Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

27 mar 2008, 17:08

też byłyśmy na spacerku... rzeczywiście pogoda we Wrocławiu super, słonko świeci, może w końcu wiosna do nas zawita? :-)

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

27 mar 2008, 17:29

Kuba właśnie przyjechał do domu i przywiózł nam leżaczek bujaczek-dostaliśmy od znajomych, bo ich córcia już nie używa-jest świetny, chicco błękitny w truskaweczki i wygląda właściwie jak nowy-na pewno się przyda, na razie już się Gabik śmiechał na nim do mamy-później wkleję jakieś zdjęcie.

Pinko jak myślisz, skoro drugi rodzic i tak jest w kostiumie, to moglibyśmy się zmieniać w czasie tych zajęć? :ico_noniewiem: chociaż na początku byłaby to wielka frajda, później to już jedne zajęcia ja drugie Kuba... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

27 mar 2008, 18:36

Jstem padnieta Majka chce dzisiaj tylko na rekach nie wytrzymalam poszlam z nia na spacer usnela ale tylko na 30minut nie wiem o co chodzi zawsze fajnie spala na dworze teraz lezy troche mam czasu zeby do was zagladnac ale nie wiem ile ta chwila ciszy potrwa

sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

27 mar 2008, 19:30

CleoShe,Maja ma dysplazję stawów biodrowych.A ta poduszka to taka jakby sztywna szeroka pieluszka na szelkach,zakłada się ją na ubranko,nóżki są wtedy cały czas szeroko rozstawione i staw biodrowy może się do końca wykształcić.Majka apierwsze usg miała jak miała miesiąc,także bardzo wcześnie to wykryto i jest szansa,że jakieś 3 miesiące leczenia wystarczą.Ja też to miałam,tylko późno wykryte i długie było leczenie i trochę bardziej uciążliwe,no ale to były inne czasy...Lekarz powiedział,że mała może mieć to właśnie po mnie,bo to może być dziedziczne...

[ Dodano: 2008-03-27, 18:36 ]
Fintifluszka pisze:Kuba właśnie przyjechał do domu i przywiózł nam leżaczek bujaczek

taki leżaczek to super sprawa,szczególnie jak jesteś sama z dzieckiem w domciu i masz coś do zrobienia.My mamy taki z wibracjami,wsadzam Majke do leżaczka,montuje pałąk z zabawkami i zawsze na chwile wolne ręce,tylko muszę być w zasięgu jej wzroku :-) A jak zaczyna marudzić,to włączam wibracje i sie uspokaja,a po chwili najczęściej zasypia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

27 mar 2008, 21:58

Chwila ciszy nie trwala dlugo ale teraz juz mam spokoj przemeczylam sie z nia caly dzien ale przy butli usnela ciekawe jaka bedzie nocka

mialam rano pisac ale forum nie dzialalo a pozniej zapomnialam majka dzisiaj zrobila od niepamietnych czasow normalna kupke no ale u nas normalna chyba oznacza problemy bo jak robi zielone to nie placze caly dzien a dzisiaj najwidoczniej cos jej dolegalo ze taka maruda byla

no i moge przez kilka dni nie zagladac na forum pewnie moj maz bedzie chcial jutro ustawic nowy internet i ten mi wylaczy

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

27 mar 2008, 22:33

nam Gabriel zasnął i teraz czekamy aż się obudzi, żeby Go wykąpać, Kuba jeszcze teraz wychodzi do pracy na jakąś godzinkę-mam nadzieję, że nie będzie tak, że się Gabik obudzi jak taty nie będzie zje i dalej pójdzie spać, bo Go nie wykapiemy dzisiaj...
mam nadzieję, że jutro będzie taka ładna pogoda jak dzisiaj, w niedzielę ma być u nas 16 stopni :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-03-27, 21:43 ]
dziewczyny jaki rozmiar ciuszków już wasze maluszki noszą?

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

27 mar 2008, 22:45

kochane wpadam tylko na troche zeby powiedziec ze u nas wszystko ok...caly dziesiejszy dzien i wczorajszy wieczor nie mialam neta....
Odezwe sie jutro ide spac bo padam..buziaki

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

27 mar 2008, 22:59

Hejka!!!
My sie też dziś spacerkowaliśmy, chociaż mimo słoneczka był dość chłodny wiatr. Mój Mały wreszcie śpi :-D
Fintifluszka pisze:dziewczyny jaki rozmiar ciuszków już wasze maluszki noszą?
jeszcze 62, ale już z niego powoli wyrasta.
Fajna ta wanienkowa fotka Gabika :-D
sabi_k77 pisze:taki leżaczek to super sprawa,szczególnie jak jesteś sama z dzieckiem w domciu i masz coś do zrobienia
święta racja, my mamy taki podstawowy bez bajerów, ale też się super sprawdza i Karol go uwielbia :-D

sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

27 mar 2008, 23:07

Maja wykąpana,zasnęło jej się przy cycu,ale zaraz pewnie obudzi się na drugiego,bo jeden to mało,ale potem przynajmniej kilka godzin spokoju :ico_oczko:
Fintifluszka pisze:dziewczyny jaki rozmiar ciuszków już wasze maluszki noszą?

no właśnie,moja żabka śpioszki nosi już 68,tak całkiem do nich nie dorosła,ale 62 ma za małe, a i niektóre kaftaniki i bluzeczki 62 też,ma już małe...Rosną dzieciaki,i dobrze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

27 mar 2008, 23:07

No właśnie Gabriel chwilę jest spokojny w leżaczku, a w końcu i tak zaczyna płakać... mój ma tylko pałąk na zabawki-też bez bajerów...
dzisiaj zabraliśmy go w nim do kuchni jak robiliśmy obiad i kwękał-trzeba było go podchodzić i bujać co chwilę i gadać z nim trochę-ale może się przyzwyczai i polubi-jak kąpanie i zmianę pieluszki? :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość