Ilka79
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 929
Rejestracja: 05 wrz 2007, 04:14

25 lut 2009, 03:47

ewusia75, widzialam fotki, super dzidzius i ty ladnie wygladasz.
A co do szalenstw to ja nic nie mam po moim synku bo mial byc jedynakiem
Czyzby ta ciaza to przypadek??? :ico_oczko:

ramonka, to teraz cie bola krzyze, czy poprostu mialas juz problem przed ciaza. Jesli to tylko w ciazy to pewnie przejdzie po porodzie. Mnie tez kregoslup boli, ale to pewnie z mojej extra wagi no i dzidzia pewnie tam gdzies naciska.

No ja niestety tez jestem waska w biodrach, zreszta dodatkowo jestem niska, syna urodzilam duzego (oczywiscie przez cesarke) no i byl wogole zle odwrocony , niby glowka w dol, ale twarza w strone mojego brzucha, a nie tak jak powinno byc czyli w strone odbytu, dlatego mi nie zszedl do kanalu, no i z tego wszystkiego te moje perypetie z porodem, pchalam a go wypchac nie moglam, porodu sie nie boje ale nie chcialabym przechodzic przez tak problemowy porod jeszcze raz, i to rozczarowanie, ze chcialam normalnie rodzic, zobaczyc jak Ci klada dziecko na brzuchu, niestety ominelo mnie to. A teraz to juz nawet nie bede probowac rodzic normalnie.
Ja dalej jeszcze biore antybiotyki, i widze poprawe, moje skurcze juz ustaly.

ewusia75
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 185
Rejestracja: 18 paź 2008, 22:51

25 lut 2009, 09:48

Hello,Ilka79 nie jest przypadkiem ale po porodzie i dlugo pozniej nie chcielismy miec dzieci nasza sytuacja materialna nie pozwalala na to!
Zaliczylismy wiele przeprowadzek stad jedna zagranice a i tez tutaj bylo ich 3 wiec nie trzymam rzeczy ktore uwazam ze mi sie nie przydadza.
Dziekuje za komplementy,chociaz wiem ze wygladam strasznie i jest to poki co jedyne zdjecie jakie mam :-) .
Ide sie szykowac do pracy buziaczki

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

25 lut 2009, 09:52

Ilka79, ciesze sie,ze antybiotyk zadzialal, ja wczoraj skonczylam brac. Mam wrazenie,ze mi pomogl. Ciagle sie pilnuje, bo nie chce jeszcze raz zachorowac.

A ja mam dzisiaj kiepski dzien. Nie dosc,ze maz bardzo pozno wrocil z pracy, to byl zajety przed komputerem, teraz znowu go nie ma i tak siedze wiecznie sama w tym domu. :ico_placzek:

monis
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1983
Rejestracja: 07 lis 2008, 14:06

25 lut 2009, 11:14

cześc gaduły kochane matko jak tu nadrobić wszystkie poruszone przez Was tematy :ico_olaboga: a więc może tak imie dla synusia wybrał tatus i będzie Aleksander czyli nasz mały Oluś, a miała byc Zuzia jak u ramonki hehe
ja ubranet mam juz strasznie dużo ale nie samych malutkich tak od urodzenia do roku a to dlatego że moja mama nie może przejść koło sklepu żeby czegoś nie kupić.
na przełomie marca i kwietnia chcemy kupić łóżeczko a koło maja wózek a po drodze jeszcze mnóstwo potzrebnych drobiazgów.
Mój maluszek rusza sie bardzo czesto i potrafi mocno kopnąć, wieczorem lezymy z mężusiem i patrzymy jak fika i brzuszek się rusza

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

25 lut 2009, 11:31

to teraz cie bola krzyze, czy poprostu mialas juz problem przed ciaza. Jesli to tylko w ciazy to pewnie przejdzie po porodzie.
nigdy mnie nie bolały wczesniej. Zauwazyłam ze jak długo siedze w jednym miejscu w jednej pozycji to strasznie bola :ico_olaboga:
a więc może tak imie dla synusia wybrał tatus i będzie Aleksander czyli nasz mały Oluś, a miała byc Zuzia jak u ramonki hehe
ja sie obawiam ze to wszystko moze sie zmienic :ico_oczko: Choc nie mamy imienia rezerwowego dla chłopca :-D
Mój maluszek rusza sie bardzo czesto i potrafi mocno kopnąć, wieczorem lezymy z mężusiem i patrzymy jak fika i brzuszek się rusza
Wlasciwie u mnie skacze calutenki dzien, nie wiem czy wogole nie spi czy po prostu czuje kazdy ruch niezaleznie od tego co robi :ico_noniewiem:
Ostatnio zmieniony 16 sie 2014, 10:16 przez ramonka, łącznie zmieniany 1 raz.

monis
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1983
Rejestracja: 07 lis 2008, 14:06

25 lut 2009, 11:36

Wlasciwie u mnie skacze calutenki dzien, nie wiem czy wogole nie spi czy po prostu czuje kazdy ruch niezaleznie od tego co robi
ja tez tak czuje ale są momenty że czuje słabe ruchy tak jak by sie przeciagał albo krecił albo czuje kopanie i to takie mocne

[ Dodano: 2009-02-25, 10:41 ]
nigdy mnie nie bolały wczesniej. Zauwazyłam ze jak długo siedze w jednym miejscu w jednej pozycji to strasznie bola
mi tez dokucza ból krzyża czególnie jak duzo porobie w ciągu dnia to jak sie wieczorem poloże to już ruszyc sie nie moge

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

25 lut 2009, 11:42

monis, ty masz termin na sam poczatek czerwca?
Bo przegonilas mnie o 3 tygodnie :ico_haha_01: dopiero teraz zauwazyłam

[ Dodano: 2009-02-25, 10:42 ]
jeszcze chwile i zaczniesz 7 miesiac :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_brawa_01:

monis
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1983
Rejestracja: 07 lis 2008, 14:06

25 lut 2009, 11:44

ramonka, ja mam na 2 czerwca

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

25 lut 2009, 11:46

monis, uciekam pracowac, a nie chce mi sie strasznie :ico_olaboga: Odezwe sie wieczorem miłego dnia :ico_oczko:

monis
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1983
Rejestracja: 07 lis 2008, 14:06

25 lut 2009, 11:46

ciesze sie że juz coraz bliżej do końca :-D

[ Dodano: 2009-02-25, 10:47 ]
ramonka, a ja sie obijam w domku. miłego dnia

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość