Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

13 lut 2009, 10:42

Anuszka pisze:No ale wyglada na to, że i tak wiekszosc dziewczyn zdecydowala
ja nie odchodze rozdwoję sie jakoś na dwa wątki :-D

Anuszka pisze:zyrafa, mamaaligi, bardzo szkoda, ze nei zagladacie czesciej w jakim wieku macie dzieci? chodza? raczkują? ile mają ząbk,ów? chwalta sie!!!
własnie piszcie co i jak ?

[ Dodano: 2009-02-13, 09:44 ]
Usypiam mojego łobuza i buczyyy bo nie chce ale widze że jest padniety

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

13 lut 2009, 10:45

asiab pisze:ja nie odchodze rozdwoję sie jakoś na dwa wątki :-D
ja tez sie postaram rozdwoic :-D

[ Dodano: 2009-02-13, 09:46 ]
asiab pisze:Usypiam mojego łobuza i buczyyy bo nie chce ale widze że jest padniety
moj wlansie przed chwilka usnal :-) Franuś, spij, spij, daj mamie wypic kawę :-)

mamaaligi
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 21 wrz 2008, 12:40

13 lut 2009, 10:49

Ja mam 2 córeczki:Iga 2 latka i Ala z 27 marca 2008. Siedzę z nimi na urlopie wychowawczym.
Iga jest juz bardzo samodzielna, korzysta z nocnika, sama je, nawet próbuje sie ubierać, jest wesola gadatliwa, słodka.
Ala ma sześc zębów, wszedzie jej pełno, usiłuje nasladować starszą siostrę jest jak jej cień. Chodzi przy meblach duzo raczkuje. Uwielbie słuchac muzyki, podryguje wtedy i klaszcze.
Obie są świetne, oczywiście, choć, oczywiście nie zawsze jest różowo. Weszłyśmy w etap zbiorowej histerii - jedna zaczyna placz, druga dołącza natychmiast :ico_haha_01: . I powiem Wam że ten czas odkąd urodziła się Ala to najcięższy okres w moim życiu. dwójka dzieci to nie przelewki. Szacun dla SylwiiO. jest nieźle zorganizowana.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

13 lut 2009, 11:10

Anuszka pisze:tez sie postaram rozdwoic

i ja :-D

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

13 lut 2009, 11:12

Jesteśmy i my :-D

Nocka nawet, nawet, ale Tosia nam zaczęła świszczeć przez sen. Dobrze, że po południu idziemy do lekarki.

Ja bym wolala tutaj zostac, a potem normlanie przeniesc sie na roczniaki :-)
jakiś czas temu i przeciw temu pomysłowi był mały sprzeciw :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Anuszka pisze:Watek prywatny niech sobie bedize z boku, na nasze prywatne sprawy, takie bardziej zażyłe.
każda ma prawo do decydowania co chce i gdzie napisać...

Niezła paprepetówę tam mialyscie :-D
a Ciebie dlaczemu nie było???

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

13 lut 2009, 11:13

zyrafa, mamaaligi wy tez możecie czytac nasz watek prywatny, znamy was tyle że tu kliknelyscie cos kiedys, bynajmniej ja pamietam wasze nicki ale to fakt nie odzywacie sie a moze warto to zmienic ? może tam na prywatnym zdecydujecie sie nam pokazac i wasze maluchy ? ja tylko tam sie odważyłam wkleic swoje foto więc są tego też plusy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

13 lut 2009, 11:26

mamaaligi, super, że napisalas nam o swoich dzieciach :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

To prawda, Sylwia sobie swietnie radzi! Tez ja podziwiam, ale Ty na pewno też jesteś wspaniała matką.

[ Dodano: 2009-02-13, 10:27 ]
malgoska pisze:każda ma prawo do decydowania co chce i gdzie napisać...
no penwie :-)

zyrafa
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 24 maja 2007, 12:24

13 lut 2009, 11:45

No to ja też coś napisze. Mam dwoje dzieci, wiek na suwaczkach. Jestem z nimi w domu i ogólnie nie jest zle, są grzeczne , nie chorują. Córka zaczęła chodzić jak miała 10 mies. i teraz już biega a nie chodzi, ma 8 zębów. Zdjęcia nie umiem wstawić :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

13 lut 2009, 11:46

Franki spi a ja sie zrobiłam na ładnie bo jak sie obudzi idziemy na szybki spacerek.

Anuszka pisze:To prawda, Sylwia sobie swietnie radzi! Tez ja podziwiam, ale Ty na pewno też jesteś wspaniała matką.
dokładnie :-)

[ Dodano: 2009-02-13, 10:53 ]
zyrafa pisze:No to ja też coś napisze. Mam dwoje dzieci, wiek na suwaczkach. Jestem z nimi w domu i ogólnie nie jest zle, są grzeczne , nie chorują. Córka zaczęła chodzić jak miała 10 mies. i teraz już biega a nie chodzi, ma 8 zębów. Zdjęcia nie umiem wstawić
super to witamy u nas piszcie z nami jak najwiecj sie wtedy dobrze poznamy :)

zdjecia ja wstawiam na takiej stronie imageshack.us

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

13 lut 2009, 11:55

zyrafa, zyrafa, witam przemile panie :ico_brawa_01:
ja tez bede chyba pisac tutaj a tam tylko bede pisac jak ten tengens i w ogole hahaha , bede musiala sie rodwajac, ale wszystko o zuzi bede pisac tutaj :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-02-13, 10:57 ]
kurde tylko teraz tak, czy te dziewczyny coi beda pisac tylko tam beda tez czytac to co piszmy tu????????????????/ oszealec mozna z wami :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: imm napisalam tam co zrobila dzis zuza prosze soebie przeczytac,
a nasze nowe kolezanki prosze azby z nami pisaly czescciej, my lubimy bardzo nowe osoby tak fajnie jak ktos przybywa,

[ Dodano: 2009-02-13, 10:58 ]
nie no musze wolniej pisac bo wale takie kulfony ze szok, sama potem nie moge sie doczytac :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_puknij:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość