Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

26 mar 2008, 18:56

Anita pewnie, że wkońcu sobie odpuszczę, ale mam zawsze wyrzuty sumienia.... najgorsze, że ten d..pek to mój kuzyn :ico_placzek:

Witaj Kasia!!! :-D

Julia sama już siada :509: z pozycji leżącej na brzuszku potrafi samodzielnie usiąść :ico_brawa_01:
i do tego dzisiaj była tak bardzo zadowolona, że karmiłam ją odrobiną biszkopta, że wreszcie zamiast tata tata tata mówiła patrząc na mnie mama mama mama :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ........no chyba że jej się pomyliło z am am :-D

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

26 mar 2008, 19:16

Aga, tu nie ma co filozofowac. Kuzyn czasami jest gorszy od zupelnie obcej osoby. Nie zawracaj sobie nim glowy. Pewni, ze Adriankowi bedzie przykro ale na pewno zrozumie jak troche bedzie straszy i sam zobaczy co jest grane. :ico_noniewiem: Szkoda tylko dziecka, ale Ty nie powinnas miec zadnych wyrzutow. :ico_nienie:

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ogromne dla julki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Kurcze, u nas na razie jakies małe postepy w nauce raczkowania. o staniu czy chodzeniu nawet mowy nie ma, ale nie bede go zmuszac. Samo przyjdzie w swoim czasie. :ico_noniewiem:

Karolina, z czego ten doł? Od pogody czy tak po prostu chandra Cie naszła? :ico_nienie: Spojrz na swoja Ksiezniczke i juz powinien humor wrocic :-D Masz cudna coreczke!!! Zdjecia fajowe!!!

Szymcio siedzi juz super. Stoi tez na czworaka ale nie umie sie jeszcze przesuwac. No, chyba ze do tyłu :-D Zabawa z pieluszka jest jedna z jego ulubionych. :ico_oczko: Super sa te nasze dzieciaki :-D Zawsze jak wchodze na TT i popatrze na zdjatka, to mi sie humor polepsza. :ico_haha_01:

Leciemy na spacer bo pogoda cudna jest. Buziole

[ Dodano: 2008-03-26, 20:07 ]
Kochane, przesłam Wam wiosenne fluidki!!!! *****************************************************************************************************************************
U nas super pogoda, sloneczko, ciepelko. Zeby i u Was taka była :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

26 mar 2008, 21:25

ano mi juz humor sie polepszyl chyba taki zly dzien, dzis pogoda u nas troche ladniejsza,

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Julci naszej, super fotka

ja na twoim miejscu bym nie odpuszczala tak latwo ale na spokojnie pogadala z chrzestym adrianka dlatego ze jak sie nic nie zmieni to wtedy cos zrob, a moze czasem warto wyciagnac reke , moim chrzestnym jest kolega mojego taty, z ktorym raczej sie nie utrzymywalo kontaktu, poza tym moj tato jak skonczylam 18 lat sie wyprowadzil a chrzestengo zaprosilam na 18 urodziny i przyszedl, na nasz slub sie nie pojawil ale nie wiem z jakich przyczyn, poza tym tez byl malo obecny jesli chodzi o jakies imprezy, a zwazajac na to ze to twoja rodzina, wiesz nie powinnas sobie robic wyrzutow ale ja to bym jeszcze pogadala z nim, nie musi tego robic dla siebie ale dla tego dziecka jesli to nie pomoze wtedy pogadaj z synkiem a on napewno to zrozumie, coz takie moje zdanie :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: moze wystraczy sobie cos tam wyjasnic a nie wiadomo kto powinien zaczac, wiec moze akurat, jesli to nic nie da masz czyste sumienie ze sprobowalas :-)

dzis bylismy na krotkim spacerze i mala spi tak jak dawniej po spacerkach zawsze ladnie spala tak w ciagu dnia, i mam tylko nadzieje ze u nas sie zacznie taka pogoda bo odrazu inaczej sie czlowiek czuje, tyle poki co,

pozdrowionka dla was i maluchow :-D

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

26 mar 2008, 22:09

wisienka24, hey kochana co tam u ciebie jak maluszek?? kiedy teraz umawiamy sie na wspólny termin :ico_oczko:

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

26 mar 2008, 22:23

no fakt przez ta parszywa pogode na forum nam sie ruszyła...
ja to juz watpie czy ta wiosna w ogóle do na zawita...
ja strasznie sie nudze mimo tego ze Kacper absorbujacy strasznie...
teraz was rozumiem co innego nie wychodzic bo zimno a co innego gdy sie nie moze...

Awatar użytkownika
ivkaJ
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 11 lut 2008, 18:56

26 mar 2008, 22:51

no dziewczyny musialam sobie notatki zrobic, bo tyle sie nbapisalyscie, ze po pewnym czasie zaczelo mi sie mieszac...
u mnie pogoda piekna,wiec caly dzien bylismy a polku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-03-26, 22:02 ]
tak wiec :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla AMELEK :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ZA KOSI KOSI !!!!
SUPER zdjecia tych waszych pociech :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jak mi sie uda to tez cos wkleje,tylko nie wiem jak...

Amelka rzeczywiscie jak dorosla na boczku sobie spi :-D :-D
Aga zazdroszcze Ci tego mamamamama to musi byc super uczucie :-D
No i mialam po kolei chwalic kazdego dzieciaczka ale slysze, ze moj malec sie odzywa.
U niego tez dobrze,coraz bardziej ruchliwy, ząbków nie widac.
Musze konczyc
trzymajcie sie wszystkie cieplo, pozdrawaim gorąco
MIłEJ NOCKI :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

27 mar 2008, 13:34

karolina-ch zdjecia rewelacyjne :ico_brawa_01:
u nas znowu choróbsko krąży najpierw złapało mojego meża mnie a dzisiaj juz maly ma gila :ico_chory: zimy nie było to wirusy mają pole do popisu

co do spania to mój szkrab najchętniej śpi na brzuszku albo na boczku na plecach to tylko w wózeczku na spacerze

wiecie mój maż jest w szpitalu (bo mu wycinali migdalki) i wczoraj pojechalam do niego a jest w tym samym szpitalu w którym ja rodziłam i przechodziłam przy oddziale położniczym :-D aż sie poplakalam prawie jak sobie przypomnialam że ja leżałam tam 8 miesięcy temu i trzymalam w ramionach tego maluszka

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

27 mar 2008, 15:41

witajcie! dzis ja bylam na kilka godzinek w pracy a moj mezus pojechal zwarzyc Amelusie i wazy 9,50 kg :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no to waga tak calkiem dobra :ico_oczko: poza tym ona ma tyle energii, szaleje na podlodze i bierze do raczek wszystko co nie powinna nawet kapcia mi wziela i sie odturlikala dalej jak nie patrzalam, ciagla za spodnie i wogole caly czas sie kreci po salonie, normalnie szok :ico_noniewiem:
kupilam jej taki komplecik spodenki w paseczki i bluzeczka i wyglada w nim tak slodko jak taka panienka, nie moge sie na nia napatrzec, i caly czas jeszcze dohcodza jakies odglosy do tego, u nas pogoda nie za ladna ale nie wiem czy jej nie wzoac na jakis spacerek, zobacze..

Aha i poprezdni post to do Agi78 o tym chrzesnym...

no nie moge sie na Amelke napatrzec ile ona ma energii ja to troche zmeczona jestem bo sie troche narobilam, a ona szaleje i szaleje
teraz zlapala koniec koca i sie przekrecila, wiec sie zawinela jak rulonik i szaleje ze szok :ico_szoking: :ico_szoking:

dziewczynki macie jakies fajne pomysly na deserki dla dzieci?? ja daje jej owocki, jablko, banan, gruszka, zazwyczaj obgotowane i miksowane, a nie mam na nic innego pomyslu, no i daje jej kaszki te co tutaj sa, niezbyt wielki wybor ale moj kolega pojechal do Polski i ma wziac od mojej mamy cos dla mnie, a mama juz moja dostala liste i ma mi troche podac kaszek dla malej bo tam w polsce sa one pyszne :-)

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

27 mar 2008, 16:01

czesc!!!
Karolina, dobrze, ze humor Ci wrocił. Nie łap juz wiecej dołow, bo to mi do Ciebie nie pasuje :ico_oczko:

IKA, napisze Ci maila :-D

Kasia, u Ciebie znowu szpital w domku? :ico_olaboga: Zycze Wam szybkiego powrotu do zdrowia.

:ico_brawa_01: dla Maelki za wage :ico_brawa_01: Rosnie dziewczyna jak na drozdzach!!! :ico_brawa_01:

Co do deserkow, to ja daje małemu jogurt pomieszany z owocami. Pozatym kupiłam mu tak fajny smoczek na owoce i warzywa i wcina sobie jak szalony :-D
http://www.amazon.com/Munchkin-Fresh-Fo ... B000GK5XY2
Tak to wyglada. Rewelacyjna sprawa, na prawde Wam polecam!!!
Pozniej jeszcze cos skrobne, na razie musze leciec cos zjesc, bo padne z glodu
Buziaki!!!

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

27 mar 2008, 16:05

juz mi dzisiaj moja siostra podeslala linka wlasnie z tym koszyczkiem na owoce i powiem szczerze ze nie bylam przekonana... ja tam daje amelce wocoki tylko ja pilnuje zeby sie nie zakrztusila, jadlysmy juz gruszeczke taka bardzo dojrzala, bananka aha i kilka razy jadla skorke od chleba i takie jablkowe krazki ryzowe, ma tyle radosci, wszystko oczywiscie jest w okruchach..

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość