Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

15 lut 2009, 23:18

hej hej własnie Was doczytałam..jutro popisze wiecej bo sa u nas znajomi :-D :-D :-D :-D :-D

jedwabanagratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_prezent: :ico_prezent:

Nadie
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 280
Rejestracja: 21 sie 2008, 14:18

16 lut 2009, 09:45

Witam dawno nie zaglądałam.
Moja mała prztyła przez tydzień 600 gram :-D

Co do jedzonka to ja jem wszystko, oprócz czekolady, kapusty, fasoli i innych strączkowych warzyw i moja mała póki co wszystko toleruje tzn. nie mamy kłopotów z brzuszkiem.

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

16 lut 2009, 10:08

dzień dobry
ja dziś z dwoma maluchami w domu...ola miała wczoraj stan podgorączkowy a że smarka i pokasłuje od pewnego czasu to została w domu. mówi że boli ją ucho i teraz nie wiem na ile to prawda a na ile chęć naśladowania Oskarka....a Oskarek też marudny, dałam mu espumisan przed chwilą, może uśnie a ja zjem wreszcie śniadanie...

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

16 lut 2009, 10:21

Witam moja mala jak zwykle marudna placze bo chce plakac ;)

Nadie, Nadie ja tez jem wszystko nawet czekolade i nic nie jest malej... no ale ja tez daje sztuczne mleko

noc spoko mala wstala o 2 a potem juz od 5 marydzila do tej pory

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

16 lut 2009, 10:55

dzień doberek Mamusie :-) i maluszki :ico_brawa_01:

ja noc, jak zwykle :-P cudna, jestem wyspana i zadowolona....

ciary mi idą po plecach, bo muszę dzwonić do mojego oddziału banku w Polsce, bo chciałam wcześniej zamknąć pożyczkę i te ciary mi idą, bo mam tam fajne inaczej panie :ico_zly: i jak będzie tak, jak ostatnio jak dzwoniłam, to już mam dzien zjebany.... wtedy chciałam spłacić całkowicie kartę kredytową i ją zamknąć i się okazało, że znam cała procedurę takiego przypadku lepiej niz panie szanownie... trzy raz dzwoniły do centrali w Poznaniu, żeby się upewnić, że JA mam rację :ico_sorki: szkoda tylko, że ja nie mogę zadzwonić do centrali i tam gadać :ico_sorki:

jakie macie plany na dzionek?? ja czekam, aż mniejszy wstanie, zje koło 11 i mykniemy na miasto... Starszak jeszcze dzis w domu, wiec rozrywkę muszę mu zapewnić :-D :ico_sorki: noo, to pójdziemy do miasta i z powrotem :-D mi nogi w tylek włażą, jak się zatrzymujemy na dole, więc dziś hardcore :-D pod górę 2 mile prawie z marudzącym ze zmęczenia ośmiolatkiem i pchając wózek przed sobą, i jeszcze nadwaga własna :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: teraz to się modlę o deszcz :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :-D

[ Dodano: 2009-02-16, 09:58 ]
Marcia77, noo, jak tam znajomi ? :-D

gaga
, zazdroszczę tego koncertu, nawet w połowie :ico_sorki: posłuchałabym sobie, a jak mówisz, że cały Rysiek to juz w ogóle... :ico_sorki:

Nadie, noo, suprr, że zajrzałaś oby częściej :-D

Beatris60, noo, trzymam kciuki, żeby Wam się tam oddział nie zrobił :ico_sorki: a co z kupkami małego??

milutka204, mój też wczoraj marudził i śmiem twierdzić, że okropnie.. wiesz, co się okazało? Pchła moja w pion chciała :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_sorki: i jak tylko go odkładaliśmy, albo kładliśmy na rękach to marudzić znów zaczynał.. stwierdziliśmy nosząc go po chacie 2 godziny, że się należał chłopak :-D teraz chce pooglądać dom z pionu :-D

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

16 lut 2009, 11:02

ananke pisze:jakie macie plany na dzionek??

ugotuje zupe, będę zabawiać to 4-latke chorą to marudzącego malucha, a w międzyczasie może uda sie coś sprzątnąć, uprać itd :ico_haha_01:

mała płacze że chce lekarza :ico_noniewiem: teraz jak zachoruje to tylko wizyta domowa mnie ratuje bo małego przeciez do przychodni do chorych dzieci nie wezmę :ico_noniewiem: na razie wygląda mi to na symulację z jej str, bo jak zapomni to bawi sie na całego, wesoła i wogóle, zobaczymy...a ten stan podgorączkowy to może z przeżyć czy co...może tak być?

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

16 lut 2009, 11:05

Beatris60 pisze:a ten stan podgorączkowy to może z przeżyć czy co...może tak być?
dokładnie :ico_sorki: daj jej łyżeczkę (5ml) paracetamolu na gorączkę i już..
z drastycznych sposobów :ico_oczko: sprawdzania czy starsze dziecko symuluje (przykład z rodziny), moja kuzynka mówiła starszemu, który najczęściej symulował, że takie maluchy to mają jakis syropek do wypicia, a starsze dzieci dostają zastrzyki i czy jest pewniem, że go boli, bo jej będzie przykro, jak będzie płakał po zastrzykach...
powiem Ci, że działało w 150% :ico_sorki:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

16 lut 2009, 11:20

ananke pisze:jakie macie plany na dzionek??
u mnie dziś sniegu napadało w nocy :ico_olaboga: ale i tak idę na spacer - chociaż krótki :-D

Nadie super, że się odezwałaś. Ja też jem tak jak Ty, a od jakiś dwóch tygodni, to nawet czasami czekoladę :-D Dlatego zawsze powtarzam - kolki nie są od tego co je matka, jak dziecko ma je mieć, to i tak będzie je miało, a monotonna dieta powoduje tylko problemy z trawieniem u matki, a tym samym i u dziecka.

ananke pisze:gaga, zazdroszczę tego koncertu, nawet w połowie :ico_sorki: posłuchałabym sobie, a jak mówisz, że cały Rysiek to juz w ogóle... :ico_sorki:
ja też się cieszę nawet z tej połowy

Beatris60 pisze:na razie wygląda mi to na symulację z jej str, bo jak zapomni to bawi sie na całego, wesoła i wogóle, zobaczymy...a ten stan podgorączkowy to może z przeżyć czy co...może tak być?
sprytna dziewuszka - wie jak zwróciuć na siebie uwagę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

16 lut 2009, 11:27

ananke pisze:mój też wczoraj marudził i śmiem twierdzić, że okropnie.. wiesz, co się okazało? Pchła moja w pion chciała :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_sorki: i jak tylko go odkładaliśmy, albo kładliśmy na rękach to marudzić znów zaczynał.. stwierdziliśmy nosząc go po chacie 2 godziny, że się należał chłopak :-D teraz chce pooglądać dom z pionu :-D
to jak u mnie :-D teraz tez placz i placz a ja w trakcie robienia biadu pochodzilam ptulilamnic nie dalo butle z moim mlekiem wymusila... jakos szybko trawi moje mleko :ico_olaboga:

kurcze dziewczyny ja zastanawiam sie co z tym chrzten ehhh

[ Dodano: 2009-02-16, 10:28 ]
a u nas lojotok nadal nie schodzi wrrr to tak brzydko wyglada sucha skora czerwona strupki wrrr

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

16 lut 2009, 11:30

milutka204 pisze:kurcze dziewczyny ja zastanawiam sie co z tym chrzten ehhh
milutka jak to zwykle bywa u pewnie to tylko kwestia pieniędzy. Chcą tylko więcej kasy wyciągnąć i wtedy to ślub przestaje być im potrzebny. Jak mnie coś takiego denerwuje :ico_zly:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość