Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

20 lut 2009, 12:58

Cześć Dziewczyny
Magdalena_82, to się wyspaliście :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

20 lut 2009, 22:01

Dzien dobry albo lepiej Dobry wieczor :)
U nas Ok,ale dowiedzialam sie ze na urodzinkach Marcuska bedziemy tylko My,i moi tesciowie.. Dlatego ze moj szwagier z rodzinka Nie przyjada bo sa wszyscy Chorzy.. ?? Maja grype zoladkowa i sraja i zygaja na przemian.,. No nic zdarza sie.. ale i tak bedzie Milo na urodzinkach Marcuska i bedzie Super Pieknie. Torcik zamowiony juz jutro bedzie do odbioru pycha bedzie o smaku Czekoladowo- Bananowym :) I napisza na nim cos zyczenia dla Marcuska. I tak pozatym to wszystko po staremu.. dzisiaj Nicolka nie spala w dzien i juz o 19 00 spala,a do polodnia sobie wykapalam moje skarbki i ladnie posprzatalam dom. I dzisiaj tez pojde szybciej spac bo czuje sie lekko zmeczona :-)

Gabi dobrze ze Emilka lepiej sie czuje i juz nie robi tak czesto kupki.. fajnie ze lekarstwo pomaga..

Mama_Ania no moj syncio juz niedlugo bedzie mial roczek,oj to jest taki maly spryciulek.. taki jest madry i zawsze usmiechniety :) :ico_haha_02: a jaki kochany..

A wiec milej nocki dobranoc papa

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

20 lut 2009, 22:51

Oj, przepraszam, że ostatni post taki krótki, ale akurat przyszła moja kuzynka z córkami.
Gabrysiu, mam nadzieję, że Emilcia już zupełnie zdrowa.
Kristi pisze:Maja grype zoladkowa i sraja i zygaja na przemian.,.

To lepiej, że nie przyjdą. Jeszcze by Twoje maluszki pozarażali.
Kinga dziś w dzień też nie spała. Zaraz po kąpieli położyła się i śpi.
Ja "walczyłam" z komputerem- wlazły jakieś wirusy, program antywirusowy oszalał, musiałam zainstalować inny. Mam nadzieję,że już będzie ok
No i pokłóciłam się z G. :ico_zly: . Przed pracą miał zajechać do przedszkola. Po powrocie z roboty powiedział, że nie był bo Kinga i tak nie będzie chodziła. :ico_zly: :502: :502: :502: . I teraz się nie odzywa, wypił piwo i siedzi przed telewizorem. Oczywiście też powiedziałam mu co myślę na ten temat.
Ja dziś kupiłam na Allegro fotelik samochodowy dla Kingi. Okazało się, że sklep jest w Suwałkach, więc pewnie jutro pojedziemy odebrać. O ile oczywiście mój szanowny będzie miał chęć się do mnie odezwać.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

21 lut 2009, 13:30

Dzien dobry :)
Dzisiaj juz ugotowalam zupe Rosol z Kurczaka,wieczorem ugotuje tylko makaron a jutro tylko drugie danie zrobie i bedzie obiadek gotowy..Bo jutro na Obiadek przychodza tesciowie i tak sobie bedziemy swietowac Urodzinki Marcuska tylko My i Tesciowie.I juz jutro bedzie Impreza i oczywiscie bede robic zdjecia i pozniej wam tez sie pochwale moim kochanym Roczniaczkiem. O rety czas za szybko Leci,...

Gabi dziekuje za zyczonka a impreza bedzie jutro bo jutro ma moj syncio Urodzinki :-) Pozdrawiamy was goraco :->

Mama_Ania mam wrazenie ze chyba musialabys porozmawiac z mezem o tym przedszkolu.. bo narazie to wyglada tak ze ty chcesz dac Kingusie do przedszkola a twoj maz niechce.. i jest male nieporozumienie.. bo widac ze twoj maz niechce ustapic.. a wy mieliscie dwa auta?? Tylko ciekawa jestem ?? :ico_wstydzioch:

A moj maz jak chodzi o przedszkole.. to zostawia mi tak zwany Wolny Wybor.. mowil kiedys ze moze Nicolka by poszla do przedszkola jak by miala 3 latka ale ja powiedzialam ze jeszcze ma czas i pojdzie jak bedzie miala okolo 4 latek to tylko mi przytaknal i to mi sie podobalo :-) I bylo Ok.
Milego dnia wam zycze i buziaki papa

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

21 lut 2009, 14:31

Kristi, życzę udanej imprezki jutro.
Niestety,mój małżowaty mówi, że on nie chodził do przedszkola więc Kinga też nie musi :ico_zly: . Durne podejście.
Tak mieliśmy 2 autka. Moje mitsubishi galant i nasze rodzinne renault laguna kombi.

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

21 lut 2009, 16:12

wiatm ...

na temat kłótni się nie wypowiem ....bo w łagodzeniu sytuacji chyba nie jestem najlepsza .... :ico_wstydzioch: zresztą sprawy damsko-męskie to dla mnie jakiś taki dziwny temat ;-)


My dziś zaliczyliśmy dentyste ....uf.... z jednym kamień spadł mi z serca .... było ciężko (np. Malwinka po podaniu syropu - jak zaczynał działać osikała się ) ale już po wszystkim .... ale by nie było tak wesoło - u Kacperka zauważyłam też maleńką dziureczkę przed chwilką ... więc kolejny wydatek - dodam tylko że MAlwinka miała 4 wypełnienia .... i to wydaje mi się że nie koniec - bo górne "4" zaczynają się sypac .... ale narazie nałożony ma żel duraphat na wszystkie zęby i za 3 miesiące mam znów się z nią pokazać ... :ico_olaboga: dziecko ma 2 i pół roku i już 5 zębów łatanych :ico_olaboga: a mama ma o 350 zł mniej w portfelu :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

22 lut 2009, 22:57

Aginka, dobrze,że zaczęłaś tak szybko łatać. Biedna Malwinka, namęczyła się. I Twój portfelik :ico_olaboga: . Ludzie, ale zdrowie kosztuje...

My dziś spędziliśmy prawie cały dzień w domu. Wyszliśmy tylko na zakupy.Kinga latała po sklepie i krzyczała "kochani, gdzie jesteście?" :-D
Za to wczoraj Kinga wyszalała się z dziadkiem na sankach. Wróciła szczęśliwa jak nie wiem. Mój tata zabrał ją na spacer. Wzięli ze sobą taty psa. Tata przyczepił Lolka do sanek i psiak ciągał Kingę. Ale opowiadała, ale się cieszyła... "I wieś mamo, nie spadłam, i Rorek ciągał".
Mała ostatnio wszędzie, gdzie trzeba powiedzieć "r", mówi "l" i odwrotnie.
A Klusek zaczął dziś stawiać pierwsze normalne "raczkujące" kroczki. Ale jest chytrusek- jak się spieszy, to pada na brzuszek i pełznie- tak jest szybciej :ico_haha_01:
Kristi- prosimy fotki z urodzinek :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

23 lut 2009, 09:33

Dzien dobry :-)
A u nas znowu sypie Snieg.. a juz po Urodzinkach Marcuskowych jestesmy :-) Na urodzinkach bylo Pieknie.. naprawde Super.. taka mila i przyjacielska atmosfera... az sie zdziwilam ze moi tesciowie moga tacy byc Mili.. I wszystko im smakowalo i Torcik jaki pyszny czekoladowo-bananowy.. i wcale nie byl za slodki.. Oh duzo by gadac i Marcusek zadowolony z prezentow.. A moj mezulek ma dzisiaj wolne to za niedlugo wezmie Nicolke na sanki na spacerek,a ja sobie bede pila kawke z moja sasiadka z gory bo juz sie umowilysmy :-) I zjemy sobie jeszcze torcika..
I tak to wszystko Super,wkleje wam zdjecia obowiazkowo tylko nie teraz bo za duzo czasu niemam.. ale wkleje dzisiaj napewno :-) I ciesze sie bo mamy tez wspolne zdjecie wszyscy razem ja i moj maz i nasze dzieci :-) No to zycze wam milego dnia i do pozniej :-)

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

23 lut 2009, 09:43

Gabi dziekuje za zyczonka dla Marcuska to mile bardzo :-) Buziaki :->

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

23 lut 2009, 11:29

czesc baboski
markusku nasz malutki wszystkiego dobrego z okazji pierwszych urodzinek bys sie zdrowo chowal i sprawial rocicom wiele radosci :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
u nas tez kroluja zabawy na sniegu...maly szaleje niemozliwie i uwielbia jesc snieg:) wczoraj na ogrodzie zrobilismy iglo i balwana na chyba 2 matry tyle sniegu mamy
pamietacie nasza akcje "kupa" wiec musiealo do malego dotrzec nasze zachowanie ignorowanaia tego problemy bo moje dziecko chodzi do poludnia 2 razy i popoludniu raz i sam siada i robi kupke bez prosb i grozb i tylko wola zeby mu pupke wytzec i dumnie pokazuje jka kupcie zrobil...jejku dziewczyny wiecei jak sie ciesze ...i nawet jak mowi ze go brzuszek boli to muwimy mu to idz zrob kupke i idzie przychodzi i mówi ze brzuszek jest ok:)
teraz dopiero wiem ze trzeba byc cierpliwym a z czasem nasze szkraby wszystko zrozumieja i czasami naprawde nie ma co panikowac
buziaki dla was lece na kawe :ico_kawa:
aginko przykro mi ze masz takie klopoty z malwinka i jej zabkami mam nadzieje ze bedzie ok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla raczkujacego i pelzajacego patruczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość