Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

26 mar 2008, 22:23

wszystkie lipcowki organizuja spotkania hihi jak milo
u nas nie ma w ogole takiego pomyslu. :ico_placzek:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

26 mar 2008, 22:25

Madziorka to zapraszamy do nas :-D bedzie nam bardzo miło bo im nas wiecej tym weselej :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

26 mar 2008, 22:30

ula dziekuje ale po pierwsze w polsce a nawet w krakowie bede dokladnie tydzien po spotkaniu 10 maja
po drugie nawet nie przyszloby mi do glowy wkrecac sie w wasze spotkanie hiih
wiesz wy juz sie dobrze znacie i towrzycie paczke. a ja taka z doskoku
moze kiedys dolacze hehe

pozdrowka

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

26 mar 2008, 22:37

no szkoda ze sie nie uda nam zgrac :ico_placzek: i nie opowiadaj tu głupotek bo chetnie bysmy cie widziały u nas na spotkaniu zeby sobie razm kawke wypic :ico_kawa: i powymieniac pogladami i oczywiscie poplotlowac, plotkowac i jeszcze raz plotkowac :-D

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

26 mar 2008, 23:28

Madziorka witaj i wpadaj czesciej opowiadac nam o Leosiu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A moja dzis oszalala.Spala od 17 do 20:30 i usnela o 22 :ico_noniewiem: Nigdy tak nie miala.A ja myslalam ze juz o 24 pojde spac no to lece do mojego :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

26 mar 2008, 23:40

Witajcie...
O matko ale miałam czytania! ...zaległe 23 possty :ico_szoking: jak nigdy...ha ha ha :-D

dla Zosi :ico_buziaczki_big: za 8 miesięcy!!!!!

Malhyn wklejaj koniecznie fotki Damianka z chrzcin!!!

Madziorka zaglądaj do nas częściej!!!! koniecznieeeeeee!!!! pisz co u WAS....
i dużo zdrówka dla Leosia :ico_buziaczki_big:
jaki juz duuuży z niego kawaler! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

co do naszego spotkania...to ja też uważam, że fajny byłby lokalik gdzie mozna by było cos przekąsić...
my chyba przyjedziemy pociągiem..( narazie mnie ta opcja przeraża....mam nadzieje, że mój mąż coś wymyśli!!! :ico_noniewiem: )

Anulaf ja ostatnio skusiłam się na ser plesniowy ...ten z niebieską pleśnią....uwielbiam...miałam opory czy mogę jak karmię...ale spróbowałam...całą ciązę nie jadłam...jak myślicie teraz juz można?????

Basiu ten namiocik dla Tadzia jest extra...100 razy lepszy niż wózek :ico_oczko:

Sylwia Kubus jest the best!!!!

[ Dodano: 2008-03-26, 22:55 ]
a ja w święta dałam Milenie spróbować serek Danio waniliowy i barrrrdzo jej smakował...prawie połowę zjadła :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

27 mar 2008, 09:43

witam o poranku

i od razu sto lat, sto lat... :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: dla Miłoszka
i oczywiście dla Jasia za wczoraj :ico_tort: , oj Basiu kamuflujesz się kochana

a my dziś klasycznie od 5:45 na nóżkach i jak zwykle rano odmowa cyca, czyli kaszka już przyschła na stałe
violu chyba jednak weźmiemy naszego Mutsy na wyjazd, choć to łóżeczko bardzo, BARDZO mi się podoba, ale trzeba będzie mieć dodatkową kaskę na jakieś papu i pieluchy dla Tadzika, bo nie myślę być wielbłądem i wszystko z Pl zabierać (wszak mój ma tylko 2 łapki = 2 walizki, a jedzie nas 4 :ico_szoking: ), więc trzeba będzie dokupić na miejscu

[ Dodano: 2008-03-27, 08:45 ]
właśnie wróciłam do naszej pierwszej stronki
jest nas 21 panienek, ale co najwyżej 18 tutaj zagląda, a gdzie reszta???

[ Dodano: 2008-03-27, 08:48 ]
dziewczyny wrzucam jakąś propozycję
http://www.karczma.krakow.pl/index.php
tylko ogólnie może być problem, bo to sobota, a w większości lokali zazwyczaj wtedy wesela są
a o której planujemy spotkanko?

[ Dodano: 2008-03-27, 09:02 ]
następna propozycja
http://www.kawaleria.com.pl/index.php

[ Dodano: 2008-03-27, 09:05 ]
i jeszcze coś takiego (ze względu na bliskość Błoń, gdzie można pospacerować z maluchami)
http://www.anytime.com.pl/restauracja/index.htm

[ Dodano: 2008-03-27, 09:08 ]
dziewczyny pomóżcie mi trochę, może któraś zna fajne miejsce, żeby było sympatycznie
ogólnie z Rynkiem może być problem, bo wąskie drzwi i ciasno powodują, że ciężko nam będzie z tyloma wózkami tam wejść i gdzieś zasiąść
wiem, bo kiedyś z koleżanką i naszymi maluchami próbowałyśmy zjeść coś i do większości restauracji nie dało się wózkiem wjechać, a jak się udało np. pomimo schodów, to w środku nie było co z wózkami zrobić
basiu gdzie jesteś? bo na moniw to raczej na razie liczyć nie można :ico_placzek:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

27 mar 2008, 13:02

Witam, ja dopiero teraz bo rano wybrałam sie z małym na spacrek i odrazu urzad pracy zaliczyłam, bo znowu sie za mna stesknili :-D ale ten mój mały łobuz jak juz sie obudzi w wózeczku to nie chce juz spać i zaraz krzyczy bo chce na rece, dzis udało mi sie go na chwilke zatkac chrupeczkami kukurydzinaymi, ale po trzech sie juz znudził i tak po osiedlu juz jechałam na syrenie :-D

Violu mozektórach dziewczyn mieszka w pobliżu Radomia i jednak cos sie uda zorganizowac :-)

Basiu mi z tych trzech propozycji najbardzije podoba sie ta pierwsza- karczma :-D szczególnie ze jak bedzie ładna pogoda to mozna sobie nawet grilla na podwóreczku zrobić :-D tylko tak jak mówisz trzeba bedzie sie zorientowac czy w sobote bedzie wolne i jak cos to zarezerwowoac stoliki :-D

a moze uda mi sie ci cos pomóc bo dzis maja nas odwiedzic znajomi z krakowa wiec mzoe mi cos doradza :-D

malhyn
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 114
Rejestracja: 23 lip 2007, 12:17

27 mar 2008, 13:21

Hello, my sie z Damiankiem witamy po 2 godzinnej drzemce. Szok ze tak dlugo spal
wszystkie lokale fajne na spotkanie. Ale jeslibym miala wybierac to Karczma pod Blachą.

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

27 mar 2008, 13:24

ULA_TOMEK pisze:a moze uda mi sie ci cos pomóc bo dzis maja nas odwiedzic znajomi z krakowa wiec mzoe mi cos doradza


Ula popytaj... :ico_oczko:
ULA_TOMEK pisze:Violu moze któraś z dziewczyn mieszka w pobliżu Radomia i jednak cos sie uda zorganizowac


niestety... chyba żadnej nie jest po drodze :ico_placzek:

a może jednak w Radomiu się spotkamy :) ???????

mam nadzieję, że będzie ładna pogoda...moi chłopcy długo nie usiedzą przy stoliku.. i fajnie by było, gdyby przy restauracyjce był jakis plac...albo taras czy coś w tym stylu...

SPRAWDZIŁAM...POCIĄGIEM MAM 3,5 GODZINY DO KRAKOWA

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość