Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

17 lut 2009, 18:07

Gabrysiu, nie mamy daleko. To jest pewnie 10 minut spacerkiem. d
Gabi pisze:mysle, ze w wieku 3 latek kontakt z dziecmi jest juz wazny, poza tym nie jestem w stanie zapewnic Emilce takich zajec edukacyjnych, rozrywki jak bedzie miec w przedszkolu.

Jestem dokładnie tego samego zdania.
Nawet jeśli zapiszą ją na listę rezerwową to jest duża szansa. Przecież część rezygnuje, część z różnych przyczyn się wykrusza...

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

17 lut 2009, 21:57

Dobry wieczor..
Oj dzisiaj mialam ciezki dzien.. Wyobrazcie sobie caly czas caly dzisiaj dzien sypie snieg.. nawet na chwilke nie przestalo Padac.. I odgarnialam dzisiaj ten snieg a taki mokry byl.. Marcuska uspalam a Nicolke zapakowalam w kombinezon i poszlysmy odgarniac kolo garazy i obok naszych szopow.. o rety duzo tego bylo.. a jak skonczylam odgarniac Marcusek sie obudzil.. a Nicolka nie spala dzisiaj w dzien bo nie bylo za bardzo kiedy.. ??
I moje dzieci juz o 19 00 dzisiaj spaly.. Ja uspalam Nicolke sama na rekach mi padla a Marcuska w wozku pobujal moj mezulek.
Pozatym to mamy tyle Sniegu.. ze to niemozliwe.. :ico_noniewiem: :ico_szoking: :ico_szoking: Jak sie go odgarnia to niema miejsca gdzie go dawac.. straszne.. I tak to nic nowego.. Nicolka dala mi dzisiaj troche wycisk.. bo byla taka marudna wogule sie nie sluchala.. i do tego robila mi na przekor ja mowie ze nie wolno a ona i tak swoje..Nie lubie jak taka jest.. za to Marcusek spokojniusi jest narazie ale tez bardzo chce psocic.. W lazience to juz sie nauczyl ze wszytsko mozna z polek mamie zrzucac.. i teraz jak widzi ze jestem w lazience to odrazu chce mi tam porzadek robic.. :ico_haha_02: :-D
A i dzisiaj w koncu Pierwszy Raz ulepilam Balwana,a Nicolka zachwycona.. I pokaze wam pare foteczek :

A to Nicolka i Nasz " Schneemann "
Obrazek

Obrazek

A to moje Skarbusie :
Obrazek

I tyle mamy Sniegu... juz jest go wiecej ale jak robilam fotke to bylo go tyle.. :ico_szoking: :
Obrazek

A jak chodzi o przedszkole to wiecie ze ja mam troszke inne zdanie na ten temat.. ale to nic.. tak jest ciekawiej jak kazda z nas ma inne swoje zdanie :-)

Milej nocki wam zycze,ja uciekam teraz pod prysznic i spac.. Dobranoc..

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

17 lut 2009, 22:52

hej baboski
gabi bardzo chetenie bym cosik nowego wkleila a le nie mam programu:( jak cos znajde to obiecuje dac cos aktualnego
co do przedszkola to tez tak mysle ze 3 latkom przyda sie kontakt z innymi dziecmi...sama widze po malym ze nie potrafi sie dzielic zabawkami mono naszeko tlumaczenia i prosb on nie daje sie przekonac ze nalezy sie dzielic ze jak jestesmy u innych dzieci to on tez sie bawi ich zabawkami ...wiec mysle ze przedszkole duzo daje pozatymjak gabi napisala my chocbysmy sie staraly nie wiadomo jak nie jestesmy dzieciom w stanie zapewnic takiej edukacji ...co innego w przedszkolu ...nasze maluszki sa w takim wieku ze strasznie nasladuja wiec latwiej im nauczyc sie innych rzeczy jak np.wierszykow czy piosenek jak inne dzieci to robia ....przynajmiej widze to po moim ....pozatym ucza sie czegos nowego od innych dzieci a w domu jedynym wzorcem dla nich jestesmy my.
my malego na 100procent dajemy od wrzesnia ...teraz tez szykalismy od 2 polrocza ale niestety nie ma miejsc pozatym mi z praca tez nie wyszlo ale gdybym cos znalazla to wtedy nawet bym go dala do prywatnego ( u nas roznica w cenie panstwowe a prywatne jest niewielka od ok 50 do 100 zl drozej)
ja jestesm stanowczo za przedszkolem
ale tak jak kristi napisala kazda z nas moze miec inne zdanie przynajmiej jest ciekawiej :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

18 lut 2009, 22:07

witam



W Rzeszowie zapisy do przedszkola zaczynają się w marcu i sąprowadzone przez internet - ale ja zapisałam awaryjnie Malwinę już do przedszkola które prowadzą siosty zakonne - tam mam większe szanse na dostanie się do przedszkola bo to przedszkole parafialne - ale niestety jest otwarte w dziwnych godzinach - więc jeśli tylko dostaniemy się do normalnego publicznego przedszkola to będzie tam chodziła ....

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

18 lut 2009, 23:19

Cześć kobietki, ja miałam ostatnio cięzkiem chwile....bo siostra moja wycieła numer...ale jakoś trza się pozbierać....zreszt ą to jej życie....tak sobie mówię, ale i tak się przejmuję... :ico_noniewiem:

madziu czy antos robi sisui "na stojaco" ? przepraszam za takie pytanie a le moj maly juz tylko robi tak "jak tata" o nocniku nie chce slyszec tam tylko jego misie siusiaja :)

Iwonko, mój Antolek niestety jeszcze nie sika jak tatuś.... :ico_noniewiem:
Kurcze musimy się wziąść za to i zacząc go uczyć....bo juz chyba czas....zeby potem się z niego dzieciaki nie śmiały.... :ico_olaboga:

Co do przedszkola to mój Antolek idzie obowiązkowo od września, juz pisałam że mamy tę sprawę juz załatwioną.
jestem takiego samego zdania jak Wy że trzylatek jak najbardzioej powinien iść do przedszkola..Aniu 3-mam kciuki żebyś męża przekonała.....ech Ci faceci :ico_puknij:

Kristi fajowy bałwan..ile sniegu wow....u nas juz wiosna, cudnie :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:
A miałam się spytać Kristi jak tam postępy Nikolki z nocniczkiem, bo ostatnio nie pisałaś... :ico_oczko:

Aginko trzymam kciuki za przedszkole... &&&

Mój Antek jest poprostu bombowy. :-D ..takie sobie zabawy wymyśla....ostatnio lubi bawuić się w lekarza....udaje że bandażuje mi rękę...podaje lekarstwo....czy osłuchuje...oczywiście nie używa do tego żadnych zabawek....tylko wszystko na wyobrażnie....
Poza tym dużo różnych plastycznych prac robimy....wycinanki...dobrze sobie radzi już z nozyczkami...., malowanie brokatem, ostatnio robilismy według schematu zwierzątka z kolorowej tekturki, ozdabialiśmy je (małpka i lew) "mazaliśmy" brokatem....super sobie radzi naprawdę, jestem dumna :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

19 lut 2009, 11:49

Dzien dobry ;-)
A u nas wszystko Super,mamy Piekna zime,i jest bardzo mrozno.. mroz ale sloneczko swieci i jest Piekna Pogoda.Jak sie Marcusek obudzi i zje to idziemy na Sanki. Mamy tyle sniegu ze Hej.. a taki fajny jest ten snieg taki puszysty i jak sie idzie to tak skrzypi taki krupiacy :-)
I dzisiaj jedziemy na zakupy ale sami.. :-) Bo wieczorem to bedzie juz wielki mroz a dzieci zostana z babcia w domu.. to taka wyjatkowa sytuacja.. niechcialbym zeby zmarzly.. wiecie jak to z cieplego do zimnego.. i w sklepie sa moje dzieci spokojne ale raz z babcia moga zostac ..a ja zrobie zakupy juz takie urodzinowe Marcuskowe :-) I powoli sie przygotowujemy do Urodzinek Marcuska.. To juz 1 rok minal.. :ico_szoking:

Magda jak chodzi o Nocnikowanie Nicolki to nic sie nie zmienilo.. Nicolka dalej ladnie robi siku i kupke na Ubikacje.. i jak jej sie chce to przerywa zabawe i wola BE BE i leci do lazienki.. :-D A jak np. Nicolka wola ze chce BE a ja nie moge isc z nia do Ubikacjii bo np.zmieniam Marcuskowi pampka to Nicolce mowie zeby przyniosla swoj nocniczek i mala go przynosi i sama sobie sciaga spodnie i sie zalatwia do nocnika taka jest sprytna i taka samodzielna sie robi :-) Tez jestem z niej dumna..

Ok pozatym to wszystko Ok,niemam za bardzo czasu tak bo chodzimy sobie na spacerki.. a dzisiaj idziemy na sanki.. wlasnie sie moj synus obudzil wiec uciekam.. kaszka juz sie robi.. bo wiecie jak sie moje dzieci grysikiem z cynamonem zajadaja..a jak Marcuskowi smakuje.. pycha.. I jestem szczesliwa i dumna z moich dzieci ze tak sie pieknie razem bawia i dogaduja.. Nicolka Marcuska juz broni.. i daje mu buzi na dobranoc i w ciagu dnia tez go caluje.. :ico_haha_02:
Milego dnia wam zycze .. i do pozniej..

[ Dodano: 2009-02-19, 14:42 ]
Hej :)
A was niema?? A my juz po spacerku a teraz moje dzieci sobie spia,juz od godziny :-)
A dzisiaj mamy Tlusty Czwartek :) Juz dwa paczki zjadlam :-) Uciekam jak was niema..

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

19 lut 2009, 18:29

witam....

ja niedawno wróciłam z zabawy karnawałowo- ostatkowej ......

dzieci się wyszalały - a ja tak przy okazji ..... ale niestety zapomniałam wziąć aparatu :ico_zly: i nie będzie pamiątek .....

dla mnie w tym roku Tłusty Czwartek - nie istnieje .... :ico_nienie: pączusie :ico_nienie:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

19 lut 2009, 20:50

U nas tez adnego tustego czwartku nie ma.....hihi
A pczkw w polskim sklepie od groma....ale uparam sie i nie kupiam....i chyba jestem z siebie dumna :D:D:D

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

19 lut 2009, 22:58

Eeeeeeeeeeee, a Wy na diecie wszystkie? :ico_haha_01: Ja dziś pączusiów się najadłam :-D
Gabi, biedna Emilka. Mam nadzieję,że już wszystko będzie ok.
Kristi, już niedługo Marcusek będzie dmuchał świeczkę na torcie :ico_brawa_01: . U nas też piękna zima.
Byliśmy na super spacerku przed południem. Kinga wyszalała się, wybiegała. Wróciła do nonono i szczęśliwa. Tak pięknie świeciło słonko, był mrozek. Patryk wyspał się w wózku, ja też z Pyzą poszalałam- rzucałyśmy śnieżkami, ganiałyśmy się :ico_haha_01: .
Niunia spała w dzień 1,5 godziny a po kąpieli chwilę posiedziała z nami ale o 20:30 już spała.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

20 lut 2009, 10:38

Cześć kobietki, u nas dzisiaj nocka w całości przespana...
poszlismy wszyscy jak jeden mąż spać o 21 hhihi no i sie wyspalismy :ico_haha_01:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość