mamaaligi
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 21 wrz 2008, 12:40

16 lut 2009, 21:48

Cześć koleżanki :-)
Moje lalki juz śpią, uff, to był owocny dzień. Byłyśmy dziś z Igusią, moja starszą u dentysty. Myślałam, że będzie ciężko, że bedzie panika i płacz, ale widok prezentów sprawił, że poszło całkiem sprawnie. Miałyśmy przy okazji babski wieczór - spacer i małe zakupy.
Mika co z Twoim synkiem, Ma zapalenie oskrzeli, skąd te duszności??

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

16 lut 2009, 21:53

mamaaligi pisze:Moje lalki juz śpią, uff, t
o tak to bardzo przyjemny moment :ico_brawa_01:
a miałyśmy sie odchudzać echhh
_________________
atam potem Asiu hahaha mamy jeszcze chwile :ico_puknij:

[ Dodano: 2009-02-16, 20:56 ]
mamaaligi pisze: Miałyśmy przy okazji babski wieczór - spacer i małe zakupy.
tak to jest super, ja zawsze marzylam sobie zeby z corka chodzic po sklepach potem zjesc lody pogadac hmmmm mam nadzieje ze moja coreczka wyrosnie na taka mala kobietke bardzo bym chciala i bede ja wlasnie tak wychowywac , zeby nigdy nie miala oporow zeby cos waznego mi powiedziec, i zeby widziala we mnie przyjaciolke, :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

16 lut 2009, 22:07

basia24 pisze:zeby nigdy nie miala oporow zeby cos waznego mi powiedziec, i zeby widziala we mnie przyjaciolke,
mi jakoś zawsze z tata łatwiej jest rozmawiac , zawsze mu mogłam wszystko powiedziec i tak jest do dzis. Mama ostrzejsza i nie zawsze miała czas na rozmowy :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

16 lut 2009, 22:17

asiab pisze::-D a miałyśmy sie odchudzać echhh
ja się nie łamię :-) :-) :-D

mamaaligi
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 21 wrz 2008, 12:40

16 lut 2009, 22:48

basia24 pisze:a miałyśmy sie odchudzać echhh
_________________
atam potem Asiu hahaha mamy jeszcze chwile

:-) trzeba się dobrze najeść na post :ico_oczko:
basia24 pisze:tak to jest super, ja zawsze marzylam sobie zeby z corka chodzic po sklepach potem zjesc lody pogadac hmmmm mam nadzieje ze moja coreczka wyrosnie na taka mala kobietke bardzo bym chciala i bede ja wlasnie tak wychowywac , zeby nigdy nie miala oporow zeby cos waznego mi powiedziec, i zeby widziala we mnie przyjaciolke,
_________________

ja tez o tym marzę, ale cztatałam dzisiaj na onet o rozmowie w statystycznej polskiej rodzinie,
http://portalwiedzy.onet.pl/4870,1471,1 ... pisma.html

i sie przeraziłam

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

16 lut 2009, 22:54

lalunia pisze:malgośka sama pity rozliczasz?
tak.Sobie, chopu, znajomym.

asiab pisze:Kochane czestujcie sie prosze to dla Was
pychotka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

16 lut 2009, 23:08

Mika co z Twoim synkiem, Ma zapalenie oskrzeli, skąd te duszności??

Rys ma poglosniowe zapalenie krtani. na poczatek tych dusznosci zastrzyk dostal i przez tydzien 3 razy dziennie ma inhalacje przy uzyciu nubilizatora. leczenie tego gowna jest podobne jak przy astmie- te same leki dostaje do inhalacji. paskudne chorobsko bo atakuje zawsze nagle i zawsze pozno w nocy :ico_zly: polozylam wieczorem zdrowe dziecko (z leciutkim katarkiem) a obudzil sie ze strasznym kaszlem i tak ciezko oddychal :ico_placzek: tego kaszlu ie zapomne i tych dusznosci...teraz wiem ze nie zastanawiac sie tylko od razu jechac na pogotowie...niestety ta choroba lubi nawracac...naszczescie dziecko z tego wyrasta z wiekiem bo to choroba malych dzieci.
a co tam odchudzanie :ico_oczko: kochanego ciala nigdy za wiele i jak to moj chlop mowi "po co sobie ma facet jaja o kosci obijac" :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

16 lut 2009, 23:31

asiab pisze:mi jakoś zawsze z tata łatwiej jest rozmawiac
bo córunia zawsze jest tatunia :ico_haha_01: ja patrząc na Kube i na Julkę dokładnie to widzę. Kubus jest mamusiowy a Julcia tatusiowa. Ja tez zawsze mialam lepszy kontakt z ojcem

mamaaligi
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 21 wrz 2008, 12:40

16 lut 2009, 23:34

mika85 pisze:Rys ma poglosniowe zapalenie krtani

o kurcze, ale paskudztwo. Szwagierki syn chorował na to dziadostwo, współczuję

Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

16 lut 2009, 23:40

mamaaligi pisze:o kurcze, ale paskudztwo. Szwagierki syn chorował na to dziadostwo, współczuję

a mial czesto nawroty???????????

[ Dodano: 2009-02-16, 22:40 ]
i do jakiego wieku??

[ Dodano: 2009-02-16, 22:43 ]
kurcze teraz to mam stracha :ico_placzek: ciekawe czy ta choroba zawsze ma nawroty...lekarka mi powiedziala ze moze i nie musi ale czeso jest tak ze dziecku sie to powtarza :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość