Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

19 lut 2009, 23:32

Wpadłam na dobranoc - co do słodyczy to ja nie przepadam lubie ale sporadycznie ale za to jem prawie na okrągło :-D oj chyba utyje. Teraz zajadam sałatke grecką choć już ta godzina.
Anetko - też lubie ten serial :-)
Właśnie wróciłam od siostry byłam zobaczyć jak im idzie remont nowego mieszkanka oj też bym już chciała wybierać kolory ścian ale u nas to długa długa droga :ico_noniewiem: najpierw kanaliza i elektryka, ogrzewanie... itd
Z nocnikowaniem dacie rade wierze w waszą cierpliwość
Dobranoc :ico_spanko: ostatnio to tak mi się chce spać

[ Dodano: 2009-02-19, 22:37 ]
Kati - ja to bym Ci z chęcią pomogła le mi to zawsze mąż robi - ja nie jestem taka zdolna :ico_wstydzioch:

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

20 lut 2009, 00:14

No to ja tez sie juz pozegnam :-) dobranoc mamuski :ico_papa:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

20 lut 2009, 10:24

Witam ja dziś pierwsza i zapraszam na kawke :-) Kati moja Matyldzia pije Bebilon Pepti, to jest preparat zastępczy mleko dla dzieci ze skazą białkowa lub innymi alergiami pokarmowymi. Co do słodyczy uwielbiam, uwielbiam wole zjeść tabliczke czekolady niz obiad. Jestem strasznym łasuchem na słodycze, przy 163 cm waże 53kg wiem dużo i właśnie już od wczoraj myśle że musze przestać bo lato tuż tuż :ico_olaboga: Kurcze po każdym dziecku mi zostało 2 kg. Edulitko tobie to się niedziwie że chce ci się jeść, ja w czasie ciąży też wiecznie jadłam, Pamiętam jak chodziłam z Martyną to nawet o 1 w nocy wstawałam i jadłam ale przy Matyldzie to już się ograniczałam a i tak tyle samo przytyłam :ico_olaboga: Moja Martynka ma dziś bal przebierańców w przedszkolu :ico_brawa_01: Ale Matyldzia płakała też chciała się przebierać. Martynka jest przebrana za wróżke nawet pomalować ją musiałam, ale niektóre tam miały suknie ja w życiu takiej niemiałam. :-)

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

20 lut 2009, 16:50

Hej,hej co tu dzisiaj takie puchy :-D ??co porabiacie ciekawego caly dzien?ja wlasnie pije kawusie i wybieram sie zaraz z Olenka na drugi spacerek bo sloneczko swieci ze az zal siedziec w domu.Olcia miala dzis takie zatwardzenie ze az biedna plakala z bolu,wlozylam jej troszke mydelak do pupki i poszlo juz gladko :-D
mazia***, ja ostatnio ogladama sukienki na bal przebierancow ale jak zobaczylam ceny to malo nie padlam,no ale wez tu dziecka nie ubierz jak dzieci wystrojone.Dobra uciekam ,pozniej sie odezwe.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

20 lut 2009, 17:27

Maziu - widziałam Twoje panny na NK ślicznie :ico_brawa_01:
Kati - biedna Oleńka że ją ta kupka tak musiała zmęczyć :(
My dziś pojechaliśmy z sankami na działkę i lepiliśmy bałwana i jeżdziliśmy na sankach :-) nawet mnie Marcin ciągał ubawiłam sie jak dziecko :-D

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

20 lut 2009, 18:35

edulita, jak kopsnelas paczkiem to moze sniegiem troche rzucisz :ico_haha_01: Olenka nawet nie wie co to sanki :ico_szoking: Fajnie ze sie dobrze bawilas,ja czasem jak dostane z Tomkiem palmy to gorzej jak dzieci:)ale co tam wesolo musi byc :-D

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

21 lut 2009, 12:01

witam
kati84, - podaj meila to podeśle troszke śniegu :)
U nas coś śnieg topnieje a mieliśmy dziś znów na sanki iść chyba jak Marcin się wyśpi po nocce to nie będzie po czym sanek ciągnąć :ico_noniewiem: A u Was jaka pog :ico_noniewiem: oda za oknem ?

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

21 lut 2009, 12:10

Dzin doberek :ico_haha_02:
edulita, glamur25@wp.pl tylko duzo poprosze :-D
u nas pogoda bardzo ladna,cieplutko,slonecznie,zaraz sie wybieramy na spacerek i na jakies zakupy.A tak na marginesie to co tu za cisza na tym watku :ico_noniewiem: dziewczyny nie obijac sie :-D a moze wy jeszcze spicie?No to juz wstajemy,wstajemy :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

21 lut 2009, 20:09

Jezu, jaka cudna wiadomość!!!!!!
EDULITA!!!! Gratuluję! Widzisz, mówiłam ci, że dzieciątko będzie :-) :-) :-) A do tego prawko! Jesteś szczęściarą.
kati,Ola ma faktycznie być po kim wysoka.
mery, może poczekaj na bilans trzylatka?? :-D Albo.... do jakiejś infekcji :ico_wstydzioch: Teraz lepiej nie ryzykuj.
kasiulka, ty to sobie ze wszystkim radzisz, brawo!
anetko, daj mi trochę tej cierpliwości, dziś Maciej przez półtorej godziny chodził w majtkach i nie zrobił wcale siku, nawet na WC :ico_szoking: , a potem w 15 minut zesikał mi 4 pary gaci, 4 pary spodni, 2 pary skarpetek i jedną parę butów :ico_olaboga:
Ja zbieram doły...Św. Antoni mi nie chce pomóc.... :ico_olaboga:

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

21 lut 2009, 20:30

chloee, Nie jestes sama,mi tez czasem cierpliwosci brakuje.Olka wlasnie przed chwila posikala sie w majtki.A caly dzien ladnie wolala,nawet na zakupy nie zakladalam jej pampersa i w sklepie zawolala ze chce siusiu,no to biegiem do wc.Jakies 20 min.temu widze ze cos ja juz meczy to mowie chodz szybciutko na kibelek,na to ona ze siusiu nieeeeeee!!!No to jej pow.ze jak zrobi w gacie to dostanie po tylku.Dlugo nie czekalam na skutki.Ale po nonono nie dalam,bez slowa ja przebralam.Czasem zaciskam zeby,bo nie chce na nia krzyczecc.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości