Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

16 lut 2009, 11:07

ja też się witam po weekendzie. Poznań zasypany śniegiem. Troche posprzątam w domu i ide w Asią na spacerek. Dzisiaj powinnam też odebrać wyniki badania krwi, ale mi sie nie chce.

A brzucholki to teraz nam będą szybko rosły. Ja nawet specjalnie zakłądam obcisłe bluzeczki, żeby jeszcze ten brzucholek podkreślić.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

16 lut 2009, 11:37

Wiecie co moje myszki...
jak już usłyszałam od pana doktora ze dzidzia rozwija sie prawidłowo, to zaczełam sie zastanawiać co w tym moim brzuszku siedzi... tzn synek czy córeczka...
w sumie to ja nigdy sie nie zastanawiałam co chciałabym mieć,

ale ciekawosć mnie już zżera, kiedy to będzie widać na USG?

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

16 lut 2009, 11:42

izuś_85, chyba koło 16-17 tygodnia można już określic. Ja dowiedziałam się na USG w 23 tygodniu i sie potwierdziło, ale to dlatego, że wczesniejsze USG miałam w 12 tygodniu i wtedy było za wczesnie. Tak więc lada moment będziemy się już chwalić kto siedzi w naszych brzuszkach.

A ja teraz przeglądam w internecie stroje kąpielowe ciązowe i kurcze drogie są.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

16 lut 2009, 11:52

olala, jeju fajnie by było sie niedługo dowiedzieć...

do tej pory myślałam-oby zdrowe było, no i nadal popieram bo jest wszystko jedno czy synuś czy córcia... chodzi tylko o ta ciekawość i żeby wiedzieć do kogo plote co rano te pierdołki...

a co do strojów, jesli chodzi o basen kryty to w sumie narazie możesz pływać w zwykłym jednoczęściowym jak sie fajnie rozciaga, moja kolezanka będąc w ciaży z bliźniakami chodziła z nami na otwarty basen w stroju dwuczęsciowym i zakładała duże pareo na brzuch albo koszulkę jakąś nie bawełnianą jak wchodziła do wody

ja tez musze poszukać jakiegoś stroju, narazie pomimo brzuszka duzego mieszczę sie w moje stroje jednoczęsciowe, nawet kupiłam niedawno okazyjnie strój dwuczęsciowy z badzo wysokimi figami i teraz widzę ze jest dopiero na mnie dobry, bo te majciochy na brzusio ładnie zachodzą i nie wyglam jak w spadochronie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

16 lut 2009, 12:03

izuś_85, ja mam jakies takie ciasne moje stroje kąpielowe i troche chyba za mocno ściskają juz brzuch. Nie czuje sie tak komfortowo. Latem może faktycznie bede zakladac normalny dwuczęsciowy stroj i pareo. W poprzedniej ciązy byłam w Egipcie w 22-23 tygodniu i nosiłam stroj dwuczęsciowy i brzuszka niczym nie przykrywałam bo byl akurat takiej fajnej wielkości ale teraz czerwiec- lipiec to nasze brzuchy będą już ogromne. Poza tym teraz szybko pępek wyszedł mi tak nieładnie na wierzch.

[ Dodano: 2009-02-16, 11:18 ]
wkleje wam krótki filmik z moją dwulatką w roli głównej:

Obrazek

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

16 lut 2009, 12:20

olala, to chyba masz już duży brzusio... ja też mam duży, ale mam dwa takie stroje bardzo rozciągliwe, do tego jeden ma wielkie wciecie na plecach aż do pupy i się "rozchodzi" pod wpływem brzuszka wiec nie ściska... narazie wystarczą mi te stroje co mam...

zastanawiam sie tylko jak brzuch bedzie już naprawde duzy, chyba bede chodzić w dwuczęsciowym nawet na kryty basen, bo te ciażowe są strasznie drogie, wole kupić dzidzi coś fajnego za tą kase

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

16 lut 2009, 12:24

czesc dziewczynki
zima za oknem a wy o strojach :-D
nie bylo mnie tu caly weekend zdaje wiec relacje :-)
w pt bylam u izuni objadlam ja z ogorkow i pysznego chlebka ze smalcem mniam
w sb ranek nie zaczal mi sie najlepiej bo posprzeczalam sie z moim nawet nie wiem czemu -odkupil swoje winy ogromniasta rozyczka popoludniu poszlismy z pieskami na spacerek a wieczorkiem do knajpki ale spotkalismy rodzinke mojego i poszlismy razem -takie rodzinne walentynki :ico_oczko: za to spedzilismy razem cuudowna noc oh
w ndz ok 12 jadac wlasciwie do mnie wymyslilismy ze mozna pojechac do szczyrku na jakis spacerek i poechalismy -dziewczynki tam to jest wspaniala zima sniego u 2 metry cuudowne widoki zapach drewna z kominkow niezapomniane przezycie wrocilismy w sumie po 21 i nawet nie wiem kiedy zasnelam

teraz moje samopoczucie
ciagle wieczorami mam zgage pomaga mi cyckanie cukierkow i nadal wieczorami wymiotuje juz malo tylko raz nie mecze sie przy tym
nauczylam sie wrescie co moge jec obserwujac swoj organizm wie ze po pomaranczach i innych cytrusach od razu wymiotuje tluste potrawy odpadaja (przede wszystkim chipsy)
zaczelam 2 trymestr a wraz z nim nadeszla nadzieja ze wszystko wroci do normy

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

16 lut 2009, 12:25

no,no rośnie mała gwiazda widze :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

16 lut 2009, 12:27

olala, masz naprawde uzdolnioną córeczke :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

16 lut 2009, 12:29

Tagar zastanawiałas się nad zakupem podwójnego wózka? Ja do tej pory myslalam, ze nie będzie mi potrzebny, bo Asia będzie miała już 2,5 latek jak dzidzia sie urodzi, ale teraz tak myśle, ze jak będe musiala iść z dziećmi gdzies dalej, to bez podwójnego wózka nie dam rady. Chyba kupie na allegro jakis używany.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość