kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

24 lut 2009, 13:00

Hej,hej gdzie sie wszystkie podzialyscie?Ja sie rano tak zle czulam ze na sniadanie zjadlam dwie no-spy i ketonal.Myslalam ze mi jajniki rozsadzi :ico_placzek: tak szybko jak wstalam,tak samo szybko sie polozylam.No ale naszczescie tabletki zadzialaly szybko i znow jestem jak nowo narodzona :ico_haha_02: Olenka poszla z babcia na spacerek,wiec mam chwile dla siebie.Myslalam ze wpadne na mala :ico_kawa: i na pogaduchy ale widze ze tu straszne puchy.

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

24 lut 2009, 14:08

Witam od rana niemiałam internetu :ico_zly: O 12 na rehabilitacje z Matyldzią, a teraz gotuje obiad.Matyldzia śpi jak się wyśpi zjemy zupke i idziemy po Martynke do przedszkola. Ale mam dziś dzień zabiegany :-) No i idzie odwilż :ico_olaboga: wszędzie mokrego sniegu, dobrze że mam terenowy wózek bo chyba bym niewyrobiła.Mała jak taka kaszląca to zawijam ją w śpiwór i koc i wio wózkiem wszędzie ją woże :-)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

24 lut 2009, 17:00

Witam
U nas od rana ganianina byłam u siostry zawieźć jej kilka narzędzi, później na moment do mamy a później sprzątala w szafkach kuchennych i dopiero usiadlam na chwile :-)
Chloe - a ja nie dostalam fotek :(

[ Dodano: 2009-02-24, 16:04 ]
Wiecie wczoraj po raz pierwszy dałam Niki farby do malowania :ico_haha_02: ale miala ubaw i oczywiście malowała swoje dłonie i odbijała je na kartce no i chciała jeszcze stopy bo widziała takie zabawy w teletubisiach :ico_haha_01: chwali się teraz że ma frably i pendziel :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

24 lut 2009, 21:38

Witajcie wieczorową porą.
edulita, jeszcze raz spróbuję, wczoraj mi zdjęcia, które wysłałam na twój adres wróciły z powrotem.

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

24 lut 2009, 22:15

joł
zawaliłam Wam skrzynki :-D
Edulita a kupowałaś jakieś specjalne farby czy takie zwykłe, fajna zabawa musiała być :-D

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

24 lut 2009, 22:31

riterko, widziałam. Zdjęcia rewelacyjne. A z Jasia nadal taki drobiażdżek??
U nas po śniegu pozostalo tylko marzenie. Mam nadzieję, że już się nie pojawi nowy. WIOSNO, przybywaj :ico_haha_01: :ico_haha_01:
edulitko, daj mi jakiś inny adres do ciebie, bo znowu zdjęcia mi wrócily...

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

24 lut 2009, 23:02

Wiatm po raz drugi :ico_haha_02:
riterka, takimi fajowymi fotkami mozesz zawalac mi skrzyneczke nawet codziennie :ico_haha_02:
chloee, U mnie wiosna juz na calego,wiec jak cos o zapraszam do nas :ico_haha_02: A co do poczty,to oni maja chyba jakis blad,bo od 2 dni probuje wyslac fotki do mazi i za kazdym razem jak juz laduje to wywala mnie z poczty i laczy na nowo :ico_zly:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

24 lut 2009, 23:11

Chloe - edulita@simplusnet.pl lub edulita@interia.pl Kati ma chyba racje bo coś się od kilku dni dzieje z tą pocztą interi :/
riterka, - zwyklymi wodnymi farbkami dla dzieci takimi za 2 ziki :) dziś z tata stopy ciapala i cala szczęśliwa :-D

Wiecie co dziś dzwonila do mnie znajoma od tego przedszkola i powiedziała że jednak w marcu nie da rady aby Niki mogla iść do przedszkola :ico_noniewiem: bo jesteśmy z poza rejonu może na wrzesień się uda załatwić. Szkoda bo Niki tak bardzo się cieszyła że pójdzie do dzieci do przedszkola :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-02-24, 22:17 ]
Riterko - fotki rewelacja :) Jaś przystojniak :) :ico_brawa_01: dziękuje za foteczki

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

24 lut 2009, 23:34

edulita, a to do przedszkoli u was biora tylko dzieci z rejonu?U nas w Gdyni tam gdzie sobie wybierzesz tam dziecko zapisujesz.Tylko jakis "madry" wymyslil zapisy tylko przez neta :ico_zly: nie bylo by w tym nic zlego,gdyby nie fakt ze tak zagmatwali na tej str.ze masakra,no i zapisy dopiero pod koniec kwietnia sie zaczynaja :ico_puknij: Ola tez sie juz nie moze doczekac przedszkola,za kazdym razem kiedy przechodzimy kolo niego, to malo co by przez plot nie przeskoczyla do dzieci :-D

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

24 lut 2009, 23:39

kati84, - u nas jest różnie ale my w sumie i tak się nie kwalifikujemy dlatego po znajomości chcieliśmy i od 1 marca Niki miała iść ale teraz okazało się że do tego przedszkola przyjmowali dzieci z poz Gorzowa i mają zadlużenie na 100 tyś. bo gminy nie chcą zwrócić im dofinansowań czy cos takiego ... nie znam się coś takiego mi ta babeczka mówila :ico_noniewiem:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość