anecia13
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 06 sty 2009, 22:17

sekretarzyk do sypialni????

12 sty 2009, 22:20

Witam

mam problem, ponieważ znalazłam idealne meble do sypialni, wymarzone łóżko i komodę. Dodatkowo w tym sklepie (a mowa o www.opusmeble.pl ) znalazłam śliczny sekretarzyk – po prostu sie zakochałam :-) Ale pojawił się problem ponieważ mój mąż twierdzi, że w sypialni nie powinno sie trzymać sekretarzyka. Zrobiłam zdziwko, bo niby czemu nie. I teraz się kłócimy i nie możemy dojść do porozumienia. Nie wiem co mu w tym przeszkadza, zawłaszcza, ze meble bardzo do siebie pasują. Doszłam do wniosku, ze to sprawdzę i popytam na forach. Co wy o tym myślicie?

To jest łóżko, które chcę kupić:

Obrazek

idealnie pasująca komoda:

Obrazek

i przedmiot sporu................... sekretarzyk

Obrazek

Awatar użytkownika
westmanka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 19 sty 2009, 20:18

18 lut 2009, 14:33

można go potraktować jako toaletkę i wszystko będzie jak w sypialni :ico_oczko:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

19 lut 2009, 15:08

Ja uważam że jak najbardziej można sekretarzyk wstawić do sypialni i w nowej sypialni napewno będe miała - tylko że mi akurat podobają się takie których blat zasłania się taką kurtyną jak w chlebaku - mam nadzieje że wieccie o jaki mi chodzi :-)
Te mebelki które zaprezentowałaś idealnie do siebie pasują - ja jestem na TAK dla sekretzrzyka :-)

anecia13
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 06 sty 2009, 22:17

21 lut 2009, 20:42

wielkie dzięki, już straciłam nadzieję na poradę, a jednak ktoś dodał mi otuchy :) przez to wszystko odłożyłam zakup bo się nie mogłam zdecydować. Z wielką satysfakcją pokazałam mojemu mężowi wasze wypowiedzi - ale już mu troche przeszło w końcu doszedł do wniosku, ze też mi się coś od życia należy :ico_haha_01: i mamy wspólnie mieszkać w domu, więc trzeba iść na kompromis (albo znudział mu się ze mną walka :ico_szoking:).

A i oczywiście chcę sekretarzyk potraktować troche jak toaletkę.
Wiem o co ci chodzi edulita z tym zamykanym blatem, jak szukałam mebli to widziałam takie i też są fajne, praktyczne.

Teraz to tylko mi pozostaje iść na zakupy - w końcu :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

22 lut 2009, 15:02

jak juz urządzisz sypialnie to wstaw fotki i pochwal się efektem końcowym :-)

anecia13
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 06 sty 2009, 22:17

23 lut 2009, 20:50

Z przyjemnością się pochwalę :)))))))))))))))))))

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość