Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

06 lut 2009, 20:48

Dziewczyny nawet nic nie mówicie, u mnie też choroba za chorobą juz mam dosyć. Lekarka nawet mi powiedziała żebym Filipk wypisała że żłobka bo tak choruje ale mi się wydaje że to nie cłakiem przez to bo teraz wszyscy naokoło chorują łącznie z nami :ico_olaboga: pogoda taka do d...y ze mam dość. niech ta wiosna w końcu przyjdzie!!!!

Aha byłam na usg i jak narazie córeczka, czyli będzie parka jak dobrze pójdzie :-D

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

07 lut 2009, 20:59

Agusia no to trzymam kciuki za core :-)

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

09 lut 2009, 01:17

Dziewczyn masakra Kuba ma taki kaszle ze jutro ide znó do lekarza wczoraj miał duzy ale dzis to az chyba go gardło boli od tego kaszlu bo co troche z płaczemu sie budzi jak kaszle katra jest straszny nie zabardzo chce i umie smarkac wczoraj na wieczr ja dostał leki to zwymiotowła lekiem i w wiekszej ilsici kateram bo az go zatyka od tego kataru dzis tez daw razy zwymoitowła rza przez sen jak spał w dzien i to samy katraem tylko tki nie przyjemny zapach od zoałdka maskra boje sie zeby to byało juz aplanie płuc . Fakt choruje bardzo duzo ludzi i dzieci ale kurcze byał mrozy niby powinno byc to powietrze w miare czyste .

Julie jak tam tam u was lepiej sie juz czujecie ???

Agusia przedewszytskim gratulecje córeczki oby sie sprawdziło super a jak tam u was jak filpek ???

Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

09 lut 2009, 08:28

Moniś naprawdę biedny Kuba. Filip miał własciwie to samo, miał taki katar ze strasznie kaszlał bo mu po gardle splywało. Mnóstwo tego było, też mi wymiotował ale tylko dwa razy. Okzazło się ze to niby zwykłe przeziebienie ale takie silne. Do tej pory mamy mamy kaszel -taki wykrztuśny- i katar i za nic nie chce przejść a już drugi tydzień się leczymy i siedzimy w domu. Te choroby są okropne-nie wiem co w tym powietrzu lata. chyba za krótko ta zima trwała czy jak bo paskudne te przeziębienia jak nie wiem.

Dziekuje za gratulację-też mam nadzieję że już z nami zostanie Maja!!!

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

13 lut 2009, 19:11

witajcie byałm z Kuba u lekarza jest juz w oskrzelach jest dobrze ale kaszeal został JEST troche mniejszy i katar tez sie zmniejszyła ale kurcze byałm we wtrotek na usg brzuszka bo mało sikał pomysłam ze od przezienia ale lekarka powiedziała ze trzeba to sprawdzic poszlismy na to usg i po badaniu kuba miał zrobic siusi sikał i sikał bardzo duzo zrobił ale po sikaniu przebadał go jeszcze raz i okało sie ze wszytskiego nie wysikuje lekarka ktora robiał mu to usg powiedziłe ze za 3 miesiace trzeba sprawdzic jeszce raz jezlei po 3 miesiacach wyjdzie tak samo to powiedizła ze to moze byc zwezenie cewki moczowej mama nadzije ze nie bo jestem troche przearzona tym co troche cos i co troche cos jak nie z tym oczkiem to teraz z sikaniem i do tego wszytskiego zraziłam sie od kuby jestem ledwo zywa taki mam katra ze ostsnio taki miał ze 3albo 4 lata temu chusteczkie od nos nie odejmuje gardło mnie boli jak byslysmy na kntroli to powiedziłm lekarce zeby mi jakis antybiotyk dala i znoawusz istnieje zgrozenie ze go moge zrazic :ico_olaboga: masakra staram sie odniego trzymac zdaleka ale qwiecie same jakto jest z takimi maluchami .
A co u was??

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

15 lut 2009, 13:42

Ania ma drugi antybiotyk.
Na szczęście jest wreszcie poprawa bo już można było się wścieć.
Kaszlała bardzo no i gorączki nie szło zbić...katastrofa jakaś.
Do tego ja miłam zapalenie oskrzeli a maż grypę, szpital w domu :ico_szoking:

[ Dodano: 2009-02-15, 12:47 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

15 lut 2009, 23:54

O kurcze Margot wspołczuje ale najwazniesjsze ze juz jest poprawa
u nas tez lepiej tylko Kuba jeszce ma kaszel a ja z kolej katar przeechodzi ale gdzies jest jescze w srodku bo jestem gucha na uszy zatyka mnie maskra i jeszcze zachrypnieta jestem .
Margot a ANIA to taka miał ślicznotka super dziewczynka :-) :-)

[ Dodano: 2009-02-15, 23:42 ]
Obrazek
Kube sen zmozył i nie zdązył wesc do łozeczka hihi
Obrazek
A tu Kuba z naszym nowa kotka tylko tyle ze kotka ma go jzu dosc
Ostatnio zmieniony 16 lut 2009, 00:46 przez moniś, łącznie zmieniany 1 raz.

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

16 lut 2009, 00:43

Moniś, już w sumie wszyscy zdrowi ale trwało to wszystko ze 2 tygodnie.
Najpierw maż, potem Ania i na końcu ja.
Teraz Ani zostało trochę kaszlu ale w sumie już ok.
Tobie współczuję bo zatkany nos i zatoki to dla mnie tragedia jest.

Dziękuję :))

[ Dodano: 2009-02-15, 23:44 ]
Śpiący Kubuś rewelacyjny :-)

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

16 lut 2009, 00:51

Nie no mylse ze nie beedzie tak zle moze nie zatakuje mi zatok tylko musi zeisc ten katar powoli z chodzi biore antybiotyk z dnia na dzien jest lepiej

[ Dodano: 2009-02-15, 23:52 ]
Dziekuje ale to nie wszytko co on potrafi wstawie nastepnym razem ipokarze wam jak on spi wogole akrobata mały hihi

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

17 lut 2009, 11:21

witajcie u nas tez juz chorobska ospuscily poki co i slonko swieci za oknem
agusia gratuluje cory!!!!!!!!!!!!!
musze jakos ubrac tego mojego oportuniste :ico_haha_01: bo dzis znow mamy dzien na nie :ico_oczko: ale humorki dopisuja :)
pozdrawiamy

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość