Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

19 lut 2009, 18:27

fotki wkleję jutro bo muszę już uciekać odpocząć.Tak że do jutra :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

19 lut 2009, 18:40

Agnieszko - super że juz w domku jesteście :ico_brawa_01: :-D

Adka - Ja jak sie połoze na plecach i połże dłonie na brzuszku wtedy się rusza - spróbuj może podziała na Lenke.

Justysiu - mam nadzieje ze wszystko sie ułoży po twojej myśli kochana jesli moge jakos pomóc daj znac- damy rade razem kobitki bo jestesmy twarde babki mamusie twarde dla naszych pociech!

Ja własnie skończyłam prasować ciuszki dla Zosi wiec torbe do szpitakla mam juz spakowaną.
Przygotowałam ciuszki 56 i 62 na wszelki wypadek , wiem że dziewczynki rodzą sie do 56 ale lepiej miec 62 w razie gdyby sie urodziła długonoda :-D

Mam po 3 szt body, spieszkó pajacyków z 62 i 56 , rękawiczki bawełniane " niedrapki, czapka bawełniane i wełniana , 2 kombinezoniki, skarpeteczki, pieluszki , kosmetyki , co jeszcze dla dziecka pakujecie do szpitala?

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

19 lut 2009, 18:47

Dora, podziwiam cie wlasnie tez usiadlam do szfki i chcialam posegregowac ubranka na mniejsze i wieksze zeby poprac i poprasowac ale zaczal sie klan :ico_wstydzioch: i mi sie odechcialo :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
co jeszcze dla dziecka pakujecie do szpitala?
mi do glowy przychodzi jescze rozek no i niektore dziewczyny mowia ze smoczek ale zdania sa podzielone

mi dzisiaj przyszla koszulka do szpitala i chyba rzeczywiscie mama ma racje ze bardziej nadaje sie na noc poslubna niz do porodu :-D
jak adam wroci to zrobi mi zdjecie to wklej, :-D :-D
w kazdym badz razie adamowi sie podoba i to lekarzom pewnie tez sie spodoba :-D :-D :-D gorzej z pielegniarkami i poloznymi :-D :-D

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

19 lut 2009, 19:38

Adka - :ico_brawa_01: :-D hehe to najwyzej bedzie na " po porodzie"

Rożek tez uprasowałam :-D
Smoczki mam ale wolałabym dziecka nie przyzwyczajać bo potem chodzą takie 4 latki ze smoczkiem hehe

piore własnie kocyki pieluchy flanelowe itd dostałam jakiegos powera :ico_szoking: :-D moze dlatego ze mama do mnie wpadła po pracy i bedzie do jutra , to siedzimy sobie same :-D

A własnie Adka - jesli chodzi o ruchy Moja Zosia rusza sie najwiecej jak moja mam rękle przyłoży SZOK nawet na mój ani Tomka dotyk tak nie reaguje jak na babci Danki :-D

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

19 lut 2009, 20:40

a to moja koszulka szpitalna :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

chyba sie nie nadaje :ico_wstydzioch:
Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2009-02-19, 19:41 ]
ale mam seksowne rozowe skarpetki :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2009-02-19, 19:43 ]
Gosia888 cos slabe :ico_nienie: zdjecia nam zrobilas i ja i Tomek kiepsko wygladamy :ico_nienie: :ico_nienie:

misiunia_29
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 663
Rejestracja: 06 sie 2008, 15:21

19 lut 2009, 21:19

Adka skarpetki pasują Ci do koszuli :ico_haha_01: , ale faktycznie ja bym do szpitala jej nie wzięła.
Agnieszka witaj z powrotem.
Ejustysia to moje gg 11108712 jak chcesz to napisz, ja jestem po rozwodzie i jak coś to pomogę.
A mnie dzisiaj cały czas boli brzuch i krzyż jakbym miała okres dostać :ico_zly:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

20 lut 2009, 10:45

Gosia888 cos slabe :ico_nienie: zdjecia nam zrobilas i ja i Tomek kiepsko wygladamy :ico_nienie: :ico_nienie:
jak to kiepsko rewelacyjnie hahaha A skarpetki super dobrze że nie czarne :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

20 lut 2009, 11:26

hey dziewczyny!

Jeden dzień mnie nie było a tu już tyle do czytania :-D

Agnieszka super, że znów jesteś w domku i życzę szybkiego powrotu do formy psychicznej :ico_sorki:
Opowiedz nam trochę jak było w szpitalu i co to za groźna bakteria :ico_noniewiem:


ejustysia ja pracuję w Sądzie w Wydziale Rodzinnym i też mogę Ci trochę doradzić jeśli chodzi o alimenty ;) ale myślę, że z tym wszystkim powinnaś poczekać do urodzenia dziecka aby nie latać teraz po urzędach i nie mieć dodatkowych zmartwień, bo wszystko wymaga czasu. Jakbyś składała pozew o separację to wówczas musisz złożyć drugi o alimenty, a jak o rozwód to alimenty są rozstrzygane przy rozwodzie. A to, że nic nie stoi na Twojego męża nie ma znaczenia, alimenty musi płacić. Wszystko zależy od jego możliwości zarobkowych, jakie ma wykształcenie, czy jest zdrowy, i co ważne czy on jest zarejestrowany w Urzędzie Pracy jako osoba bezrobotna?? Jak chcesz o coś zapytać to pisz na pw ;)

Ja wczoraj byłam u lekarza i mam troszkę skróconą szyjkę, więc mam dużo leżeć i kazała mi poduszkę pod pupę podkładać aby miednica była wyżej. Poza tym magnez i nospa 3x dziennie. Wczoraj byłam też w ciuchlandzie i kupiłam jeszcze trochę pajacyków i body ;)

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

20 lut 2009, 12:03

dzień dobry.
Dora jejku ja jeszcze nawet ubranek nie mam a gdzie tam pranie i prasowanie :ico_olaboga: co do smoczka to ja będę dawała na początku bo wiem że jesli dziecko ma smoczek to jest mniejsze ryzyko bezdechu bo dziecko ciągle ssie i nie zapomina o oddychaniu
Adka no seksi koszulka raczej nie do porodu.No chyba że byłabyś samotną matką to wtedy mogła by pomóc poderwać jakiegoś lekarza
FioletowaAnia co by tu napisać.W szpitalu okropnie.Psychicznie bardzo źle zniosłam ten pobyt.Wiadomo polska służba zdrowia :ico_zly: zbyt dużo się naoglądałam drastycznych przypadków kilka z nich nadawałyby się do gazety co najmniej.A ta moja bakteria to streptococcus agalactiae.Normalnie znajduje się w układzie pokarmowym.Teraz nie jest groźna ale podczas porodu tak

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

20 lut 2009, 12:10

A ta moja bakteria to streptococcus agalactiae.Normalnie znajduje się w układzie pokarmowym.Teraz nie jest groźna ale podczas porodu tak
Aga to może jakby Ci cesarkę zrobili to wówczas nie zagrażałabym by ta bakteria podczas porodu? czy bez różnicy?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość