Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

15 lut 2009, 09:11

wpadłam sie tylko przywitac !! biegne sie wykąpac i jade do Czestochowy na badania i szkołe rodzenia :ico_brawa_01:

ejustysia, myslałam o Tobie w nocy ...rob to co dyktuje Ci rozsądek .....Wiktor jest najwazniejszy .....a Twój mąz jesli nie potrafi was szanowac to .....sama wiesz najlepiej !!! Jeli kotos podnosi rece to nie jest fajnie ....pamietaj ze Twoje dziecko zasługuje na szczesliwe dziecinstwo , na spokojny dom . Napewno bedzie ci ciezko ale wierz mi ze warto......sama jestem takim dzieckiem i chociaz miedzy mną a mama bywa roznie to zawsze pamietam co dla mnie zrobiła i jak dobrze wspominam te lata jak mieszkałam w rodzinnym domu :ico_sorki:

sabcia gratuluje synka -naprawde super chłopczyk

dobra mykam odezwe sie jak wróce

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

15 lut 2009, 10:33

Witam Majoweczki!!!!
Ja wlasnie sacze sobie ineczke.
ejustysia cala noc myslalam o Tobie Kochanie, mam nadzieje ze dzis juz troszke lepiej cio????? martwie sie strasznie o Ciebie
Dobrze ze masz przynajmniej kogos na kim mozesz sie wyplakac, ja tez mam taka kumpele do ktorej zawsze lecialam z lezkami

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

15 lut 2009, 13:54

Oj ale się smutno na majóweczkach zrobiło. ejustysia ja już Ci mówiłam,że jeśli odejść to lepiej teraz niż za jakiś czas jak mały przyzwyczai się do widoku ojca w domku. A ja już po ślubie , cała szczęśliwa. Troszeczkę zmęczona ale meeeeega szczęśliwa. Jutro jak odpocznę wrzucę na naszą-klasę zdjęcia ślubne i podam link do pooglądania.

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

15 lut 2009, 14:31

czesc kochane, w nocy bylo strasznie, wr ócil o pierszej i sie zaczelo, nie wychodze nigdzie z domu bo tak wyglądam, wiem, że musze odejsc i nie bedzie latwo, ale juz zdecydowalam, temat zamykam bo teraz powinnysmy wszystkie miec swiety spokój a nie chce aby wasze dzidzie przeze mnie sie jeszcze denerwowaly - dzieci są najważniejsze i Bogu dziekuje za mojego szkrabka - nigdy nikt nie zajmie jego miejsca a juz na pewno zaden inny mezczyzna. od rana slysze: misiu zrobic Ci herbatke- misiu jak sie czujesz, misiu to misiu tamto jakby nic sie nie stalo

fortuna fofa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: gratuluje i życze wiele wiele szczescia :) oj pewnie pelno kwiatków w domu teraz macie :)

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

15 lut 2009, 16:01

http://nasza-klasa.pl/profile/4256963/gallery link do mojej galeri. Tam jest ansze maleństwo no i ślubne zdjęcia.

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

15 lut 2009, 16:13

ejustysia, bardzo bardzo mi przykro nie wiem kochanie co ci powiedziec, Boze zeby tylko nic wam sie nie stalo :ico_sorki: :ico_sorki:
Uwazaj na siebie bardzo Cie prosze
Wiesz co mnie martwi najbardziej ze jak on sie tak zachowuje teraz to co bedzie jak juz nie bedziesz w ciazy - mam nadzieje ze zmadrzeje ale z doswiadczenia wiem ze tacy ludzie zwykle sie nie zmieniaja
Przykro mi bardzo ... poprostu brak mi slow, trzymaj sie cieplutko i uwazaj na siebie i Wiktorka

[ Dodano: 2009-02-15, 15:14 ]
fortunata_fofa, sliczne zdjecia !!!
GRATULUEJ Z OKAZJI SLUBU :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

15 lut 2009, 17:42

hejcia my siedzimy z Wiktorem i czytamy gazetke dla mamusiek, zaraz znajdziemy sobie jakis film w tv, sprzatac nie mam ochoty, choć takiego burdelu dawno nie widzialam. dziewczyny ciesze sie, że jesteście nie iwm co bym bez Was zrobila, od pól roku cale dnie spedzam w domu sama nie ma sie nawet do kogo odezwac, jedyna kolezanka prawdziwa jaką mialam to mieszka w poznaniu - ona ma taka sama sytuację, tez byla w ciazy, ale gnojek tak ja pobil, że poronila w 2 miesiącu, tlumacze jej, zżeby odeszla bo bedzie miala to co ja a oni jeszcze nie sa malzenstwem nie maja dziecka, ale wiem jak to jest - do tego trzeba samemu dojrzec - tlumaczenie innych nic nie da.
Wczesniej nie mialam sily sie postawic - teraz moją silą jest Wiktorek - to jest moje jedyne szczęśćie.

fortuna fofa śliczne zdjęcia, a jaki brzuszek kochany
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

15 lut 2009, 18:27

ejustysia, a powiedz mi Twoja rodzinka jest wtajemniczona w to wszystko czy nikt nic nie wie sorki ze pytam ale nie powinnas tego ukrywac niech wiedza jaki jest ....

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

15 lut 2009, 19:01

teraz dopiero dotarłam do domu ! bylismy jeszcze u mamy i u znajomych !! w szkole rodzenia super .....uczyłam sie dzisiaj oddychac :ico_olaboga: i uswiadomiłam sobie jak mało wiem o porodzie !!! teraz czekam na wtorek by ujrzec moją córcie !!!
ejustysia, jestem z tobą myslami i serduszkiem ......szkoda ze mieszkamy od siebie tak daleko ....kurka ty miałas lezec a nie denerwowac sie męzem :ico_olaboga: on nie ma sumienia ani rozumu :ico_puknij: a juz napewno nie obchodzi go Wiktor skoro tak sie zachowuje .......naprawde to przykre .....przesułam ci super kopniaczka od mojej córci :-D

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

15 lut 2009, 19:42

zoola27, ja nie chodzilam do szkoly rodzenia ale tyle sie naczytalam i na ogldalam programow jak bylam z synkiem w ciazy ze na porodowce super mi szlo, kazda polozna chodzila i pokazywala dziewczyna jak maja oddychac hihihihi ale powiem ci ze bylo duzo dziewczyn po kursie i hmmmm nie dawaly rede poprostu pozapominaly albo nie wiem moze ta cala sytuacja tak na nie zadzialala :ico_haha_02:
Jednak jak ktos ma mozliwosc chodzic to jak najbardziej :ico_brawa_01:
A co tu tak cicho dzis u Was

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość