donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

15 lut 2009, 11:11

witajcie :-)
Sandrusia super, że zajrzałaś :-D , a szkoda, że tak długo Cię nie będzie, powodzenia w szukaniu domu :ico_oczko:
jedwabna gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
u nas nocka ok synuś poszedł spać ok 23.30 obudził się o 5.10 a potem ok 9
Mój synuś jak pije po 5 godz. to ze 150 a jak co trzy godz. to wystarczy mu od 100 do 120ml
My wczoraj byliśmy na imieninach u teściów, a dziś jedziemy do nich na obiad, bo dużo jedzonka zostało :-D
Miłej niedzieli! :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-02-15, 10:14 ]
Beatris60 pisze:dziewczynki stosowała któraś espumisan? na ulotce niby od 1 m-ca, ale podobno można wcześniej -

moja koleżanka stosowała, córcia też nie miała miesiąca, ale lekarz jej pozwolił

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

15 lut 2009, 11:31

donatka26 pisze:moja koleżanka stosowała

nie wiesz ile kropelek dziennie?

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

15 lut 2009, 11:38

Beatris60 pisze:
donatka26 pisze:moja koleżanka stosowała

nie wiesz ile kropelek dziennie?

nie mam pojęcia :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
secret25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 06 sie 2007, 17:31

15 lut 2009, 13:41

Hej:)
jedwabna jeszcze raz serdecznie gratuluję syneczka!Dużo zdrówka dla Was :ico_brawa_01:
Beatrice ja u Bartusia stosowałam od 3 tyg.,u nas świetnie się sprawdził na wzdęcia,podawałam 4 kropelki dziennie.Najlepiej podawać je dwa razy po dwie kropelki
przed karmieniem,i najlepiej w tych porach w których go boli brzuszek najbardziej.

U nas noc spokojna-Malutka jadła o 22:30,3:30 i 7 i zaraz zasypiała :ico_brawa_01: Wczoraj ją brzuszek troszkę bolał,ale pomasowałam i przeszło :ico_sorki: Też się nad tym espumisanem zastanawiam :ico_noniewiem:
Dziś po południu mamy gości,także zaraz zabieram się za jakiś deserek.
Dziewczyny "cyckowe" tak się zastanawiam jak to u Was jest jak macie gości,wychodzicie,żeby nakarmić maluszka czy karmicie przy nich?Bo może ja jakaś dzika jestem ale normalnie mi głupio przy innych cycki pokazywać :ico_puknij:

A w ogóle słyszałyście o tym porwanym wczoraj noworodku?Normalnie masakra jakaś :ico_olaboga: ,jak ktoś z zewnątrz może o 3 w nocy wejść do szpitala i dziecko wynieść :ico_puknij: Według mnie rodzice powinni ten szpital zaskarżyć :ico_zly: ,ja bym nie odpuściła napewno.Dobrze,że wszytsko się dobrze skończyło i małego znaleźli całego i zdrowego.

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

15 lut 2009, 16:07

secret25 pisze:podawałam 4 kropelki dziennie.Najlepiej podawać je dwa razy po dwie kropelki

dzięki wielkie :ico_sorki:

secret25 pisze:wychodzicie,żeby nakarmić maluszka czy karmicie przy nich?Bo może ja jakaś dzika jestem ale normalnie mi głupio przy innych cycki pokazywać

ja karmie :ico_wstydzioch: chyba że jacyś dalsi znajomi, lub koleżanka z mężem no to przy nim cyca nie wywalam tylko wychodze, ale jak rodzina lub bliscy przyjaciele to nie krępuję się...zresztą tak małego przystawiam do piersi że nie widać więcej niż w dobrze wydekoltowanej bluzce :-)

my jedziemy do lekarki, jezdzi mu cos po brzuszku, robi rzadkie kupki - moze panikuje, ale wole dmuchac na zimne i nie denerwowac sie...

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

15 lut 2009, 18:51

U nas noc jak zwykle - dwa karmienia i spanko. Dzis byliśmy na cotygodniowych zakupach z małym, potem zrobiłam obiad, a po obiedzie leniuchujemy :-)

secret25 pisze:Dziewczyny "cyckowe" tak się zastanawiam jak to u Was jest jak macie gości,wychodzicie,żeby nakarmić maluszka czy karmicie przy nich?Bo może ja jakaś dzika jestem ale normalnie mi głupio przy innych cycki pokazywać :ico_puknij:
ja nigdzie nie wychodzę - nie mam z tym żadnego problemu.

Beatris60 pisze:my jedziemy do lekarki, jezdzi mu cos po brzuszku, robi rzadkie kupki - moze panikuje, ale wole dmuchac na zimne i nie denerwowac sie...
mój mały też robi dość rzadkie po kilka razy dziennie. Według mnie to normalne.

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

15 lut 2009, 18:58

hej

ja dzis dzien nawet spoko mala jak zwykle maludzi ale juz sie przyzwyczailam teraz robie sobie kąpiel a tatus posiedzi z mała
zjad;am barszcz czerony z pierogami ... mam nadzieje ze malej nic nie bedzie ale jak po smazonym jej nic nie bylo to i po tym nie powinno :) u mnie cyc i butla ....

nieziela nudna i zimna bylismy na krotkim spacerze a snieg napierdzielal jak w górach;/

a i wogole zalatwiamy chrzciny tylko ze ksieza nie wyrazaja zgody bo nie mamy koscielny i mamy problem skonczy sie na tym ze mąz wyklnie ich ... i zmusi do chrztu... moja mama byla u proboszcza i sie pytala a on powiezial ze robi wyjatek ochrzczenia dziecka w zwiazku cywilnym jesli jest ono chore lub umierajace!!! skandal;/

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

15 lut 2009, 19:06

milutka204 pisze:a i wogole zalatwiamy chrzciny tylko ze ksieza nie wyrazaja zgody bo nie mamy koscielny i mamy problem skonczy sie na tym ze mąz wyklnie ich ... i zmusi do chrztu... moja mama byla u proboszcza i sie pytala a on powiezial ze robi wyjatek ochrzczenia dziecka w zwiazku cywilnym jesli jest ono chore lub umierajace!!! skandal;/
to widzę, że na ścianie wschodniej kler dalej sie panoszy :ico_puknij: :ico_olaboga: u nas coś takiego byłoby nie do pomyslenia

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

15 lut 2009, 19:08

byliśmy z maluszkiem u lekarza - ma infekcję uszka - dostała sie woda przy kąpieli :ico_noniewiem: dostał kropelki i maść, brzuszek moze byc od tego, bo taki maluch brzuszkiem reaguje. na refluks nie ma leków, układać pod katem i na boczku. poza tym sie okazało że super przybiera na wadze - waży już 3800 :ico_haha_01: przybrał przez tydz 400g, a norma to 800 na m-c :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

15 lut 2009, 19:25

Beatris60 pisze:a norma to 800 na m-c :ico_haha_01:
moja przez miesiac przytyla 1,300 kg :ico_olaboga:

gaga22 pisze:to widzę, że na ścianie wschodniej kler dalej sie panoszy :ico_puknij: :ico_olaboga: u nas coś takiego byłoby nie do pomyslenia
i dlatego nei lubie chodzic do kosciola i nie chodze...ale dzieciątko musze ochrzcic

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość