Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

18 lut 2009, 23:41

Na toskoplazmoze robiłam w I trymestrze i niedawno kazał mi powtórzyc, powtarza sie jesli wynik wyszedł ujemny na wszelki wypadek.


Oglądnełam filmiki na tej stronie , świtna, o przygotowaniu do pordu, ćwiczenia, oddech , masarze pomagające złagodzić ból, o noworodku- pielęgnacja itd polecam :ico_ciezarowka:

Ide spać dobranoc :-)

[ Dodano: 2009-02-19, 09:29 ]
Hej !
Naoglądałam sie tych filmów o porodzie wczorja i śniło mi sie ze byłam w szpitalu i zaczeło sie... :ico_olaboga: :-D

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

19 lut 2009, 11:33

dora jeszcze troszke i sie zacznie :) ja sie nie boje jeszcze i mam nadzieje, że tak zostanie - gronkowiec dziś jedzie a ja podjęlam decyzje o separacji, tylko nie wiem jak sie za to zabrać, gdzie to skladać i le to kosztuje i jak to wogóle wygląda - będę szukala w internecie zaraz

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

19 lut 2009, 12:03

Justynko - jak to seperacji??? co sie stało?

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

19 lut 2009, 12:08

a dora,aż wstyd mi o tym mówić, ciężko mi jak cholera, ale nie wiedze innego rozwiązania. oje sie, że na tym sie nie skończy, wszystko bym oddala by bylo jak kiedys

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

19 lut 2009, 12:27

dzien dobry
podjęlam decyzje o separacji
:ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
nic juz sie nie da zrobic? a moze masz i racje , moze sie przestraszy i jakos to sie pouklada :ico_sorki: czy nie masz juz siely walczyc , czy tak cie juz do siebie zrazil ze masz juz dosc?

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

19 lut 2009, 12:28

Rety :ico_noniewiem: nie wiem co sie stało i nie pisz jesli nie chcesz, ale przecierz ostatnio było juz dobrze. Moze wszystko sie ułoży , wiesz że zawsze po burzy wychodzi słońce? :ico_ciezarowka:
My tez sie kłucimy takie życie z tymi chłopinami raz są fajni a raz beznadziejni :-)

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

19 lut 2009, 12:30

ejustysia, nie bronie tego Twojego meza bo z tego co kiedys pisalas to "kawal cholery jest" ale moze on terz tak sie zachowuje bo przerosla go mysl o tym ze bedzie ojcem, moze byl przyzwyczajony do tego ze jestescie sami , bez zobowiazan , a terz nie oszukujmy sie wszytko sie zmiena
pamietam ze pisalas ze jestescie ze soba barzdo dlugo a wczesniej przed ciaza bylo dobrze czy tez dawal sygnaly ze kawal .....

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

19 lut 2009, 12:48

Justysiu - Ja tez zgadzam sie a Adka , teraz wszystko sie zmieniło my tez chodzimy nabuzowane bo nie mozemy sie doczekac porodu i powrotu do formy, normalnego sexu czułosci i to wszystko sie kumuluje, moze wszystko wróci do normy jak urodzimy nasze bobaski i poczujemy sie znowu lekko i kobieco :-)

[ Dodano: 2009-02-19, 11:50 ]
Mój tez doprowadza mnie czasem do szału :ico_olaboga: a wizja jego mamuśki w odwiedzinach sprawia ze mam ochote czasem spakować manatki i uciekać do mamy ... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

19 lut 2009, 13:23

dziewczyny, to sie zaczęlo od mojego wyjazdu jako opiekunka na kolonie sportowe - on sie zaprzyjaźdznil z takim maxem - od tego momentu jest nie do poznania, ciągle mnie straszy, nie raz już mnie pobil, ja siedze ciagle sama a on z kolegami do późnej nocy, grozi mi caly czas, nawet przy ludziach a mi tak wstyd, powinnam czuc sie przy nim bezpiecznie a nie bac sie, czuje sie jak popychadlo, nikomu niepotrzebne, niczym sobie na to nie zasluzylam, wniosek skaladam nic mu nie mówiąc bo chyba by mnie zabil

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

19 lut 2009, 13:38

nie raz już mnie pobil
powinnam czuc sie przy nim bezpiecznie a nie bac sie,
moim zdanie to nie ma co juz ratowac, raz udezyl , udezy kolejny raz a Ty juz nie jestes sama masz Wiktorka chcesz zeby Dzidzia patrzyla na ojac ... ( nie napisze na kogo bo to jednak Twoj maz a to co cisnie mi sie na usta , przypuszczam zeby mnie z tik taka wywalili za takie slowa)

jestes mloda sliczna zawod masz a jesli chodzi o pieniadze to jakos to bedzie , laski nie robi alimenty musi placic ,
wiem ze latwo mi mowic ale nie zastanawiaj sie tylko odrazu skladaj pozew rozwodowy anie separacje

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość