Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

15 lut 2009, 20:18

Sabcia, ja sie bardzo ciesze z tej szkoły bo połozna ktora nas uczy najprawdopodobniej bedzie przy porodzie :ico_brawa_01: lub połozna która jest zawsze przy wizycie u lekarza :ico_brawa_01:

a w niedziele zawsze sa pustki ......jutro juz wszystko wróci do normy :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

15 lut 2009, 21:21

zoola27, no to bardzo fajnie, a ogolnie jak sie czujesz wszystko oki???
Ja mam czasami w ciagu dnia bole w krzyzu i troche sie martwie bo takie bole mialam jak czekalam na samoporonienie mialas tez tak moze bolaly cie plecki a dzis nawet krecilo mnie na @

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

15 lut 2009, 22:48

sabcia ty sie nic nie martw, czytalam, że niektóre kobiety czasem przez calą ciąże mogą otczówac objawy podobne do tych jakie mialy przed miesiączką w te dni kiedy ona powinna byc, co do pustek - to na majówkach normalne, że w weekend pusto jutro pewnie za to jak wstane to pól godziny bede musiala doczytywac :) co do Twojego pytania to moja rodzin iwe, ale krzysiek umie tak pieknie grac, że faktycznie wszyscy uwazaja, że ja go prowokuje mocno, wiec wole na ten temat nie rozmawiac z nimi, mysle, że poczekam, aż sie wprowadzimy - ja i tak nie mam gdzie mieszkać, to, że bedziemy pod jednym dachem nie znaczy, że mamy byc razem , poza tym szkoda mówic o tym lepiej o czymś przyjemnym zoola fajnie masz z tą szkolą, ale ja mysle ,,że pewnie z tego wszystkiego zapomnialabym polowy rzeczy:) narazie nic sie nie boje - też dużo czytam gazet a tam jest sporo artykulów o porodzie - zobaczymy jak to bedzie w praktyce :) Na dzien dzisiejszy wcale sie nie boje, martwie sie tylko co moje maleństwo przeżyje nagle znajdzie sie w jakims wielkim świecie gdzie bedzie pelno gadających ludzi, beda go myli wazyli a on w szoku nie bedzie wiedzial co sie z nim stanie :(

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

16 lut 2009, 06:18

kurde dziewczyny zaczynam sie martwic :ico_olaboga: ... wchodzi mi jakis masakryczny goracy wrecz bol ktoru zaczyna sie zaraz pod prawa piersia i promieniuje az do prawej lopatki na plecach :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: juz od jakiegos czasu tak mialam ale nie zwracalam na to uwagi bo ten bol pojawial sie po dluzszym staniu lub siedzeniu wiec sie kladlam i bylo ok a teraz z dnia na dzien jest coraz gorzej bo ten bol jest caraz czesciej :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: ja sobie zdaje sprawe ze moje narzady przez dzidzie maja lekkie przemeblowanie ale nie wiem czy ten bol moge tym tlumaczyc???? :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

16 lut 2009, 09:40

Sabcia, ja z pierwsza ciaza plamiłam i wogóle zle sie czułam ....kreciło mi sie w gowie byłam osłabiona.....a z ta obecana czuje sie rewelacyjnie .....zdaza sie ze mam słabsze dni ale zadko :ico_sorki: wiesz tylko ja od poczatku biore leki na podtrzymanie i nospe forte 3 razy dzinnie .......pewnie dlatego nic mnie nie boli .....nie martw sie z TWOJA DZIDZIA BEDZIE DOBRZE

avanti83, kurka .......nic ci niestety nie poradze bo ja nie mam zadnych bóli moze skonsultuj to z lekarzam :ico_sorki:
ejustysia, cokolwiek zrobisz wiedz ze my tutaj na forum stoimy za Tobą murem :ico_sorki:

w ogóle witam sie poniedziałkowo !!!! własnie pije mleko , mezus szykuje sniadanko bo zrobił mi niespodzianke i wzioł 2 dni urlopu :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

16 lut 2009, 10:00

witam i ja poniedziałkowo :ico_haha_02:
wekeend zleciał szybciutko ferie Magdy sie skończyły i dzis pierwszy dzień do szkoły miała na 8 ale lekcje są skrócone i mają byc do 11. a o 14 zebranie dla rodziców podsumowujące pierwzy semestr nauki w szkole naszych dzieci :ico_haha_02:

tak mysle o jakimś śniadanku narazie popijam wode niegazowaną :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

16 lut 2009, 10:09

ja juz po sniadanku :ico_sorki: teraz przegryzam pączka :-D jakos mnie chyba dzisiaj naszło na słodkosci :ico_noniewiem: zastanawiam sie co tu robic przez cały dzien :ico_olaboga: mezus jest dzis moim niewolnikiem wiec musze wykorzystac go na maksa :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

16 lut 2009, 10:19

martwie sie tylko co moje maleństwo przeżyje nagle znajdzie sie w jakims wielkim świecie gdzie bedzie pelno gadających ludzi, beda go myli wazyli a on w szoku nie bedzie wiedzial co sie z nim stanie
My wszyscy przez to przechodzilismy hihihihi a w sumie szkoda ze tego sie nie pamieta :ico_haha_01:
avanti83, faktycznie lepiej skonsultowac to z lekarzem
mezus jest dzis moim niewolnikiem wiec musze wykorzystac go na maksa
hihihihi ale fajnie, wykorzystaj na maksa nie wiadomo kiedy to sie znowu powtorzy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

16 lut 2009, 10:25

normalnie lapie mnie znowu spanie :ico_olaboga: nawet wam nie pisalam ostatio spie na okrągło nawet po 4 godziny w ciagu dnia :ico_szoking:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

16 lut 2009, 10:30

avanti jak boli cie tak za żebrem to sie nie martw :) mnie w przeciwnastronę ciągnie - nawet nie wiesz co ja przeżywam z tą miednicą i spojeniem lonowym, lekarz kazal leżeć, ale powiedzial, że to nic powaznego - na to dal tylko leki przeciwbólowe i nasenne, ale i tak nie biore :) nie bede trula dzdzi - wole sie pomęczyć :)

wogóle to cześć - spalo mi sie cudownie, jak dziecku, zasnęlam na kanapie w minute nawet nie wiem kiedy i wstalam o 9 - w nocy ani razu sie nie przebudzilam - jetem wypoczęta jak nigdy:)

ja dzis mam zabiegany dzien, musze do mojej kochanej cioci isc, z nią jedną moge w rodzinie normalnie rozmawiac, potem z psiakiem do weterynarza bo boje sie , że cos jest nie tak, tragiczne mu z pyska śmierdzi a dostaje do jedzenia to samo co nasz Ważniuś, boje sie, że to cos z wontrobą mu sie robi :ico_placzek: a potemmialam jechać na masaż, ale sie nie pokazuje w wiekszym gronie w moim stanie. Mialam zdjęcie Wam wstawić z wczoraj brzusia, ale kabla znaleźć nie moge :( Jest ogrooomny

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość