Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

17 lut 2009, 12:05

A te pieluchy z Lidla to w Polsce niestety żadna rewelacja cenowa, pampki na promocjach taniej kupowałam. Ja jeszcze spróbuję Hagisów, ale też jak je na promocji trafię

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

17 lut 2009, 12:10

gaga22 pisze:A te pieluchy z Lidla to w Polsce niestety żadna rewelacja cenowa, pampki na promocjach taniej kupowałam.
no, szczerze Ci powiem, że jak Pampersa w promocji kupiliśmy i wyszły po 7pensów, a te z lidla wychodzą po około 10pensów bez promocji...
ale chciałam spróbować, bo wiedziałam, że mając takie zapasy to szybko się nie trafi próbowanie i zaspokajanie ciekawości :-D

gaga22 pisze:Ja jeszcze spróbuję Hagisów, ale też jak je na promocji trafię
noo, ja jakos się nie garnę do nich... chwalą je dziewczyny za gumkę/ściągacz z tyłu pieluchy... za chłonność, jednak większość z nich mówiła, że są rozmiarowo mniejsze o jeden od Pampersa...

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

17 lut 2009, 12:27

No ja tez mam zamiar próbować hugis ale jakos przyzwyczailiśmy sie do happy no to zależy od dzieci jak je tolerują u mnie pampersy odpadają byc moze te większe rozmiary sa lepsze ale 2 to do d... U nas happy wspaniałe trzyma i nic nie jest mokre kurde ale mnie zgaga meczy juz od dłuższego czasu

Awatar użytkownika
secret25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 06 sie 2007, 17:31

17 lut 2009, 12:28

hej
gaga22 pisze:Ja jeszcze spróbuję Hagisów, ale też jak je na promocji trafię

Ja używam pampersów albo haggisów,ale dobre są tez rossmanowskie- baby dream.

U nas ciężka noc-malutka ma katar :ico_placzek: :ico_olaboga: ,na szczęście poza tym nic jej nie jest,dzwoniłam do lekarza i na razie kazał nie przyjeżdżać,zwłaszcza,ze panuje grypa i w ośrodku pełno chorych.Jakby tego mało było,Bartek zaczął kaszleć :ico_olaboga: :ico_zly: Po prostu cudownie :ico_zly: byc samemu non stop z dwójką chorych dzieci :ico_placzek:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

17 lut 2009, 12:31

secret25, mam nadzieję, że Twoim Szkrabom szybko przejdzie :ico_sorki:
powiem Ci, że mój mały też miał katarek... używałam regularnie wody morskiej w spray'u i mu przeszło juz na drugi dzień :ico_sorki:

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

17 lut 2009, 12:41

Marcia77 pisze:wiesz ale czasmi nie ma wyjscia..

wiem, wczoraj ole musiałam podnieść - 15 kg...usnęła mi na kolanach więc musiałam ją na kanape przenieść, ale rwał mnie szew później...

Marcia77 pisze:ananke napisał/a:
miałam pytać o pieluszki jednorazowe... jakich używacie??
ja narazie uzywam Pampersa

ja też

secret25 pisze:byc samemu non stop z dwójką chorych dzieci

witaj w klubie :ico_placzek:

próbuje prasowac ale z dwójka to nie jest łatwe...

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

17 lut 2009, 13:05

czesc dziewczyny!
Lenka tez zlapala jakiegos wirusa i jest pierwszy raz chora. Juz kupki ma w normie, ale zostal stan podgoraczkowy. Ja najbardziej lubie Huggies, jak jestem u mamy to kupuje rossmanowskie, ostatnio mialysmy Happy, tez sa OK. No i dwa razy kupiłam z Lidla Tojours czy jakoś tak-dają radę. Pampersów nie lubię, chyba dlatego, że po jakimś czasie wszelkie zapachy piluszek i chusteczek zmieniaja sie w zpach kupy :-) i tak samo chusteczki Huggies Pure - sa naprawde bezzapachowe.secret25, Beatris60, na pewno wam ciężko, ale dacie radę :-)

Awatar użytkownika
aniabella
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1309
Rejestracja: 03 lip 2008, 13:07

17 lut 2009, 13:39

czesc

no dziewczyny, betaris, secret, nie zazdoroszczę. zyczę zdrówka dużo, dacie rade :ico_sorki:

zapomniałam napisać, że Ola wczoraj skończyła miesiąc więc z tej okzaji stawiam spóźnionego torta :ico_tort:

u nas bez zmian, gazy ją męczą cały czas, cały dzień wczoraj nie spała tylko drzemała po 10-15min i budzila się z krzykiem. cały dzień na zmiany ją nosiliśmy. w nocy dziś troche spała, teraz znów się napina do bąka, aż cała czerwona. Przez to napinanie się ulewa pokarm :ico_placzek: czasem nie wiem czy coś wogóle jej zostało w żółądku.

no to lecę ją ululac bo marudzi, padam ze zmęczenia i niewyspania ale cóż... nikt nie mówil, że będzie łatwo

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

17 lut 2009, 13:43

Ragazza wczoraj urodziła córeczkę :-) podczytałam właśnie na Lutówkach :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
secret25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 06 sie 2007, 17:31

17 lut 2009, 13:44

Janiolek pisze:secret25, Beatris60, na pewno wam ciężko, ale dacie radę :-)

No nie ma wyjścia :-) :ico_sorki:
aniabella pisze:zyczę zdrówka dużo

Dzięki Aniu.
aniabella, a może spróbuj malutkiej espumisan dawać,ja miałam to samo z Bartusiem i brdo mu pomógł.
Beatris60 pisze:taj w klubie :ico_placzek:

Musimy sie trzymać jakoś,niestety wyjścia innego nie ma :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość