Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

23 lut 2009, 00:37


mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

23 lut 2009, 11:05

Witam :-)Odrazu EDULITKO i Chloe dzięki za zdjęcia są super, Niki taka odwarzna na sankach bez oparcia. Moja Matyldzia by niepojechała, musi mieć oparcie wogóle taka jakaś wystraszona na tych sankach. A Maciej nono to wie co się robi jak się wychodzi na podwórko, dobrze trzeba wysmarować buzke kremem :-D Ja byłam w sobote u mamy, troche se poplotkowałyśmy, a potem pojechaliśmy do znajomych. Zobaczyć ich tygodniowa córeczke, śliczna taka malusia :-) Na końcu spadłam ze schodów u nich i jestem cała poobijana :ico_olaboga: No ale w niedziele musiałam jechać z dziećmi na basen bo im obiecałam. No i w nocy Matyldzia już zaczęła kaszleć teraz ma kaszel i nieciekawie się czóje. Ale myśla że nie z tego basenu ale to to że od 2 tyg. próbuje jej dawać mleko z kartonu, i zaczyna się odzywać alergia, tak samo miała na początku jak się urodziła. Po trzech miesiącach przeżuciłam ją na nana potem na bebiko i tak chorowała, chorowała aż niedostała bebilonu pepti. :ico_noniewiem: :ico_olaboga:

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

23 lut 2009, 11:30

Witam z rana zasmarkana :-) musze isc sie troche ogarnac ale tak mi sie nie chce ze dramat.Olcia chyba tez ma dzis lenia bo nie chce sie ubrac,lezy jeszcze w wyrku i oglada teletubisie.Dobra uciekam,wpadne do was pozniej na mala szybka :ico_kawa:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

23 lut 2009, 11:42

No moja Matyldzia też właśnie ogląda teletubisie, a ja piję kawe więc Kati możesz dołączyć
:-)

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

23 lut 2009, 14:21

Wpadlam jak obiecalam,ale wy pewnie juzpo kawce.Ja dopiero sobie zrobilam kawusie.Jak sie rano rozpedzilam to dopiero teraz usiadlam,ale mam juz wszystko zrobione,nawet obiadzik przygotowany :ico_haha_02:
mazia***, widze ze twoje dziewczynki maja takie krzeselko jak Ola.Za kazdym razem gdy Olcia podbiega do kompa i widzi to zdjecia to wola "o mama takie siamo Ola ma"hehehe.Ta to wszystko dojrzy :-)

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

23 lut 2009, 14:33

No dzieci są bardzo spostrzegawcze :-) Ale niestety to zdjęcie jest stare bo moje dziewczyny juz go niemają, połamało się :-) kawke to juz wypiłąm zaraz kończe obiadek, mała spała tylko godzinke. Więc może jeszcze pójdzie spać, tym bardziej że taka zakatarzona :-)

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

23 lut 2009, 19:23

Czytalam Oli bajki,nagle patrze a ona beton,az chrapie :-) ale to pewnie przez ten katar,bo normalnie to w dzien Ona nie spi.Ciekawe o ktorej pojdzie spac wieczorem,jak sie teraz wyspi :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

23 lut 2009, 21:34

Witajcie!
kati, Ola już śpi? Późną porę na drzemkę sobie znalazła.
Dziś robiłam zakupy takie większe, siąpił deszcz ze śniegiem i teraz pokichuję. Chyba, że kati mnie zaraziła :-D Chyba sobie mega grzańca zrobię.
anetko, niezłe teksty na tym topiku. Wiecie, mnie też śmieszą tego typu kobiety :ico_haha_01:

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

23 lut 2009, 22:06

chloee, No Olcia sie juz wyspala,spala ponad 2h,wlasnie zjadla kolacje i jest w pelni sil do zabawy :ico_olaboga: A ja sie tak kiepsko czuje ze najchetniej to bym juz wskoczyla do wyrka z goraco herbata.
Ja tez przeczytalam te teksty,masakara.Pamietam jak ktorego pieknego dnia bedac w ciazy,zalozylam sobie bluzeczke ktora dawno nie nosilam,co chwile musialm ja obciagac bo sie podwijala do gory,myslalam ze mnie szlag trafii.Tymbardziej nie kumam tych lasek co chodza z brzuchem na wierzchu.Moze sa bardzo dumne z tego ze sa w ciazy,ja tez bylam, ale zeby od razu chodzic z golym brzuchem :ico_szoking:

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

23 lut 2009, 22:56

I ja znikam, dobrej nocy!

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość