Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

13 lut 2009, 10:49

i znów tutaj cisza :ico_szoking: :ico_nienie:

u mnie zaczął bardzo mocno sypać śnieg :ico_noniewiem: i muszę jechać kupić jakieś buty bo niestety moje obydwie pary kozaków szlak trafił :ico_zly:

lilo

13 lut 2009, 11:48

Hej!

Ja mało piszę bo w sumie niewiele się dzieje - praca-dom-praca-dom i tak w kółko :ico_oczko:
A że nas tu mało zostało to jakoś ciężko wątek pociągnąć :ico_oczko:
Piotruś jak na razie zdrowy, był na swoim pierwszym balu i ogólnie bardzo zadowolony. My też z przedszkola. Pierwsza przyjaźń z Rafałkiem kwitnie, teraz Piotruś nie mówi że idzie do przedszkola tylko że do Rafałka :ico_oczko: Jak bierze z domu samochodzik to od razu musi i drugi, żeby mógł się z Rafałkiem podzielić :ico_oczko:
To takie dwa, strasznie rozgadane łobuzy :ico_oczko: Ale Rafałek wygląda jak aniołek - słodki blondynek :ico_oczko:
Ale fajnie jest to ich przywiązanie do siebie.

No i tyle. Mnie ciągle zatoki bolą, widać że głupota jednak boli bo latam bez czapki a wiem, że nie powinnam bo zaraz ból...

U nas też dziś sypie, normalnie miasto jak w klęsce żywiołowej, drogowcy znowu zaspali... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

13 lut 2009, 12:39

A że nas tu mało zostało to jakoś ciężko wątek pociągnąć
dziewczyny jakoś ostatnio nam pouciekały i nie ma kto pisać :ico_olaboga:
widać że głupota jednak boli bo latam bez czapki a wiem, że nie powinnam bo zaraz ból..
ja sie ta nauczyłam do czapki jak nigdy i cały czas chodzę :ico_sorki:

ja znów zaczynam smarkać,Julka tez ale dobrze że ma 2 tygodnie przerwy bo ferie i nie zapisałam Jej bo A ma od poniedziałku urlop i niech pobędzie tydzień z nami w w następną sobotę bo moich rodziców na tydzień jedzie o ile będzie zdrowa :ico_sorki:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

14 lut 2009, 21:56

ooooooooooooooooooooo

widze ze watek ruszyl :ico_brawa_01:

lilo

14 lut 2009, 22:30

E tam ruszył - czasem coś skrobniemy ale daleko mu to dawnych czasów :ico_oczko:

Pozdrawiam walentynkowo :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

15 lut 2009, 12:38

E tam ruszył - czasem coś skrobniemy ale daleko mu to dawnych czasów
nigdy nie bedzie tak jak kiedyś .....

dzień dobry....
moja mała znów kaszle i ma katar,dziś nocka do niczego bo wymiotowała od tego kaszlu :ico_noniewiem:

lilo

15 lut 2009, 21:53

kwiatunio, zdrówka!!!! :ico_sorki: Oj te choróbska :ico_zly: Do was to już się za bardzo przyczepiły :ico_olaboga:

My dziś byliśmy na wycieczce, trochę tak walentynkowo. Śniegu masa, Piotruś lepi bałwany, jeździ na sankach, nawet na nartach jakiś starych Piotrka próbuje :ico_oczko:
Fajna zima ale niech już nie sypie bo ja tak nie lubię po białych drogach jeździć :ico_sorki:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

16 lut 2009, 13:31

nigdy nie bedzie tak jak kiedyś .....
no niestety :ico_placzek:

ja tez chora i od jutra ide na l4 bo dzis juz przyszlam i przy okazji lekarza zaliczylam :-)

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

16 lut 2009, 17:00

Hej.
lidziasc, kwiatunio, dużo zdrówka dla Was i dzieciaków.
U nas śnieg ale nie jakoś ogromnie dużo .
lilo, zazdroszcze wycieczki.Jakieś fotki???????

Ja dziś miałam się widzieć z 2 dziewczynami z forum ale jedna zapomniała bo ma masę zajęć no i musimy to przełożyć :ico_noniewiem:

lilo

17 lut 2009, 11:39

lilo, zazdroszcze wycieczki.Jakieś fotki???????
Proszę bardzo :ico_oczko:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2009-02-17, 10:40 ]
lidzia zdrówka :ico_sorki:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość