Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

16 lut 2009, 23:21

Dora jak karmi się piersią to się szybko traci kilogramy :-D

ja też juz sie kładę lulu ;)

Dobrej nocy wszystkim :-)

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

17 lut 2009, 09:51

Aniu - tak , masz racje widze po koleżankach jak karmiły i biegały przy dzidzi szybko chudły :-D

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

17 lut 2009, 10:31

Witam cieplutko!
U nas był mróz w nocy i teraz drzewa pięknie oszronione, lubię taki widok :-D

Na razie jeszcze się nie rozkręciłam więc siedzę na necie, ale potem zrobię jakiś obiadek tylko jakoś jeszcze nie mam pomysłu. hmm :ico_noniewiem:

A Wy co dzis pichcicie??? :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

17 lut 2009, 10:59

dora o ne to są pod stalą opieką dietetyków i trenerów :-D co do tych porodów to w którejś gazecie czytalam, że dziewczynki częściej rodzom się po terminie (np ja :-D )a chlopcy do 2 tygodni wcześniej - mojej znajomej synus teraz urodzil sie 14 lutego a termin miala na 26 , ale sama widzisz jak to jest, mi sie wydaje, że nie ma żadnej reguly co do plci, czasem kobiety rodza wześniej czaem później i czy to chlopiec czy dziewczynka to tylko zbieg okoliczności
adka wyglądasz ślicznie jak żadna inna, a brzuszek masz z nas najzgrabniejszy, a jeśli bedziesz chciala to wrócisz do formy - w lato jest sloneczko poopalamy sie i bedziemy super - ja zaczęlam zamawiac ciuchy w rozmiarze s, mama sie śmieje, ale ja już mam 3 bluzki i 3 sukienki aby miec mobilizacje, że pieniędzy w bloto nie wyrzucilam, poza tym ja od września wracam do pracy a nie widzialam jeszcze instruktora fitness z takim dupskiem jak ja :-D ale ja sie nie przejmuje, wiem, że jak sie upre to 2-3 miesiąc i wróce do siebie bo ja kocham ruch (i jedzenie też :-D )

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

17 lut 2009, 11:01

Kurcze ja nie mam dzisiaj pomysłu... przegladam stronki moze upieke w któryś dzień " pieczone" znacie ta potrawe?

Przyrządza się je w małopolsce w ognisku ale mozna w piecu, w garnku układa się na dnie margaryne ziemniaki pokrojone w talarki boczek kiełbase udka marchewka kapusta cebula itd i to się piecze z 2 godzinki i przesiąka wszystko swim smakiem i zapachem - mniam :-D

Na tej stroniehttp://www.kuchnia.tv/html/kuchnioteka/przepisy.php?22,2,0

są też fajne przepisy na zapiekanki ziemniaczane makaronowe itd nie tylko Oliviera

[ Dodano: 2009-02-17, 10:05 ]
http://www.jamieoliver.com/diary/my-sympathies

Kojarzycie goscia ? Gotuje na Pulsie w soboty , anglik , bardzo mi sie podoba jego styl takie tradycyjny facet robi to tak mesko bez zbędnych nowoczesnych rozwiązań , dużo piecze w piecu griluje makarony uwielbiam patrzec jak gotuje, facet w kuchni jest dla mnie bardzo sexi - uwielbiam jak mój Tomek w niedziele coś przyrządza :-D

[ Dodano: 2009-02-17, 10:10 ]
Justysia - uu dobry pomysł z tymi ciuchami, Ja powiesiłam w garderobie na widoku moja spódniczke mini aby mnie motywowała, a pozatym na tapecie w kompie mam siebie sprzed roku w stroju kąpielowym co popatrze bedzie mnie motywaować , zamierzam postawić na ruch , cwiczyc sporzątać gonic na spacerki z Zosią , będziesz nas wspierać jako nasza Pani Instruktor ??? :ico_sorki: :ico_sorki: :-D

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

17 lut 2009, 12:52

dora ja bede Was wspierac i siebie też - gorzej jak mój zapal bedzie slomianyi nie schudne - jaki ja dam Wam wtedy przyklad :)


nie wiem czy wspominalam już - krowa mucząca wczoraj przyjechala, musialam jej drzwiami trzasnąc i wyjsc bo lekko mnie zdenerwowala a ze zwierzętami w dyskusje wchodzic nie bede :-D

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

17 lut 2009, 13:50

a ze zwierzętami w dyskusje wchodzic nie bede :-D
:ico_haha_01: :diabel: :580: dobre tak trzymaj ejustysia :ico_brawa_01:

Ja w końcu zrobiłam zupę borowikową z makaronem i wstawiłam skrzydełka dla męża, które potem zapiekę :ico_oczko:

Dorotko, Justysiu
dobry pomysł z tymi ubraniami i zdjęciami sprzed ciąży, trzeba się motywować będzie a poza tym tak programuje sie podświadomość. Ja też wierzę, że wróce do formy, bo innego wyjścia nie mam i już :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

17 lut 2009, 17:32

Aniu z tego co widziałam na Twoim zdjęciu Ty nie masz co zrzucać taka szczuplutka :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2009-02-17, 16:35 ]
Justysia - i dobrze! Krowy muszą znać swoje miejsce :-D

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

17 lut 2009, 18:17

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/289 ... ddb4c.html

mój bebziunek - prosze nie komentowac tylko, bez w zględu na wszystko wejde w te sukienki o rozmiarze s (kiedyś tam) :ico_zly:

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

17 lut 2009, 18:28

Justyś - wyglądacie ślicznie taka piłka extra :ico_brawa_01:

Zobacz mnie... :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2009-02-17, 17:32 ]
Mam wielką piłke pyzatą buzię wielki tyłek noi nogi jak serdelki ale mam to w nonono bo Zosia jest zdrowa i to jest najważniejsze :ico_brawa_01:

A ja jak urodze bede spalac kalorie całym dniami aż schódne i będzie super , za kilka mies wciśniemy się kochana w te kiecki "S " i wszystkie będziemy najszcześliwszymi i najpiękniejszymi mamuśkami pod słońcem :-D

[ Dodano: 2009-02-17, 17:34 ]
A moja krowa mi dokucza ze po ciazy ciężko schódnąc i ze niektóym sie nie udaje i ze zosia bedzie duza - bo jej córka jest gruba a wnók sie urodził wielki i pyza z niego - ale to tylko dlatego ze obie jedzą wszystko duże porcje smażone i tłuste a nie dbaja wogule o siebie.

A mnie to jej gadanie motywuje - bo zrobie wszystko aby szybko schódnąć i zagrać jej na tłustym gulu - hehe nawet nie wie ze mi pomoże :) tępa krowa

[ Dodano: 2009-02-17, 17:34 ]
A moja krowa mi dokucza ze po ciazy ciężko schódnąc i ze niektóym sie nie udaje i ze zosia bedzie duza - bo jej córka jest gruba a wnók sie urodził wielki i pyza z niego - ale to tylko dlatego ze obie jedzą wszystko duże porcje smażone i tłuste a nie dbaja wogule o siebie.

A mnie to jej gadanie motywuje - bo zrobie wszystko aby szybko schódnąć i zagrać jej na tłustym gulu - hehe nawet nie wie ze mi pomoże :) tępa krowa

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość