Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

13 lut 2009, 09:38

Dzień dobry kochane :-)

Anuszka pisze:Ja pewnie z przyzwyczajenie i tak bede tu zagladac...
ja tez i pisac tuta o Franusiu bede a tam to tylko imprezki :-D . Tu jest moje miejsce .......... :-)

Ale mnie głowa boli chmmmm ciekawe czemu :ico_noniewiem:

Franek znowu sie budził z płaczem a wieczorem poszłam sie myc i oczywiscie musiałam wylatywać szybko z łazienki bo tak si darł że :ico_szoking: .

Anuszka pisze:Dada sie spisuja
u mie też a na noc są lepsze od Pampersów bo pampkio smierdziały po calej nocy tak okropnie a fujjj !!

Anuszka pisze:dziewczyny, chcialam zapytac o te klocki biedronkowe, dobre są? nie sa ostro zakonczone?
ja ich nie kupiłam bo franuś ma duzo klocków i jeszcze mąż mu kupił na roczek Wadera cały karton .

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

13 lut 2009, 09:44

asiab pisze:ja tez i pisac tuta o Franusiu bede a tam to tylko imprezki :-D . Tu jest moje miejsce .......... :-)
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja tez tak czuję... to silniejsze ode mnie :-) a tam tylko szalenstwa :-) :-D :-D :-D

[ Dodano: 2009-02-13, 08:45 ]
asiab pisze:u mie też a na noc są lepsze od Pampersów bo pampkio smierdziały po calej nocy tak okropnie a fujjj !!
racja, tez nie znosze tego zapachu :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

13 lut 2009, 09:50

u nas znowu śnieg sypie :ico_zly: :ico_zly: no co za uparta ta zima ale w sumie dobrze teraz sie wypada a w marcu bedzie pieknie. W tamtym roku w świeta Wielkanocne jak chrzciliśmy franka to u nas tyle śniegu napadało że sankami do kościólka ze świeconką jeżdzili :ico_olaboga: masakra.

[ Dodano: 2009-02-13, 08:52 ]
Anuszka, zobacz jakie nasze chłopaki ząbkowe sa do sibie podobne :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

13 lut 2009, 10:06

asiab pisze:u nas znowu śnieg sypie :ico_zly: :ico_zly:
u nas tez pada... oj, chyba wszyscy juz tesaknimy za wiosna...

asiab pisze:Anuszka, zobacz jakie nasze chłopaki ząbkowe sa do sibie podobne :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja wlasnie sprzatam, bo przyjdzie do mnie kolezanka z dzieckiem :-) moze sie troche pobawia razem, zaczynaja juz sie do siebie przyzwyczajac i poki co sie nie leją :-D

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

13 lut 2009, 10:11

Anuszka pisze:przyjdzie do mnie kolezanka z dzieckiem moze sie troche pobawia razem, zaczynaja juz sie do siebie przyzwyczajac i poki co sie nie leją
to masz fajnie mój Franek kontakt ma tylko z 5 i 9 letnimi dziecmi :ico_wstydzioch: jakoś wszystkie kolezanki co mają w dzieci w wieku franka to albo już pracują albo jakoś sie mijamy i nie ma jak sioe spotkac na kawe a szkoda bo chciałabym zobaczyc jak franus by sie bawił z dziecmi w swoim wieku .

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

13 lut 2009, 10:15

asiab pisze:franus by sie bawił z dziecmi w swoim wieku .
jak na razie nie bardzo zwracaja na sebie uwage, tylko czasem sobie cos chca zabrac nawzajem np swoje butelki :-D

zyrafa
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 24 maja 2007, 12:24

13 lut 2009, 10:17

Dziewczyny wtrącę się w związku z wątkiem prywatnym. Nie znacie mnie bo rzadko piszę ale jestem tutaj cały czas i wiele razy korzystałam z waszych porad. Szkoda że uciekacie na jakieś zamknięte wątki :ico_noniewiem:

mamaaligi
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 21 wrz 2008, 12:40

13 lut 2009, 10:26

A ja prawie wogóle nie piszę, myslę że to kwestia nawyku, zreszta co się zabiorę to któraś z moich córeczek wzywa :-) , ale czytam Was regularnie, znam dzieci po imieniu, z Wami zaczynam dzien z Wami kończę. Czasami z Wami piję piwo :-D wieczorem. Szkoda mi że odchodzicie na wątek zamknięty.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

13 lut 2009, 10:28

mamaaligi pisze:A ja prawie wogóle nie piszę

i szkoda :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

13 lut 2009, 10:34

zyrafa, mamaaligi, nie odchodzimy. :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-02-13, 09:37 ]
wlasnie w tym cały urok forum, ze mozna poznac nowe osoby, nowe sposoby na zycie, na radzenie sobie z zieckiem. Zreszta gdybysmy sie tak zamknely na prywatnym watku kilka miesiecy temu, to nie byloby z nami ania MIki ani Malgoski :-)

kto wie, jakie fajne dziewcyzny do nas jeszcze dolacza :-)

Ja bym wolala tutaj zostac, a potem normlanie przeniesc sie na roczniaki :-)

Watek prywatny niech sobie bedize z boku, na nasze prywatne sprawy, takie bardziej zażyłe.

No ale wyglada na to, że i tak wiekszosc dziewczyn zdecydowala :-)

Niezła paprepetówę tam mialyscie :-D

[ Dodano: 2009-02-13, 09:37 ]
zyrafa, mamaaligi, bardzo szkoda, ze nei zagladacie czesciej :ico_olaboga: w jakim wieku macie dzieci? chodza? raczkują? ile mają ząbk,ów? chwalta sie!!! :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość