emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

18 lut 2009, 12:40

emilia7895, po prostu zszokowana patrze na suwaczek ząbkowy Marcysia agent jeden, ma juz prawie cała buźkę zębolków
heh, tak, tylko szkoda ze nie chce nimi jesc heehehe
a tak w ogole to przebijaja mu sie kolejne gorne czworki... :ico_oczko: :-D

[ Dodano: 2009-02-18, 11:44 ]
dziewczyny, myjecie regularnie dzieciom zęby???
ja nie, chociaz moze powinnam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

kiedys na moja elektryczna szczoteczke nalozylam nowa koncowke i Marcysiowi sie bardzo podobalo, ale to pewnie za szybko na taka szczoteczke, nie?? co myslicie??

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

18 lut 2009, 12:59

, nasza lekarka jest przeciwniczka szczepien...
Emila a ciekawe czy jak byś poprosiła dla Julci takie zaświadczenie to by ci dała?????? Mozesz spytac jak będziesz????? oczywiście zapłacę ile trzeba :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
dziewczyny, myjecie regularnie dzieciom zęby???
ja nie mam co myć :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: Ale jak b miala ząbki to polecma pase nanadent :-D

[ Dodano: 2009-02-18, 12:00 ]
ja nie, chociaz moze powinnam
nie może tylko napewno powinnaś myć ząbki i w nocy nie pwinien pic ani mleka ani herbatki w przeciwnym razie juz jak bedzie maił 3 lata to bedziecie chodzic na leczenie ząbkow tym bardziej że szybko mu powychodzily to sa mniej zmineralizowane

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

18 lut 2009, 13:27

A ja na wątek prywatny nie zaglądam, bo jakoś mi się ten pomysł wcale nie podoba.. (ale nie musi).
a nam się bardzo podoba :-D
to szczepienie po roczku to jest straszne. Najgorsze ze wszytskich. Ja opóźnie ile się da.
a właściwie to o co chodzi z tym szczepieniem? :ico_wstydzioch:

Dona zaraz Ci wyślę na pw dane link do wątku prywatnego.

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

18 lut 2009, 13:32

hej hej kochane. Witaj Dona!!!
Małgoska a czy ja dostane zaproszenie na ten watek prywatny???? :ico_sorki:
OA u nas syspie sypie i jeszcze raz sytpie. Ale tak fajnie jest bo dzis taki puch leci z nieba :ico_brawa_01:
My mielismy jechac w sobote i niedzielę mna Ukraine do kolegi ale pewnie nici z tego bo troche pogoda nam planu pokrzyzowała :ico_oczko: Więc może na nartki sie wybierzemy.
Co do mycia ząbków to u nas mąz mu zawsze myje podczas kapieli a poźniej Kubus siam sobie myke hihitzn gryzie szczoteczke. U nas na razie jest zastój z ząbkami ale marcys wszystkich przegonił :ico_brawa_01:

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

18 lut 2009, 13:32

Dona zaraz Ci wyślę na pw dane link do wątku prywatnego.
a dzieki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

18 lut 2009, 13:36

a właściwie to o co chodzi z tym szczepieniem?
wyslałam linka do artykułu poczytaj sobie i to nie chodzi tylko o to jedno szczepienie tylko o wszystkie ale to MMr jest najgorsze ponoć

[ Dodano: 2009-02-18, 12:37 ]
Małgoska a czy ja dostane zaproszenie na ten watek prywatny????
Malgośka i Zirafce też wyślij zaproszenie. nieładnie tak zapominac o naszych kochanych koleżankach :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

18 lut 2009, 13:38

no, teraz moge sobie popisac troche, bo Bianka śpi
Co u nas? Hmmm, nuda na tej naszej wsi. Uwierzycie,ze mieszkając w mieście na 4. piętrze,codziennie byłam na spacerze,a teraz mi sie w ogóle nie chce. Dzis znow nie wyjdziemy,bo wieje strasznie. :ico_zly: i tak jest prawie codziennie :ico_zly: :ico_zly:

Bianka ma 10 zębów,teraz czekamy na dolne czworki.Mała sama nie chodzi, ale jak ja trzymam za lapki,to tak :ico_brawa_01: no i sama tez stoi W ogóle brój z niej niesamowity. teraz nauczyła sie wspinac po naszych jeszcze nie wykonczonych schodach. Na razie jakos nie choruje, moze wiejskie powietrrze jej sluzy? Ma tylko katarek (od zębów?) i chyba przez to pokasluje. Na początku marca mamy się zgłosic na szczepienie,wiec zobavzymy.

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

18 lut 2009, 13:44

nieładnie tak zapominac o naszych kochanych koleżankach

no własnie no właśnie......
No a co do nocki to słaba dziś była bo chyba Kubusia brzuszek pobolewał bo co chwilke puszczał baki i sie budził z płaczem. Niewiem czym napasla go ta moja teściowa :ico_noniewiem: :ico_zly: Obudził sie o 0.33 i musialam mu dac jesc bo tak płakał, że cyhba całą klatke obudził ( a mojego męża nie :ico_noniewiem: !!! ) no i jak zjadł to spał do 6. :ico_brawa_01:

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

18 lut 2009, 13:45

no i zapomniałam napisac,ze mamy nowego, za przeproszeniem, członka rodziny. Ma 4 m-ce i jest malym niedźwiedziem,a raczej niedxwidzicą.Zowie się Moli. to owczarek niemiecki długowłosy. Czyli teraz mam 3 dzieci:męża ,Biankę i psiaka

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

18 lut 2009, 13:45

Bianka ma 10 zębów,teraz czekamy na dolne czworki
no to juz sporo a u nas zastój jak na razie . Stanęło na sześciu i dalej nie chce ruszyc. Choc do buzi wsszzystko sie pcha i wkłada .

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość