Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

15 lut 2009, 12:49

Czesc :-D ja po spacerku już siedze w domku i oczywiście na forum z wami!!
Katka, dziękuje!! I przyznam racje że fajne babeczki się zebrały na paździrnikowym terminie!!

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

15 lut 2009, 12:51

Asika troche Ci pyan zadaje na kwietniu troche tutaj :ico_wstydzioch:

a co Tobie wyszlo z tej tabelki co wkleilas na grudniowkach? chlopczyk czy dziewczynka?

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

15 lut 2009, 12:53

A i mam nadzieje że będzie nas dużo więcej hihi i więcej tym radośniej No i babeczki wpadajcie do nas jak najczęście porady doświadczonych ciążarówek jak najbardzie mile widziane!! A poza tym w kupie raźniej!

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

15 lut 2009, 12:58

magduś81, ach ekipa jest niczego sobie, a ja to juz znowu jest maniaczka TT gdy nie bylam w ciazy to zagladalam od czasu do czasu ale teraz szaleje pomalu tak fajnie sie patrzy na te paseczki
Ale co najsmieszniejsze, wczoraj zastanawialam sie czemu nie chodze do wc tak czesto jak ostatnio tylko raz dziennie no i wykrakalam dzis bylam 3 razy w nocy hihihihi

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

15 lut 2009, 13:07

Sabcia, ja dokładnie tak jak ty, jak czekałam na dwie kreseczki to tylko podczytywałam tutaj dziewczyny, chyba tak mi łatwiej było A teraz wraca maniak klikania hihi ale ja bardzo miło spędzam tutaj czas więc napewno tutaj mam zamiar zostać.
A z sikaniem to ja mam dokładnie tak samo latam co chwilke do kibelka!!

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

15 lut 2009, 13:57

Agdzie reszta???
Ja chyba sie poloze cos mnie kreci w brzusiu

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

15 lut 2009, 14:29

Ja leże sobie dzisiaj z książeczką i wpadne wieczorkiem!! Miłego dnia :)

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

15 lut 2009, 14:49

czesc kochane październikóweczki, niedlugo Wam przejdzie siusianie i wróci dopiero w 7-8 miesiącu :) Ja na szczęście przynajmniej ból kręgoslupa mam z glowy , ale miednica strasznie !!!!- wiktorek naciska i ciąży - wstawać z lóżka nie moge, ale takie są uroki :) co tam, warto, już za pare tygodni bedziemy razem z Wikuniem :)

Sabcia jesteś silną kobietą i cudowną matką - Bóg Ci wszytskie cierpienia wynagrodzi z nazwiązką, fajnie czytać, że znów sie stajesz maniaczką TT - to znaczy, że do nas na majóweczki bedziesz wpadać częściej (choć my już wiemy, że zostane kwietnóweczką :)) bo nam Ciebie brakuje kochana :) Przesylam Wam na szczęscie pelno kopniaczków Wiktorka bo od rana szaleje dziecinka :)

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

15 lut 2009, 16:05

ejustysia, hihihih Wiktorek Cie tymi kopniaczkami rozpieszcza normalnie no ale biedaczek jak ma dac znac mamusi ze ja bardzo Kocha :ico_brawa_01:
Dzieki za te slowka, zawsze Milo sie tego slucha i mam nadzieje ze tam na gorze wszyscy to slyszeli - ze juz dosc tych przykrosci i wylanych lez teraz mamy byc wszystkie bardzo szczesliwe!!!!
Kwietnioweczka powiadasz rany przeciez to juz niebawem :ico_szoking: :ico_brawa_01: , niedlugo bede wpadac na Byle majoweczki 2009 hihihi

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

15 lut 2009, 17:51

sabcia sabcia mówie jak jest w pelni sobie na to zaslużylaś, a wiktorek to faktycznie rozpieszcza mamusie, czasem tak śmiesznie widac na brzuszku jak sie rusza :) niedlugo wy tez bedziecie czuc, a;e do tej pory to sie nadenerwujecie - ja to szalalam ze strachu bo nie czujesz nic w brzuuszko to nie wiesz czy wszystko jest dobrze czy oby cos sie nie stalo a teraz to wiem, że jest ok, maluszek caly dzien buszuje no i noc też :ico_spanko: , no ja wiem, że to juz lada chwila bedziemy razem ja i wiktorek, ale czym bliżej porodu to mi sie bardziej dluzy, czuje jakby to byla wieczność :) wynagradzam sobie to zakupami bo dla malego wszystko już mam:)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość