justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

27 mar 2008, 13:31

Witam. Ja tak na chwile.
Widze że przygotowania do spotkania. Niestety mój wyjazd został przełozony i dopiero na koniec maja przyjezdzam z Veroniką do rodziców bo musze wszystko co do chrzcin pozałatwiać :ico_placzek:

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

27 mar 2008, 13:58

My tez chrzciny bedziemy organizowac :-D chyba w czerwcu :-D No i jak zwykle nikt z mojej rodzinki nie przyjedzie :ico_placzek:
Kobitki zgladajcie tu, bo jak juz bylo tu napisane im nas wiecej tym weselej! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A zdjecia dzieciaczkow super! :ico_brawa_01: ale fajowo rosna! :-D
Moja mala ma dzisiaj goraczke :ico_chory: wstretne zebole :ico_olaboga: W nocy nie spalysmy, a jaka z niej maruda :ico_olaboga: moje biedactwo :ico_chory:
A z tym spotkaniem to fajnie sobie macie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

27 mar 2008, 14:05

a Milena dostała chyba kilka pleśniawek w bużce :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_olaboga:
posmarowałam jej Aphtinem...i zobaczymy...ostatnio dorwała piloty i bach.. do buzi...i oto mamy rezultat :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-03-27, 13:06 ]
u nas dzis piękne słoneczko, więc zaraz wychodzimy na spcerek....

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

27 mar 2008, 14:42

Aniu do nas też by nikt nieprzyjechał na chrzciny chyba zebyśmy kupili bilety dla kazdego :-D i dlatego jade 24 maja żeby wszystko załatwić na lipca. Oj biedna Amalia z tymi ząbkami :ico_pocieszyciel:
Violu Veronika też miała pleśniawke i smarowałysmy Fluconazone i odrazu zeszło, a to polski lek bo wtedy akurat byłysmy u mojej mamy.
Teraz to trzeba wszystkiego pilnować bo te nasze małe dzieciaczki wszystko by chciały :-)
A ja ostatnio sie wkurzam bo co chwile przychodzi do mnie sąsiadka, przeprowadziła sie miesiąc temu do tego samego budynku i zapoznałam sie z nią a teraz co chwila dzwonek do drzwi :ico_olaboga:. Wczoraj to była już z samego rana a my z Vercią jeszcze w piżamach i tak do 14 siedziała myslałam ze cholera mnie weżmie a jej dzieci 8 i 5 lat same w domu, dziś jej nawet drzwi nieotwarłam. Rozumiem spotkac sie w tygodniu na kawke i poplotkować ale nie co chwile, przecież kazdy ma obowiązki w domu.
oj przepraszam ze tak wam smuce ale musiałam sie komuś wygadać.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

27 mar 2008, 14:44

czesc dziewczyny
dziekuje za mile przyjecie, napewno bede zagladac czesciej

viola ja uwielbiam sery plesniowe i zajadam czesto, mimo ze karmie, czytalam ze w ciazy niewskazane bo groza taka choroba listerioza, ktora nie jest grozna dla nas ale moze uszkodzic plod, bakteria ta wystepuje w niepasteryzowanym mleku i jego przetworach czyli serach feta i plesniowych

a co do pozdrozy pociagiem... hmmm moze byc wesolo, a zabieracie wszystkie dzieciaczki???
fajna masz ta gromadke hihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

barbapuppa a gdzie sie wybieracie? na wakacje czy na stale?

obecnosc lipcowek i tak nie jest taka zla. na czerwcowkach wiele dziewczyn odpadlo z bralu czasu badz innych przyczyn, mamy wiec kilka tylko starych czerwcowek, ale na szczescie zaiwtaly nowe mamusie :ico_brawa_01:

anulaf okrutne sa te zebole :ico_olaboga: u nas brak :ico_haha_01:

viola juz doczytalam ze z chlopakami jedziecie. ale super... !!!! to w pociagu musicie caly przedzial zarezerwowac, hiih a najlepiej expresem z miejscowkami.
bedzie wesolo zobaczysz!!!



do nas rowniez wiosna zaiwtala hih pieknie jest
dobrze ze mamy ogrod wiec lelek juz tam drzemke zaliczyl
nie ma goraczki wiec go w domu nie trzymam
troche swiezego powoietrza mu nie zaszkodzi nie?
choroba nadal przebiega lajtowo
wlasciwie nic po nim nie widac
wesoly
pieknie bawi sie sam w swym pontoniku hihi
tylko krzyczy z radosci od czasu do czasu
nocka minela spokojnie
o dopiero sie obudzil ( u naz zwykle nastepuje to szybciej hihi) i zachcialo mu sie bawic. krecil sie , wiercil, az padl u nas w lozku w nogach , pobudka byla dopiero o 9.20 wiec wypoczeci jestesmy na maxa hehe

i co tu ja wam bede wiecej smecic hehe

a moze tak polaczcie spotkanie w kraku z wypadem do aquaparku hihi to bylaby jazda nie?

[ Dodano: 2008-03-27, 13:47 ]
justyna i ania a gdzie mieszkacie???

justyna no masz racje. sasiadka ostro przesadza hehe znam takie typy na szczescie tylko z opowiadan, potrafia jeszcze wtracac sie do wychowywania dzieci i "dobrych rad" udzielac, moze nastepnym razem po prostu powiedz ze musicie wyjsc do lekarza, na zakupy czy gdzies tam, niech sobie nie mysli
bo przyzwyczai sie do was i gotowa codziennie tak kawkowac pol dnia hihi
:ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

27 mar 2008, 15:30

Justyniu no przerąbane z ta sąsiadką... :ico_olaboga: po prostu nie otwieraj jej i już.... może się sama kapnie....

madziorka raczej pociąg wchodzi w grę...bo nasze autko tylko na 5 osób....a nas już 6 :-D moglibyśmy jednego chłopca zostawić...no ale szkoda mi... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-03-27, 14:33 ]
Justynko ten Fluconazone to jest na receptę.... i musiałabym do lekarza lecieć...narazie posmarowałam afinem i dałam duzą dawkę vit. c na język (żeby zakwasić ph)..tych pleśniawek nie jest duzo...

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

27 mar 2008, 15:49

Hej hej

Justyna spusc ta babe ze schodow to da Ci spokoj :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Podobnie mialam z babka sasiadka obok ale sie po 4 latach uspokoilo no po 3.

Ja tez jestem na etapie chrzcin.Ale u mnie juz jest wszystko zalatwione tylko musze dotrzec do Polski i kupic nam kreacje.

Anula ojojoj ale Amalia jest Biedna usciskaj ja :ico_olaboga: :ico_noniewiem:

Basiu ale super propozycje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A wiecie wczoraj pisalam ze Juli zrobila sobie drzemke 2 godz.A potem myslalam ze bedzie problem z zasnieciem a tu niespodzianka.Spanko od 22 do 9 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: I tylko 1 pobudka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-03-27, 14:50 ]
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa no i impreska bo juz 501 strona przegadana :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

[ Dodano: 2008-03-27, 14:51 ]
A co do serka to uwielbiam i do tego czerwone winko mmmmmmmmmmmmmmmm i swierza bagietka mmmmmmmmmmmmmmmmm.Ale z tym winkiem musze poczekac.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

27 mar 2008, 16:43

a do serow plesniowych super smakuja winogrona

viola pewnie ze szkoda jednego zostawic.. rodzinka musi byc w komplecie nie?
moze wkrotce jeden z chlopakow prawko zrobi i bedzie was druga fura wozil :ico_brawa_01:

a ja chyba udam sie na przygotowania obiadu
dzis jestem jak nigdy caly dzien w domku.. ale coz czasem trzeba

lelek na ogrodzie prawie spi (mam nadzieje :ico_oczko: )

sandra16
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:14

27 mar 2008, 16:51

Szymonek dalej meczy się z ząbkami właśnie zasną po spacerku więc moge do was zajżeć. u nas dalej remoncik tylo wolno idzie bo mąż wszystko sam po pracy robi. Ja oczywiscie pomagam ile moge ale co to za pomoc jak mały śpi to wtedy dopiero mam czas

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

27 mar 2008, 17:18

madziorka hihi pisze:viola pewnie ze szkoda jednego zostawic.. rodzinka musi byc w komplecie nie?
moze wkrotce jeden z chlopakow prawko zrobi i bedzie was druga fura wozil


madziorka... jeszcze z 10 lat muszę poczekać...bo Miki ma dopiero 8 latek... :-D

chłopcy napewno zrobią prawko...samochody ich kręcą :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość