Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

17 lut 2009, 15:24

Marta bezpiecznej podróży!! oj tak będziemy tęsknić!!! aż do 12.03 ,to trochę długo ale fajnie że jedziecie ,wiadomo do rodzinki zawsze miło!!!

a ja siedze jak na szpilkach :ico_placzek: :ico_olaboga: ,niedługo powinien być mój mąż,zobaczymy co to będzie
u nas w Irl. też zwolnienia a u mojego redukcja godzin i wzyscy tlumacza ze kryzys, ciekawe jak pociagniemy z jego pensji
u niego w pracy też już były zwolnienia a tym co zostali ucieli 5% pensji,też nie ciekawie,również z jednej pensji,a ja nie mam żadnych pieniążków tylko rodzinne na dwójke dzieci,i od września czyli jak mały skończy rok dodatkowo zasiłek przysługujący dzieciom które nie chodzą do przedszkola,więc razem troche tego będzie,ale dopiero od września :ico_placzek:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

17 lut 2009, 17:42

Zirca ma w podpisie pod zdjeciami linka :) mam nadzieje, ze Ci nie przeszkadza ze podam dziewczynom :

www.pipul.pl/kropek

A ja ostatnio troche zacofana i czytalam wczesniejsze wiadomosci i zauwazylam :)
Ach no i bluza ktora aktualnie jest na NK z literka A tez fajowa :)

Miszka a co do pracy to ciezko :/ ja drigu dzien na praktykach, o tyle dobrze, ze robie je w firmie rodzinnej wiec moge przyjsc kiedy chce i wyjsc kiedy chce - dzisiaj od 9 do 14, jutro musze posiedziec troche dluzej, ale naprawde ciezko - ja w sumie jestem juz przeprawiona w bojach bo zostawialam mala na studiach, ale jak przypomne sobie pierwsze razy :O biegalam od auta do sali wykladowych i jezdzilam jak glupia nie zatryzmujac sie w sklepach zeby nie tracic czasu i wrocic jak najszybciej. Co chwilena telefon czy wszystko ok. A teraz w sumie cale 5h nie dzwonie bo wychodze z zalozenia ze jak cos sie bedzie dzialo to zadzwonia. Nie mysle o tym co sie dzieje jak mnie nie ma bo wiem ze moj mezulo kocha ja tak bardzo ze krzywdy by jej nie zrobil :) a przeciez my tez musimy miec swoje zycie.
Fakt ze on jest padniety i zmarnowany strasznie, a pomyslec ze to ja wstaje w nocy i ja wstaje o 7 rano, ja pozniej przez 5h pracuje na wysokich obrotach a pozniej wracam i zajmuje sie mala.. mezczyzni nas nie doceniaja :) moj to jeszcze ale tacy ktorzy nie wiedza jak to jest ZUPELNIE! I jeszcze potrafia mowic, ze nic nie robimy tylko siedzimy w domu, wiec powinno byc wszystko zrobione a my nie powinnysmy byc zmeczone :O
No i podziwiam Was dziewczeta ktore nie karmicie piersia - bo ja jak chce chwili spokoju to daje piers i 15 minut spokoju + czesto usypia na chwile wiec 30 minut ciszy zapewnione :D
Jejku ja chyba nie zdazylam ostatnio zlozyc zyczen Natalie wiec spoznione zyczenia :) Zdrowka zdrowka i zdrowka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
A teraz ide sie umyc i do lekarza z mala i ze soba :(
Milego dnia!

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

17 lut 2009, 18:27

Dziekuje Wam wszystkim kochane za zyczenia dla Natalie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: marta szczesliwego lotu i cudnego pobytu Wam zyczymy :ico_sorki:
ja w sumie jestem juz przeprawiona w bojach bo zostawialam mala na studiach, ale jak przypomne sobie pierwsze razy :O
Oj boje sie ze u nas bedzie dramat,ale nie ma wyjscia,ja po prostu usze wrocic do pracy bo mojemu mezowi obcieli wyplaty ,a zycie niestety jest drogie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

17 lut 2009, 21:05

Witam dziewczyny :-D
my dopiero teraz bo byliśmy na wczesnej interwencji za tydzien zaczynamy cw czeka nas psycholog i logopeda :ico_puknij: no ciekawe czego sie dowiem o Antku :ico_olaboga: mi dzis pani dr powiedziała ze Antoś ma dalej napiecie w nózkach w rączkach juz lepiej ale powiedziała ze jeszcze troche go trzyma ( mały jak sie podnosi na brzuszku to ma zacisnięte piastki i dopiero po chwili je rozlużnia )
Jarek sie strasznie wk.. bo jakas babcia mu prawie pod koła weszła nie na pasach :ico_zly:
My juz spimy jak zwykle 5 min i spi niesamowite jak się nauczył :-D n w dzien dalej nie spi w łózeczku tylko wózku albo na łózku :ico_noniewiem:
Zaprosiłam nowa kolezanke klika na prywatnym ale moze będzie zagladac :-D
Ja dziś mam taki bałagan ze nie wiem( Jarek w domu był ) :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
celin
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 24 gru 2008, 23:48

17 lut 2009, 21:34

Zaprosiłam nowa kolezanke klika na prywatnym ale moze będzie zagladac
Jak tylko mnie przyjmiecie to chętnie będę zaglądać :-D Dzięki slonko2008 :ico_oczko: a tak na marginesie to gdyby Zuzia urodziła sie chłopcem też byłby Antoś :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

17 lut 2009, 23:07

Witam nowa kolezanke :) Nina pierwotnie miala byc Zuzia :) pozniej Ines, no i zostala Nina :) z tej Ines to sie ciesze~ze nie jest :D bo juz mi sie nie podoba :)) w sumie to w ogole nie bylam przekonana

Awatar użytkownika
celin
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 24 gru 2008, 23:48

17 lut 2009, 23:26

Nina bardzo ładne jest :ico_brawa_01: . Dziewczynka śliczna. Mam koleżankę o tym imieniu, bardzo sympatyczna osoba :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

17 lut 2009, 23:58

Jak tylko mnie przyjmiecie to chętnie będę zaglądać Dzięki slonko2008 a tak na marginesie to gdyby Zuzia urodziła sie chłopcem też byłby Antoś
jasne ze przyjmniemy przyda nam sie twoja wiedza i doświadczenie :-D :-D Antek miał być Roch ale doszłam do wniosku ze jak biedak "r " nie będzie umiał wymawiac to dzieci się z niego będą smiac a Antek to po pradziadku :-D
z tej Ines to sie ciesze~ze nie jest :D bo juz mi sie nie podoba :)) w sumie to w ogole nie bylam przekonana
Ines to w jakiejś piosence było "czarna Ines " tylko niech sobie przypomne :-D dobranoc mamusie trzeba sie wyspac ciekawe czy się uda :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

18 lut 2009, 02:10

witajcie Kochane Terminatorki i Nowe!!!!!!! :ico_brawa_01:
Walentynki.....
hmmm.....cały dzień razem w łóżku, śniadanie w łóżku, obiad i kolacja też....wygłupianki, łaskoty, długie rozmowy, stare odcinki "Przyjaciół", kilka drzemek...słowem-niezapomniane piżamowe party z mężczyzną mojego życia, czyli....
z Alem :-D
a oto pamiątkowa fota :ico_oczko:

Obrazek


Co do stronki Alka- www.pipul.pl/kropek
Robi ją mój Tata :ico_oczko:
A zdjęcia z porodówki....są fatalne, bo robione komórką i ruszone bo Pio drżały ręce :ico_oczko: ale zawsze jakaś pamiątka :ico_noniewiem: aparat został w domu :ico_placzek:

[ Dodano: 2009-02-18, 01:15 ]
acha- Aluś po długich bojach dorobił się dwumilimetrowej białej kropeczki na dziąsełku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: na razie tylko kropeczka, czekamy na wiecej :ico_oczko: ślini sie potwornie,szyjka i policzki w strasznym stanie-zaognione, czerwone z wypryskami :ico_placzek:
mmarta, wracaj szybciutko!!!! :ico_sorki:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

18 lut 2009, 10:13

witam jako druga :ico_oczko: stawiam :ico_kawa:
Walentynki.....
hmmm.....cały dzień razem w łóżku, śniadanie w łóżku, obiad i kolacja też....wygłupianki, łaskoty, długie rozmowy, stare odcinki "Przyjaciół", kilka drzemek...słowem-niezapomniane piżamowe party z mężczyzną mojego życia, czyli....
z Alem
a oto pamiątkowa fota
najlepsze walentynki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:-D :-D a fota cudna
my juz nie spimy od 7 :ico_spanko:
Antek dalej nie zrobił kupsztala :ico_olaboga: juz ponad tydzien
Ide robic pranie

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość