Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

27 mar 2008, 19:03

iza, dziewczyny maja racje, moze jednak powinnas isc do doktora? Martwie sie o Ciebie Kochana... :ico_noniewiem:

Maggie pisze:Biorę już dziewczynki, biorę.


Grzeczna dziewczynka :-)

justyna25, śliczne te foteczki Ady, moglabym ja caly czas ogladac, uwielbiam te Ady piekne oczka!!! :ico_brawa_01:

Maggie pisze:dzisiaj mija drugi rok jak jestem na TT


no prosze jaki Ty staly bywalec jestes Maggie :ico_haha_02: , ja to z jakies niecaly rok... nawet nie wiem... :ico_wstydzioch:

Maggie pisze:Z teo powodu wszystkim stawiiam:


a dziekujemy, dziekujemy :-D

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

27 mar 2008, 19:44

Barbara pisze:no prosze jaki Ty staly bywalec jestes Maggie :ico_haha_02:

ano jestem i powiem WAM ze piszę tylko na TT, kocham to forum...ale co ja Wam będę pisać, Wy pewnie też :-D
mama-emilki pisze:Co do kąpieli to my do niedawna tez kapalismy Emi codziennie, i lepiej nam spała po kapieli, wiec był taki stały rytuał, kapiel, kaszka, ksiazeczka i spanie. Ale od jakiegos czasu kapiel to dla Emilki wielkie nieszczescie, płacze nam, wiec kapiemy co 2, a czasem 3 dni - i nawet nie wiem, czym sie tak zraziła :ico_noniewiem:

No tak, bo jak to dla Emi taki stres , to może narazie lepiej że rzadziej jest ta kąpiel :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

27 mar 2008, 20:23

witajcie!!!!
Justynka cudne fotki!!!!! my lubimy tak duzo....Adusia jest sliczna, przeurocza!!!!!!

dziewczynki..kochane jestescie..tak sie o mnie martwicie
moja tesciowa jest lekarzem wiec jestem pod kontrolą..nietety kobieta w ciąży za bardzo to nic brac nie moze..tylko paracetamol w razie koniecznosci i witaminy...niestety musze to jakos zwalczyc
dzis jest najgorzej...mam goraczkę i czuje sie naprade fatalnie..Matuś spał 3 godzinki a pozniej moja mam go wziela do siebie wiec ja moge polezec..wlasnie marek po niunia pojechal....i bedzie musial wszystko przy nim zrobic bo ja nie jestem w stanie wstac
Mati dzis zwalił laptopa :ico_olaboga: ..póki co działa..ciekawe jak długo

mama-emilki, musicie troszke odczekac a Emilka z pewności pokocha kąpiel

:ico_zdrowko: dla Maggie za dwa latka..mi tez jakoś stuknie lada dzien rocznica

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

27 mar 2008, 21:07

Maggie pisze:kocham to forum...ale co ja Wam będę pisać, Wy pewnie też :-D


:ico_sorki: :ico_brawa_01: nie wymaga komentarza :-)

mama-emilki pisze:Czekamy cierpliwie, najgorsze że nie wiem czemu, co jej sie stało, jednego dnia było wszystko OK, wspaniała zabawa w kapieli, a od nastepenego histeria :ico_placzek:


przejdzie jej zobaczysz

iza, jestesmy z Toba! Trzymaj sie kochana :ico_pocieszyciel: . Mam nadzieje ze bedziesz juz niedlugo sie lepiej czula :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

27 mar 2008, 21:21

Justyna25, piękne fotki Adusi. :ico_brawa_01:
Maggie, Obrazek soczkiem za Twoją 2-letnią obecność na TT.
mama-emilki, czekajcie cierpliwie. Emi na bank znowu pokocha pluskanie w wannie.
iza, miodek, lipa, czosnek, cytrynka. Ja się też tym leczyłam.

Moja niunia już śpi. W dzień pospała tylko godzinę, więc teraz momentalnie padła do spanka. Znowu ma trochę temperatury- 37,8.

[ Dodano: 2008-03-27, 20:23 ]
I u mnie roczek stuknie 3 kwietnia...

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

27 mar 2008, 21:49

Maggie, ja też pisze tylko na tym forum

mama-emilki pisze:Maggie napisał/a:
kocham to forum


Ja tez :-D

ja też oczywiście :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dziękuje wam za komplementy w imieniu Adusi :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Izuś jesteśmy z Tobą kochana ,trzymaj się na pewno niebawem będziesz czuła się lepiej :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_buziaczki_big:

Ja w lipcu będe miała 2 latka jak pisze na TT :-D :ico_brawa_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

27 mar 2008, 22:12

iza, kochana dobrze ze twoja tesciowa jest lekarzem to coś Ci doradzi...chociaz masz racje poza paracetamolem to nic innego brać nie można...
na szczęście Mamcia Ci trochę pomoże przy Matusiu.

Właśnie przed chwialą Antoniu przyszedł do mnie na kolanka i pokazałam mu ta duza sliczna fotke Matusia i mówię mu że to "Mati" , a Antoś uśmiechnął się od ucha do ucha i mówi "Mama Bati du Bati du" co oznacza Mama a tu jest Mati . :-D

Mama_Kingi pisze:Maggie, soczkiem za Twoją 2-letnią obecność na TT

no tak ciężaróweczki to z soczkami :ico_brawa_01: :ico_oczko:

justyna25 pisze:Maggie, ja też pisze tylko na tym forum

ale wierne jesteśmy :ico_brawa_01:
Ja kiedys zaczęłam pisać na innym i tyeraz jak nie było przez święta TT to zajrzałam tam na chwil;ę....ale nie nie , to nie to samo./ :ico_nienie:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

27 mar 2008, 22:18

Maggie, ja też przez jakiś czas pisałam na innym forum ale nie ma to jak TT a to dzięki wam ,jesteście wspaniałymi kobietkami i ciesze się że was poznałam :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: super by było jak kiedyś mogłybyśmy się spotkać :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

27 mar 2008, 22:21

justyna25 pisze:nie ma to jak TT a to dzięki wam ,jesteście wspaniałymi kobietkami i ciesze się że was poznałam :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: super by było jak kiedyś mogłybyśmy się spotkać

dokładnie, bo to my tworzymy to forum...!

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

27 mar 2008, 22:34

Witajcie Wieczorkiem..
Ja czuje sie jakas taka zmeczona.. Mala Nicole dala mi dzisiaj troche popalic.. Nie dosc ze spala tylko 1 godzinke w ciagu dnia to byla pozniej marudna ale na spacerku bylismy wszyscy cala trojeczka i bylo super,nawet tak nie wialo.. A na spacerki to chodzimy ja prowadze wozek z Marcusem a Nicole trzymam za raczke,a czasami mala tez poprowadzi wozek,i czasami mi marudzi ze chce na raczki a jak jej powiem ze nie wezme jej to popatrzy na mnie i idzie dalej grzecznie :ico_oczko: Ale ja zamierzam taka deske kupic i sie ja montuje przy wozku to sobie Nicolinka tylko stanie i nie bedzie musiala isc..juz jestem w trakcie kupowania :-D
Nicole zasnela dzisiaj szybko byla juz wymeczona,i tak samo czuje sie ja :ico_wstydzioch:
A maly Marcus jest jakis marudny dzisiaj.. spac niechce,smoczka wypluwa ale kolek niema.. niewiem sama a i pampersa ma czystego i jest najedzony :ico_oczko:
Przejdzie mu moze tez sobie troche pomarudzic :-D
Ja tez uwielbiam to forum i tylko tutaj pisze :ico_brawa_01:

Justyna piekne foteczki Adusi,jaka ona slodka i fajniusia :ico_brawa_01:

Ok malego dalam do meza a ja moge na spokojnie poklikac :ico_oczko:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość