Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

17 lut 2009, 01:13

Kati w profil na samiuśkim dole po lewej stronie jest taki napis obok ramki:

Wyślij obrazek z adresu:Wpisz adres, pod którym zlokalizowany jest Twój obrazek, zostanie on skopiowany na tę stronę.

skopiuj stąd ten adres juz ci zdjecie przerobiłam :ico_oczko:

http://img145.imageshack.us/my.php?imag ... tx5tr9.jpg

i wpisz w ramkę oboktego napisu Wyślij obrazek z adresu:Wpisz adres, pod którym zlokalizowany jest Twój obrazek, zostanie on skopiowany na tę stronę.
i na dole wyślij i gotowe.
Mam nadzieje ze sie uda :ico_oczko:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

17 lut 2009, 10:59

Witam!!! Moja Matyldzia podobnie jak wasze dzieciaczki po domu chodzi bez pampresa i jak w południe śpi to też bez.Ale na podwórko jej zakładam boje się że mi się sika i znowu chorubsko się przypląta. Na noc jej tez zakładam chodz nikiedy się obudzi ok 4, 5 nad ranem i woła więc ściągam już mokrego pampersa i reszte nocy śpi bez. Raczej juz jej sie niezdaża żeby zrobiła siku w majtki bardziej jest to takie popuszczanie, jak biegnie do łazienki i woła wtedy napewno popuszcza, A co do kupki to juz niepamiętam kiedy była w pampersie, kupke robi już ładnie do nocniczka. A jak byś się spytała gdzie robi sisiu to mówi nie do nocnika do kibelka :-D No już z jednej strony bym wolała żeby była wiosna i lato to już napewno bym jej niezakładała pampersa. Tylko do torebki majtochy i rajstopy albo spodenki i na spacerek :-D Pamiętam jak Martynke oduczałam, to było lato i w zime już chodziłą bez pampersów. Dobra spadam na rehabilitacje, ok 12 zapraszam na kawke :-D

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

17 lut 2009, 11:56

Hej
Kati - Niki starsza bo urodziła się o 4 :30 :-) Co do siusinia to zakładam pamp na noc ale rzadko jest siusiu w nim, no i na dłuższe trasy samochodem. Odkąd zaczełam ją nocnikować to nocnik stoji przed łazienką i sam siada robi i nawet sama wyciera pupe i wciąga spowrotem majty, czasami jak niezauważe to ktoś do nas przychodzi a tu w nocniku kupal stoi :-D
Jedynie ubolewam nad tym że nie śpi w południe - bo to zawsze chwila oddechu no ale cóż widocznie niepotrzebuje tej drzemki :-)

[ Dodano: 2009-02-17, 10:59 ]
Wiecie co tak ostatnio myśle że niektóre opuściły nas już długo ich nie było, gdzie Iwcia, Asia, Maritta, Meery :ico_noniewiem:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

17 lut 2009, 13:24

no co która chętnas na kawe????????? :-)

[ Dodano: 2009-02-17, 12:27 ]
Moja właśnie zasnęła :ico_brawa_01: A tu jakiś cymbał zaczął wiercic, a inny gra na organkach chyba się uwzięli :ico_olaboga: Mała chyba zmęczona po tych rehabilitacjach to będzie spała jak suseł :-) Edulitko a jak u was wygląda sprawa egzaminów na prawko bo u nas się czeka 4 miesiące ( 2 miesiące na egzamin z testów i 2 miesiące na egz. z jazd) :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

17 lut 2009, 13:28

ja bardzo chętnie coś wypiję maziu możesz parzyć dwie :-D

[ Dodano: 2009-02-17, 12:30 ]
a swoją droga to też mi brakuje tamtych dziewczyn
Maziu no bałwany jedne nie wiedzą że dziecko śpi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

17 lut 2009, 13:32

mazia***, - u nas mieisąc czasu na każdy egzamin czy to pierwszy czy kolejny :ico_oczko: U nas też wiercą a Niki ciągle mówi że pan wierci dziule :ico_haha_01:
Kawke juz piłam i zaraz obiadek będe jadła - dziś mąż robi pieczonego kurczaka :-) chciaał przed pracą mi ugotowac to prosze bardzo :-) już tak pachnie że niemoge się skupić :-D

[ Dodano: 2009-02-17, 12:34 ]
Anetko zajrzyj na tę stronke napewno znajdziesz ciekawe pomysły i inspiracje :

http://www.lobzik.pri.ee/modules/news/i ... &start=660

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

17 lut 2009, 13:39

riterko masz jakiś fajny program do obrabiania tych zdjęć??? oczywiście za friko. Jak coś masz to podeślij :-) No a co do tych egzaminów to tak głupio troche bo jak niezdam za pierwszym razem to mam szanse jeszcze za drugim (chodzi o jazde) za trzecim raze to juz wyjdzie tak ze znowu testy będzie trzeba powtarzać :ico_olaboga: Troche to takie głupie. Musze zdac za pierwszym bo się chyba pochlastam. A tak wogóle to dziś dopiero 7 raz ide na kurs z teori a już dwie jazdy miałam :-) A ja kawke pije i jem sałatke z ananasem i kukurydza.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

17 lut 2009, 13:51

mazia***, co do egzaminow to taka jest prawda że to czy się zda czy nie to naprawde przypadek i trzeba liczyć na szczęście. Bo nawet jak ktoś dobrze jeżdzi to jest stres a czasami instruktorzy chca uwalić i wiedzą jak to zrobić mój kolega ostatnio zdawał i kazała mu 7 razy parkować i wkońcu go uwaliła bo niby zablisko innego auta stanoł :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-02-17, 12:52 ]
z tym zdawaniem to jak na loteri :-)

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

17 lut 2009, 14:01

dokładnie :-) Ojjjj jak ja bym chciała mieć takie szczęście i zdać za pierwszym razem :-) Ale sypie u nas jeszcze przedchwilą nic a teraz zrobiło się ciemno i sypie ostro. I tak ma być jeszcze przez tydzień, a już plotki chodziły że w marcu będzie pięknie swiecić słońce i będziemy sie wygrzewać :-D A tu dopiero zima się zaczęła, Matyldzie dziś zgubiłam po drodze, z sanek mi spadła bo z tyły te oparcie było niedokręcone. Zrobiła fikołka w śnieg, ale :ico_placzek: płakała, ona się tak boi jezdzić jeszcze głupia matka ją wywaliła :-D

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

17 lut 2009, 14:12

Czesc mamuski :ico_haha_02:
ja tez juz po :ico_kawusia: zaraz idziemy obiadek jesc,dzis pasta fagioli(czyli makaron z fasola)
riterka, aaneta25, dzieki za pomoc,jak widac udalo sie :ico_brawa_01:
Ze spacerku beda dzisiaj chyba nici bo od rana pada deszcz :ico_zly: i jestesmy uziemione w domu.
edulita, no to jak Nikola byla juz na swiecie ja dopiero zaczelam miec bole,ale jak by nie bylo mamy dziewczynki "17-nastki" :-D dzis koncza 2latka i 4 miesiace :ico_brawa_01:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość