mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

26 mar 2008, 23:20

iwona83, tak samo dzisiaj myslalam ze marcia coz nie zaglada

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

26 mar 2008, 23:28

Cześc dziewczyny, już trzeci raz tu zaglądam i nie miałam czasu odpisać, a teraz już nie pamiętam co miałam każdej poodpowiadać na różne zapytania :ico_noniewiem:

Ja też poluję na fisherprise ten rainforest-świetna mata...
dzisiaj w końcu przyszedł nasz wózek-nie jest źle! jednak mi się podoba, nie będę gderała, jest na prawdę fajny...
Gabriel szybko dzisiaj zasnął po kąpaniu-na cycu, śpi sobie teraz, ale u nas w łóżku, jak będę się kładła to go przełożę do łóżeczka...
Pinko, tam gdzie Ty chodzisz na basen możecie być w wodzie razem z mężem czy tylko jedno z was? bo ja się chciałam na olimpijski zapisać-wychodzi trochę drożej i jeden rodzic tylko może być, ale mam przynajmniej blisko domu...

U nas dzisiaj na przemian śnieżyca i słońce :ico_olaboga: zwariowała ta pogoda...
Iwona z tym zwolnieniem z pracy to straszne przegięcie-a myślałam, że w Polsce jest przchlapane :ico_puknij: ale nie przejmuj się, bo sama widzisz, że z takich złości to nic dobrego nie wynika...
idę się umyć i chyba już się położę spać, a Marcia pewnie się odezwie lada moment, bo w końcu dopiero od dziś forum działa znowu-a może jest u mamy?
z Tym jedzonkiem to nie wiem, bo ja piersią karmię, więc dopiero w okolicach 5-tego miesiąca zaczniemy myśleć o jakimś innym jedzonku, na razie nawet nie pytałam lekarza... i muszę jeszcze powiedzieć, że w te święta pozwalałam sobie na dużo nowości w żywieniu i mały nie zareagował na nie źle więc chyba na stałe jeszcze bardziej wzbogacę dietę...

[ Dodano: 2008-03-27, 12:28 ]
Cześć dziewczyny, co tu dzisiaj tak pusto...
mój nowy wózek nie przetrwał 24 godzin... rano mój pies zeżarł pokrowiec do wersji głębokiej... na szczęście zadzwoniłam do producenta i kazał odesłać-powiedział, że naprawi, bo pies zjadł jeden bok, to go wymieni... no i przy okazji jak będzie odsyłał to parasolkę dorzuci, bo zapomnieli jak wysyłali nam cały wózek, a to miał być gratis....
wszystko w sumie ok, tylko pies lanie dostał, bo jej się nie zdarza zniszczyć niepotrzebnych rzeczy-najbardziej lubi to co potrzebne i jeszcze najlepiej nowe...

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

27 mar 2008, 13:33

czesc wam gdzie sie podziewacie.Dzisiaj ide z dziecmi na spacer bo sliczna pogoda.

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

27 mar 2008, 13:43

No ja widzę, że tak jak Pinko, Iwona i Renia zwykle z samego rańca tak dzisiaj chyba pozasypiały dziewczyny.. albo to wina tego forum. Ja wczoraj wieczorem wogóle nie mogłam wejść, ciągle jakiś error wyskakiwał :ico_zly:

sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

27 mar 2008, 15:00

Kupiliśmy Majeczce tą większą poduszkę Frejki,jak lekarz zalecił,ależ ona wielka!!!Założyłam ją małej,ma teraz strasznie nóżki rozstawione,ale cóż,jak mus to mus,byleby pomogło,najważniejsze,że Majeczka nie protestuje i znosi to dzielnie,zuch dziewczyna.
Chyba przejdę się z nią na spacer,mam pare spraw na poczcie to ją zabiorę,bo pogoda nawet niezła.
A, pod naszym blokiem zaczęli dziś stawiać nowiutki plac zabaw :ico_brawa_01: ,Majutek będzie miał gdzie pobrykać jak podrośnie :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

27 mar 2008, 15:02

Iwona, ja przed pierwszym lotem nie czułam strachu.. ja byłam ciekawa bardziej. Fajnie jak samolot startuje, jak do góry się wzbija wciska tak w fotel :ico_haha_01: Nie ma się co bać. A długo Twój lot będzie trwał? Londyn-Warszawa to ok 2,5h lotu.
A co mi się jeszcze podobało to to, że kiedy wylatywałam z Polski grudzień wtedy był - zimno, pochmurno, deszczowo.. wzbiliśmy się ponad chmury a tam tak fajnie słońce świeci i od razu się cieplej robi.. nie tyle fizycznie co psychicznie :-) , ale w Hiszpanii jest ciepło i słonecznie więc nie odczujesz tak tego ;-). Nie masz się co martwić - lot to nic strasznego :-)

[ Dodano: 2008-03-27, 14:06 ]
Sabi, a co to za poduszka frejki? I co z bioderkami nie tak u Majki?
Ja sama nie wiem czy wszystko jest dobrze u mojego malucha bo tu bardzo sceptycznie podchodzą do wszystkiego.. Tak samo jak z witaminą D3 - tu lekarze nie przepisują jej. Mam nadzieję, że Norbert zdrowo mi rośnie. Wczoraj byliśmy na szczepieniu, wrzask przy kłuciu, ale potem spał grzecznie w wózeczku bo pojechaliśmy jeszcze z Rafałem na zakupy. Wieczorem nawet nie marudził więc chyba się dobrze czuł po tym szczepieniu. No i przez 3 tygodnie przybrał 600g - wazy 5600 :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

27 mar 2008, 15:53

Czesc

bylam juz rano ale forum nie dzialalo a pozniej maz internet ustawial bo zalozylismy telefon stacjonarny z internetem i nie chce nam dzialac a juz mialam nadzieje ze bede mogla 24h siedziec na necie ciekawe co mamy nie tak z komputerem

a majka dala mi niezly popis w nocy w nocy wstala w sumie tylko raz bo o 4 o 1 dalam jej tylko smoka i dalej spala ale za to od 4 nie spala dopiero o 6 zrobila kupe ale strasznie placze dzisiaj spala moze od tej 4 z 3h teraz tez lezy na macie ale juz cos marudzi nie wiem moze jej zeby ida na meza tez nie mam co dzisiaj liczyc bo dopiero co spac poszedl mam juz dzisiaj rzeczywiscie dosc

wiem ze napisalam bez sensu ale pisze szybko bo musze juz leciec

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

27 mar 2008, 15:58

witajcie...
CleoShe pisze:No ja widzę, że tak jak Pinko, Iwona i Renia zwykle z samego rańca tak dzisiaj chyba pozasypiały dziewczyny.. albo to wina tego forum. Ja wczoraj wieczorem wogóle nie mogłam wejść, ciągle jakiś error wyskakiwał :ico_zly:


Dzisiaj od rana forum było nieczynne, nie szło się wogole dostać, a wczoraj wieczorem padłam i nie chciało mi się tu zaglądac.

Iwona nie stresuj się lotem, mie ma czym, to jest bardzo przyjemne przezycie, ja uwielbiam moment startu i tak jak pisze CleoShe fajnie jest wzbic sie ponad chmury i poczuc słonko....

Fintifluszka pisze:Pinko, tam gdzie Ty chodzisz na basen możecie być w wodzie razem z mężem czy tylko jedno z was? bo ja się chciałam na olimpijski zapisać-wychodzi trochę drożej i jeden rodzic tylko może być, ale mam przynajmniej blisko domu...

Do wody wchodzi u nas tylko jeden rodzic,drugi w klapkach i stroju kąpielowym moze na brzegu robic zdjecia.

Fintifluszka pisze:Ja też poluję na fisherprise ten rainforest-świetna mata...

Jest super, jak chcesz, to tu masz linka na allegro mata fisher , sklep jest z wrocka, wiec odpadaja koszty przesyłki. Ja kupiłam dzisiaj mate tiny love, tez kolorowa, ma elementy grajace, swiecace i szeleszczace, a była w promocji, wiec zaplacilam za nia duzo taniej, a tak wyglada: tiny love

[ Dodano: 2008-03-27, 15:00 ]
Tez myslalam o Marci, mam nadzieje, że wszystko u niej dobrze, ze sie za bardzo nie doluje i szybko nas odwiedzi :-)

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

27 mar 2008, 16:11

pinko pisze:Dzisiaj od rana forum było nieczynne, nie szło się wogole dostać

no dokładnie, ja też próbowałam i nici, później poszłam z małym na dół i mi tam usnął więc dopiero teraz mam chwilkę
Co do jedzenia to dzisiaj dałam małemu jabłuszka pół łyżeczki krzywił się troszkę na początku a później to chyba mu posmakowało, i jak słyszałam że bo jabłuszku kupka powinna być i była, taka już troszkę zażółcona, chyba po tym Nanie. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

27 mar 2008, 17:02

My wróciliśmy nie dawno ze spaceru-jest śliczna pogoda!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości