Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

20 lut 2009, 12:20

nie wiem powiedzieli mi że przed porodem dostanę serię antybiotyków żeby chronić dziecko przed zakażeniem.Mam nadzieję że będzie dobrze.Za tydzień mam wizyte u mojego ginka zobaczymy co mi powie

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

20 lut 2009, 13:17

Agnieszko - mam nadzieje ze antybiotyki pomoga i szybko przejdzie :ico_noniewiem:

Wypoczywaj teraz w domku i relaksuj sie :-D

Aniu - a Ty leż kochana żeby sie wczesniej nie zaczeło przez tą skróconą szyjke, juz niedługo :-D

Adka - jeszcze raz napiszesz złe słowo na temat swojefo wyglądu to sie obraże TAKA LASKA Z CIEBIE ZE SZOK , a piżamka będzie jak znalazł po porodzie bo śliczna i Ty w niej sexi wygladasz , przepraszam wyglądacie w niej z Lenką :-)

Justynko - napisz jak sie czujesz , co planujesz może Ci pomóc jakoś????
Od tego my mamuśki kwietniowe mamy siebie aby się wspierac!

A ja dzisija nie spałam bolał mnie żołądek wymiotowałam coś mi zaszkodziło, a teraz spuchły mi dłonie :ico_noniewiem: coś zjadłam nie takiego albo wody nabieram :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

20 lut 2009, 13:17

kurcze trochę poczytałam o tej bakterii i jestem przerażona.Kilka dziewczyn straciło przez nią dziecko :ico_placzek: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

20 lut 2009, 13:22

Aga - nawet tak nie pisz! , a dali ci leki na ta bakterie?
Z jakiego badania wyszła z moczu?

[ Dodano: 2009-02-20, 12:26 ]
Czytałam o tej bakteriii jest leczona penycyliną , podali ci antybiotyki?? Napewno to cholerstwo wyleczy.

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

20 lut 2009, 13:33

tak miałam antybiotyk w szpitalu.Robili mi posiew z pochwy.Ok 35 tygodnia zrobią kolejny i zobaczymy.Oby to paskudztwo się wyleczyło.Dobra zmykam się położyć

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

20 lut 2009, 13:41

Aniu - a Ty leż kochana żeby sie wczesniej nie zaczeło przez tą skróconą szyjke, juz niedługo :-D
Lekarka powiedziała mi, że po 36 tygodniu mogę już rodzić ;) także jeszcze 2 tyg. muszę się pilnować a potem niech sie dzieje wola nieba :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

20 lut 2009, 13:59

czesc dziwczyny - dzieki za wszystko
fioletowa ania problem jest w tym, że on zarabia, ale nie pracuje on legalnie czyli ma jakby nie patrzeć zerowe dochody :)

narazie jest dobrze wczoraj niewytrzymalam wytknęlam mu wszystko, że skoro jestem taka zla i tak mu przeszkadzam czemu burzy sie jak mówie o rozstaniu, że mam dosyc jego terroru i ja tak życ nie ede, że któregoś dnia wyjade i nas nie najdzie bo jestem za mloda aby siedziec i reszte życia na placzu spedzic, że chce tylko świetego spokoju i jesli zdecydowal sie na rodzine to niech do niego dojdzie, że ma jakieśoowiązki wobec nas a jesli mu to nie pasuje to znajdzie sie ktos kto nam da dużo milosci a on sie wtedy otrzasnie, ale bedzie zbyt póżno i ja kolejny raz nie wróce do niego, powrzezczal, powrzeszczal, wyszedl do kolegów, cyba przemyslal, bo wrócil po 2 godzinach i przeprosil ( pierwszy raz) powiedzial, że jesteśmy najwazniejsi, ale lubi sobie pogadac z kumplami itp.itd. oczywiscie ja naiwna juz dawno nie jestem - jeśli chce uniknąć zlozenia pozwu dalam mu czas do narodzin malego - musi zglsić sie na leczenie i ograniczyc kontakt z tym Maxem - zgodzil sie - jak bedzie zobaczymy - narazie kazalam mu spac na kanapie, przejal sie, ale jakoś mnie to nie ruszylo.

fioletowa aniu podejrzewam że wcześniej czy później odezwe sie do Ciebie po pomoc, bo nawet jesli chodzi o taki pozew o separacje to ja nie wiem gdzie to i jak - zielona w tym jestem

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

20 lut 2009, 15:39

Przespałam sie lepiej mi...

Agnieszko - mi tez robił teraz czyststość i wymaz, cytologie ale też zapytam sie o to , nie martw sie kochana czytałam o tej bakterii ze wyleczyc ja mozna antybiotykami najwazniejsze ze je ci juz podali więc nie martw sie wszystko będzie dobrze i z Tobą i z bobaskiem :-)

Justynko - jesteś silną kobietą i sobie poradzicie z Wiktorkiem wiem to napewno ustawisz chłopa albo ułożysz sobie życie na nowo trzymam kciuki.

[ Dodano: 2009-02-20, 14:49 ]
Dziewczyny - badanie na czystość pochwy to jest to samo co na posiew z pochwy?

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

20 lut 2009, 18:35

witam

ejustysia, nie wiem sama co Ci radzic bo co z tego ze on wczoraj przeprosil jak i tak za pare dni pewnei zrobi to samo, w ciezkiej jestes sytuacji a kolezanki , rodzenstwo , nie ma Ci kto pomoc? :ico_pocieszyciel:

Agnieszka nie martw sie ze jeszcze nic nie masz , jeszce masz czas napewno wszytko kupisz ja duzo rzeczey kupilam przez internet bo sa tansze no i oczywiscie w ciuchaczas :-D
badanie na czystość pochwy to jest to samo co na posiew z pochwy?
_________________
mi sie wydaje ze tak

Misiunia ja tez mam czasami bole jak na okres tak mnie dziwnie rwie i slyszalam ze to sa takie mini skorcze ale Ty jestes mama doswiadczona to pewnie lepiej wiesz

[ Dodano: 2009-02-20, 17:37 ]
ejustysia, mowilas kiesys ze wszytko co macie jest na Ciebie wiec to Ty jestes gora przynajmniej finansowa :-D :-D :-D
dobre i to :-D :-D

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

20 lut 2009, 18:56

Justynko przesłałam Ci na maila wzory pism procesowych zobacz sobie kochana jak to w ogóle wygląda i co trzeba mieć. Ale to jest Twoje życie i sama musisz zadecydować czego pragniesz i z kim je spędzisz.


Ja dzis już trochę leżałam i zaraz znów się położę ale mi to ciężko wyleżeć, bo po pierwsze zawsze jest coś do zrobienia a po drugie męczy mnie długie leżenie. Ale trochę muszę więc ide :-)

do potem :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość