodzie, zwłaszcza cesarskim cieciu lub porodzie kleszczowym, próżniowym, zarówno dla matki jak i dziecka.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość