Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

25 mar 2008, 00:11

dobry wieczorek:_
:-D :-D
no unas po swietach spoojnie bylo ,znajomi przyjechali i bylo super popilismy wczoraj i byl niezly ubaw :-D :-D :-D :-D

wiki szczesliwa bo szukalismy po domu zajaczka wielkanocnego i jego niespodzianki i dostala taka lalke i male akcesoria i mowi ze to jej siostrzyczka jest :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
i opiekuje sie nia daje jej jesc ,tuli,rozmawia i kladzie spac nawet jej spiewa kolysanki hihi

Magda Sz., slicznie wygaldasz w tych wloskach poprostu niezla z ciebie laska :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

emalia30 pisze:Jak kazda z was sie czuje??
Jak maluszki i wasze zdrowko??

no nas chyba jakies chorobsko bierze :ico_zly: :ico_zly: wiki miala teraz niedawno stan podgoraczkowy i juz dziwnie wyglada masakra amnie boli juz gardlo :ico_placzek: :ico_placzek:

ivkaJ, super ze do nas zagladasz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ide zaraz lulu hihi
bardzo podoba mi sie wystroj tt nawet jakby go niebylo to i tak uwazam ze warto tutaj byc dla was dziewczyny jest tutaj najlepsza atmosfera pod słoncem z tak doborowym towarzystem jak wy kobitki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

buziolki :-D :-D

[ Dodano: 2008-03-25, 11:48 ]
dzien doberek
a tu znowu takie pustki :ico_olaboga: :ico_olaboga:
gdzie sie podziala reszta??
Magda,Emalia ,Ivka ,Marta??

halooo jest tu kto czy wszyscy po swietach odsypiaja hihi :-D

Awatar użytkownika
ivkaJ
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 11 lut 2008, 18:56

25 mar 2008, 19:17

helo :-D :-D :-D
ja jeszcze przez tydzien bede miala nete. PóźNIEJ zobaczymy, moze bede chodzic do kawiarenki,zebyz wami popisac. no zobaczymy jak sie to potoczy. jestem dobrej mysli :ico_haha_01:
Madzia super fryzurka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja wogole nie wypoczelam po swietach. :ico_olaboga: a w dodatku jakies chorobsko mnie bierze :ico_placzek: Bylam z Patrykiem u lekarza, bo sie przestraszylam, bo tak bardzo kaszle :ico_szoking: ale lekarka powiedziala, ze jest tylko przeziębiony :-D :-D :-D
Musze odpocząć po swietach, mąż jak wróci to mam nadzieje, ze sie mną zajmie :-D :-D

Milego wieczorku dziewczyny :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
POWODZENIA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

26 mar 2008, 01:25

Jestem wreszcie :-)
Kurka nie moglam pisac postow bo zapomnialam hasla i do dzisiejszego wieczora czekala az mi przysla nowe na maila :ico_zly: dobrze ze wreszcie sie udalo :-) ufff bo juz sie wkurzalam :ico_zly:
A swieta minely nie wiadomo kiedy :ico_szoking:
Obrazek
kupilam chlopcom po takim samym koszyczku zeby wojny nie bylo hihi a na zlosc Dawidek za holere nie chcial go niesc :ico_olaboga: a chcialam im dwom ladne zdjecie zrobic :ico_zly: tylko takie sie udalo :-D
Niedziele spedzilismy u tesciow z naszym kolega a wieczorem poszlismy do pubu i maz mi sie spil i mowil ze sie znowu we mnie zakochal hihi duren!!!
Poniedzialek leniwy w domu spedzilismy a dzisiaj juz bylam w pracy i mnoestwo rzeczy musialam zapamietac bo postawili mnie na kasie :ico_szoking: zestresowana bylam strasznie ale jakos sie nauczylam :-) jutro wolne wiec wyjde wreszcie z dziecmi na jakis spacer bo ostatnio nie mam bardzo okazji az mi przykro :ico_placzek:
ivkaJ, mikusia1, nie dajcie sie chorobskom :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: trzymam kciuki :-)
emalia30, oj zal mi ciebie :ico_olaboga: ale sie umeczysz chetnie bym ci ulzyla tylko jak :ico_olaboga: :ico_buziaczki_big: badz dzielna :-) dla synka :-)
ide spac dobranoc :-)

[ Dodano: 2008-03-26, 00:27 ]
Acha no i dzieki za uznanie mojej nowej fryzurki :-) jestem bardzo zadowolona jak nigdy wczesniej chyba :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

26 mar 2008, 10:31

Obrazek
witajcie po swietach
mnie minely szybko i przyjemnie,teraz tylko odliczam kazdy dzien,oby zakonczyc prace i posiedziec w domku :ico_sorki:

ja dzis mam ta wizyte kontrolne w szpitalu,ciekawe co tym razem wymysla,naczekam sie prawie 2 godz na poczekalni a sama wizyta bedzie trwala 15 min moze w dobrym ukladzie

musze zajac sie teraz zamowieniem lozeczka,wozka i poscieli
butelki itd sa juz w drodze,srodki pielegnacyjne tez niebawem zamowie,bo znalazlam apteke ,ktora mi wysle paczuszke do mnie :ico_oczko:

co do rodzenia to Szczko nie sugeruj sie nikim-kazda z nas jest inna-ja syna rodzilam 2 i pol godziny i oby teraz tez tak szybko poszlo :ico_sorki:

uciekam na sniadanko
dzis ost dzien zwolnienia i jak sobie mysle,ze mam jutro isc do pracy to zle mi sie robi :ico_zly:

milusiego dnia i do pozniej

Awatar użytkownika
ivkaJ
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 11 lut 2008, 18:56

26 mar 2008, 13:00

DZIEN DOBEREK DZIEWCZYNY
MILEGO DNIA,BO ZAPOWIADA SIE PIęKNIE :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
ps. ja dzis pierwszy raz zaprowadzalam sąsiadke do przedszkola :ico_szoking: ciekawe czy jej spasuje, bo moze bede sie nia zajmowac w soboty....jesli si epolubimy :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

26 mar 2008, 16:39

witam was po powrocie ze szpitala
naczekalam sie tak jak myslalam 2 godz ,badania ok tzn cisnienie i mocz,bo krew badaja tylko raz przez cala ciaze,po zrobieniu usg na tym malym ich sprzecie stwierdzila doktor,ze maluch jest stanowczo za maly,bo dzis jest 30 tydz i 6 dni ,wiec prawie 31 tyg a z usg wyszlo po wymiarach,ze ma jak na 28 tydz
wyslala mnie na USG wyzej na to duze,tam tez czekania pol godziny no i w koncu niecierpliwe lezenie i modlenie sie o to by bylo wszystko ok
i wiecie co ??-okazalo sie,ze maluch mierzy dokladnie jak na ten okres czyli na prawie 31 tyg i wazy 1569gr,ucieszona jestem i spokojna,nastepna wizyte w szpitalu bede miala za 4 tyg,bo doktor po wynikach usg swierdzila,ze maluch sie super rozwija do tego za kazdym razem jest bardzo ruchliwy i szczesliwy :ico_brawa_01:

milego dnia
chyba pojdziemy sie przejsc,bo sloneczko dosc przyswieca
do pozniej

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

26 mar 2008, 17:35

witajcie

emalia30,
emalia30 pisze:i wiecie co ??-okazalo sie,ze maluch mierzy dokladnie jak na ten okres czyli na prawie 31 tyg i wazy 1569gr,ucieszona jestem i spokojna,

emalia30 pisze:,bo doktor po wynikach usg swierdzila,ze maluch sie super rozwija do tego za kazdym razem jest bardzo ruchliwy i szczesliwy

super wiesci kochana a to jest nawazniejsze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

pewnie przez chwile sie przerazilas ale teraz badz spokojna byle by wytrwac do zwolnienia i sobie odpoczac przed nadejsciem dzidziusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a co z twoimi hemoroidami??kochana :ico_wstydzioch:
bylas u lekarza znimi ??

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

26 mar 2008, 19:11

hej dziewczyny !!!!
ale mnie nie było :ico_wstydzioch: ale juz bede wpadac czesciej obiecuje :ico_wstydzioch:
Emalia ciesze sie, ze maluszek ok i sie dobrze rozwija :ico_brawa_01:
Ivka, mikusia zdrówka życze
a ja juz po świetach, byłam zalatana jak nie wiem co . kolega do Nas z Polski przyleciał wiec miałam pełne ręce roboty, bo robiłam sałatki, rybe po grecku itp
miał leciec wczoraj do Polski, ale go jakiś wirus chwycił ( ten sam co Franka w zeszłym tyg) miał wymioty itp, ale juz oki i przebukował bilet na sobote wiec sie cieszymy bo to super nasz przyjaciel jest :ico_brawa_01: i nacieszymy sie nim dłużej :ico_oczko:
a tak poza tym u nas bez zmian , auto mamy do naprawy wiec kasa znowu pójdzie, ale co zrobić :ico_olaboga:
a my w kwietniu do Polski lecimy, musze miśkowi pesel wyrobić, mój Jacy zostanie tylko tydzień, a my z Franem bedziemy dłuzej, jeszcze nie wiem ile bo nie zabukowałam dla nas powrotnego biletu, ale sie ciesze, bo od kiedy tu jestem to zawsze zimą lataliśmy do Polski, a teraz polecimy wiosną :ico_brawa_01: mam nadzieje tylko ze pogoda dopisze
no i znowu z Dublina musimy lecieć bo my do Poznania, a z Belfastu nie mamy lotów do Poznania , ale wylot mamy o 6 rano wiec mam nadzieje ze w drodze do Dublina misiek bedzie spał :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-03-26, 18:15 ]
Madziu właśnie luknęłam na Twoją fryzurkę :ico_oczko: jest boska :ico_brawa_01: zresztą Ty łądna laska jesteś i do twarzy Ci we wszystkim :ico_oczko:
Mikusia :ico_sorki: wybacz ze nie złożyłam życzeń z okazji rocznicy
wiec życze Wam : duzo miłości, szczęscia, radości i oby następne lata były cudowne i szcześliwe dla Was :ico_brawa_01:
Emalia ja miałam takie hemoroidy w ciąży, myślałam ze ogłupieje z bólu :ico_olaboga: ale brałam czopki i było oki , nie zapisał Ci lekarz????

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

26 mar 2008, 19:33

a co z twoimi hemoroidami??kochana :ico_wstydzioch:
bylas u lekarza znimi ??
Emalia ja miałam takie hemoroidy w ciąży, myślałam ze ogłupieje z bólu :ico_olaboga: ale brałam czopki i było oki , nie zapisał Ci lekarz????
-otoz mam 2 mascie i 2 opakowania tez roznych czopkow i jak narazie nic lepiej ,a dzis dostalam masc z Polski Proktosone i oby w koncu cos sie ruszylo,bo oszalec idzie a jutro wracam do pracy i mam przed soba jeszcze prawie 5 tyg a pozniej znow zwolnienie,ale juz do porodu

buziaki kochane i duzo zdrowka-nie chorowac mi tam :ico_nienie:

Awatar użytkownika
ivkaJ
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 11 lut 2008, 18:56

26 mar 2008, 21:59

Emalia super ze super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jeden wielki stres mniej :-D :-D :-D :-D zeby nie te hemoroidy, to moglabys sie zupelnie wyluzowac i czekac na wolne :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Dobrej nocki :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość