Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

24 lut 2009, 23:11

Beatris60 pisze:śliwki suszone pomagają
niesety nie mnie
ananke pisze:szklanka przegotowanej letniej (albo zimnej) wody na czczo i na dobranoc,
na czczo piłam rano..sprobuje tez wieczorem :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-02-24, 22:24 ]
oki spokojnej nocki życze do jutra papa

[ Dodano: 2009-02-25, 07:52 ]
hej hej witam z ranka i zapraszam na :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

25 lut 2009, 09:01

ja również witam dziś :-)

Marcia77 pisze:zapraszam na :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:
no, to ja się z chęcią łapię :ico_sorki:

ja juz od godzinki na nogach :ico_sorki: jakos mały się zaczął częściej budzić na jedzenie :ico_sorki: i juz zasnąć z nerwów nie mogę... boję się tego szczepienia :ico_sorki: a dziś mamy... Norbert bardzo kiepsko znosił szczepienia, gorączkował i w ogóle...
no i jutro teściowie przyszli przylatują a ja w proszku.. chata nie posprzątana, paznokcie nie obcięte :-D :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: itd :-)

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

25 lut 2009, 09:22

ananke pisze:ja juz od godzinki na nogach

hmmmm ja to poszlam spac o 3 w nocy a wstalam o 6.30 :ico_olaboga:
cyrki w nocy byly takie ze hej. cos mi sie wydaje ze jednak bede musiala przestac karmic piersia i zaczac butelka. niestety moj synek ma cofnieta brode do tylu a ja mam plaskie brodawki, dlatego chcialam chociaz przez kapturek pokarmic. mialam nadzieje ze mi sie uda... a tu nic z tego chyba nie bedzie. on mi pije z piersi po czym ja mam je nadal pelniutkie a 1.5h z nim siedze.wczoraj dalam mu butle wypil i od razu zasnal. ehhh albo z moim mlekiem jest cos nie tak. nie chce pieron i juz.
ananke pisze:boję się tego szczepienia a dziś mamy... Norbert bardzo kiepsko znosił szczepienia, gorączkował i w ogóle...

ale wiesz co dziecko to inne. miejmy nadzieje ze nie bedziesz miec powtorki :ico_sorki:
ananke pisze:jutro teściowie przyszli przylatują a ja w proszku..

ja to wiecznie z niczym nie moge sie wyrobic. jakos tak malo zorganizowana jestem albo mi sie nie chce
jedziemy do szpitala z malym na pobranie krwi. no i chyba zapodam mu butle teraz bo po moim pokarmie to za 15 min moze sie rozedrzec i juz nie przestac. :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

25 lut 2009, 09:27

jedwabna, może w szpitalu zapytaj, czy jest jakaś położna laktacyjna :ico_sorki: u nas w szpitalu to jest osobny pokój z położnymi od cycków jak ja to mówiłam :-)

jedwabna pisze:jedziemy do szpitala z malym na pobranie krwi.
czekamy na dobre wieści :ico_sorki:

jedwabna pisze:hmmmm ja to poszlam spac o 3 w nocy a wstalam o 6.30 :ico_olaboga:
:ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_sorki:

Nadie
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 280
Rejestracja: 21 sie 2008, 14:18

25 lut 2009, 09:30

Hej hej!
ananke u nas wszystko ok tylko czasu mało, coraz mniej bo mała coraz mniej spi.

Uśmiech od Karolinki dla Was
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

25 lut 2009, 09:45

Nadie pisze:ananke u nas wszystko ok tylko czasu mało, coraz mniej bo mała coraz mniej spi.
noo :-)

Nadie, suprr, że zajrzałaś :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a Karolinka prześliczna :-) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

zaglądaj do nas chociaż raz w tyg :ico_sorki: martwimy się, jak którejś z nas nie ma dłużej :ico_olaboga: :ico_sorki:

ja mykam właśniue na karmienie :-)

Nadie
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 280
Rejestracja: 21 sie 2008, 14:18

25 lut 2009, 09:47

ananke postaram się :-D ale nie obiecuje mam tyle zaległości w czytaniu że sama już nie wiem co pisać żeby być na bierząco :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

25 lut 2009, 09:50

Nadie, noo, trochę smarujemy :-) :ico_sorki: ale wiesz, zawsze możesz bazgrnąć co u Was :-)

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

25 lut 2009, 09:52

Nadie pisze:Uśmiech od Karolinki dla Was
piękny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ananke pisze:jedwabna, może w szpitalu zapytaj, czy jest jakaś położna laktacyjna
ja z tego skorzystałam i bardzo mi pani pomogła i teraz karmie bez problemu

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

25 lut 2009, 10:11

jedwabna, zapytaj o połozna laktacyjna, a jak nie bedzie to moge Ci podac nr do poradni laktacyjnej u mnie w szpitalu i chociaz przez tel sie poradzisz.

witam

u nas nocka spoko, chociaz mały jaj je o 3 to do 4 sie rozglada u mnie na raczkach, czy Wasze brzdace w nocy po karmieniu tak jak w dzien sie zachowuja?

u nas dzis z planów prasowanie, spacerek i gotowanie spagetti :-) a popołudniu lekarz o ile juz zdrowa pani dr jest, mam dzwonic.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość