Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

27 mar 2008, 18:59

viola nawet nie wiesz jak te 10latek minie hehe
a moze obizna do 16stu wiec tylko 8 zostanie hehe

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

27 mar 2008, 19:24

madziorka hihi pisze:viola nawet nie wiesz jak te 10latek minie hehe
no szybko zleci...Mikołaj ma juz 8 lat a pamiętam jak go rodziłam...jakby to było dopiero co... :-D a tu juz osiem lat minęło...ha ha ha

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

27 mar 2008, 19:41

wy o prawo jazdy juz :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

27 mar 2008, 19:45

Justynko, moi to forse maja , zeby do mnie przyjechac, tylko ze ich to nie interesuje :ico_placzek: bo maja mnie gdzies :ico_noniewiem: tak to czasem bywa! :ico_olaboga:
Madziu, ja to we Francji sobie siedze :-D
Asiu, brawa dla Juli za to super spanko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: w koncu mama sobie odsapnie! :-D
Sandro, ale to my mamy z tymi zabkami! Ja mialam dzisiaj wizyte kontrolna u pediatry i ona az sie za glowe zlapala jak zobaczyla dziaselka! Napuchniete sa strasznie, ale biale zabki juz widac wiec pewno juz niedlugo i bede miala zajaczka :-D
A moja duza cora to wlasnie prawko robi i juz test zdala, teraz tylko jezdzic! :ico_oczko:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

27 mar 2008, 20:17

witajcie, aleście się postarały... uff aż 3 stronki czytania

po pierwsze coś mi lata po główce violu, że któraś z dziewczyn ma do ciebie bliziutko, przejrzyj wstecz nasze forum, wydaje mi się, że któraś pisała, że do Radomia po drodze (to było później niż mój apel w sprawie Radomia)
biedna Milenka z tymi pleśniawkami :588:
uleńko dzięki za wsparcie
a co do karczmy, to byłam tam kiedyś i nawet chciałam zorganizować tam chrzciny Tadzia, ale akurat miało być spore wesele
lokal ma ogródek ze stolikami i przechodząc przez ulicę są błonia i stosunkowo blisko Park Jordana
dziewczyny w jakich godzinach się widzimy, bo trzeba może coś ustalić, gdyby trzeba było stolik rezerwować, ewentualnie do której godziny
justynko jaka szkoda, że przekładacie wyjazd :ico_placzek:
a co do sąsiadki, to ja bym jej wprost powiedziała, że ją lubisz, ale potrzebujesz trochę czasu dla siebie i dziecka i bardzo chętnie się z nią będziesz spotykać raz w tygodniu, jak się obrazi, to będziesz miała spokój, a jak zrozumie to będzie łatwiej
i nie przejmuj się, my tu po to jesteśmy, żeby cię wspierać
anulaf na pewno niedługo zobaczysz perełki u córuni
a co do rodziny, to mówi się trudno, ich strata, że nie chcą mieć do czynienia z takimi fajnymi "babeczkami"
a co do spotkania, to tak sobie myślę, że dla oddania sprawiedliwości w przyszłym roku jedziemy do ciebie, co ty na to?
madziorka wakacje w Bułgarii, wprawdzie marzyła mi się Grecja, ale niech będzie
ale na stałe do Bułgarii :ico_szoking: ??? Nigdy w życiu :ico_nienie:
joasiu brawa dla Julii za wspaniałą nockę :ico_brawa_01: , ja też tak chcę :ico_placzek:
sandra no jeszcze trochę i pewnie remoncik się skończy, może razem z zębolkami Szymonka?!
................
za chwilę dalej, bo muszę nakarmić Tadzia

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

27 mar 2008, 20:25

barbapuppa mi tez sie w tym roku grecja marzy. :ico_oczko:
slyszalam ze w bulgarii tez ladnie i cieplo!!!! kiedy wyjezdzacie???

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

27 mar 2008, 20:34

a u nas też dziś ślicznie było i moje dzieciaki na podwórku "szalały"
ja za to ostatnio nie mam kiedy do was zaglądać, bo Tadzik prawie w ogóle nie śpi w dzień (a jak śpi to ja muszę coś upichcić, albo nakarmić Wiki, albo zjeść), a poza tym babcia kompletnie niesprawna i muszę jej pilnować, bo ma zapędy do "samodzielności", a tym właśnie sobie ostatnio stan pogorszyła, wczoraj wylała na siebie kawę, dziś całą pościel pobrudziła, brak mi sił, a moja ciotka będzie mówić: "przecież babcia nie sprawia nikomu kłopotu", właśnie nikomu, czyli jej, szkoda gadać
no lecę coś zjeść, bo Tadzik zdaje się zaśnie lada chwila, więc nie muszę już nasłuchiwać
uleńko mam prośbę, zrób kochana aktualizację naszego spotkania z podaniem w nawiasie liczby osób+dzieci, żeby potem łatwo było zsumować na ile osób trzeba będzie zrobić rezerwację

[ Dodano: 2008-03-27, 19:36 ]
madziorka wylatujemy 13 czerwca na 2 tygodnie
a Bułgaria została wybrana z przyczyn prozaicznych (czyt. cena!!!)

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

27 mar 2008, 21:43

Brawa dla Amalii :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

27 mar 2008, 21:59

jestem już, ale jakoś tej kolacyjki jeszcze nie zjadłam, tylko herbatkę z czekoladką zaliczyłam, ach te kalorie...
muszę wam powiedzieć, że dziś Tadzik urządził mi "kamienistość", czyli nie chwycił się cyca do 14:15 od 3:30 nad ranem, zrobił strajk, że cyc beee... on woli łyżeczką, nawet banan był fajniejszy niż mleczko mamusi, oj zdaje mi się, że już niedługo pokarmię :ico_placzek: , a tak miałam nadzieję, że do wyjazdu jeszcze się uda
ale jak się w dzień odstawi, to w nocy go sama odstawię i już, taka będę wredna matka

malhyn
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 114
Rejestracja: 23 lip 2007, 12:17

27 mar 2008, 23:18

Dobry wieczór, wklejam kilka fotek z chrzcin, wybaczcie jakosc.
Obrazek
Obrazek
Tutaj z babciami i z dziadkiem, w czarnej bluzeczce to moja mami i teściowie
Obrazek

[ Dodano: 2008-03-27, 22:22 ]
Dobry wieczór, wklejam kilka fotek z chrzcin, wybaczcie jakosc.
Obrazek
Obrazek
Tutaj z babciami i z dziadkiem, w czarnej bluzeczce to moja mami i teściowie
Obrazek
Jeszcze raz bo cos mi nie poszło przepraszam

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość