ana30
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 298
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:18

25 sty 2009, 22:54

magda75, no to robisz generalne porządki swojego zdrowia.I bardzo dobrze-trzeba dbać o zdrowie.
U mnie też od początku roku chorowanie -najpierw Weronika,a teraz ja z ropną anginą,ale do pracy jutro muszę iść.
Aby do lata,wtedy nie będzie zadnych chorób.

[ Dodano: 2009-01-25, 21:55 ]
A tak apropo moja Weroniczka teraz 17 stycznia skończyła 5 latek.Miała torcik i świeczki i dużo gości.Pa pa.

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

26 sty 2009, 00:33

ana30, to spoznione zyczonka dla Weroniczki z okazji urodzinek niech zdrowo sie chowa i sporo kolegow i kolezanek 100 lat :ico_tort:

tak najwyzszy czas zadbac o siebie bo z bolami glowy nie przelewki :-D a boli mnie juz sporo lat ale nigdy nie bylo jak sie wybrac do lekarza zawsze dzieci na pierwszym miejscu :-)
Milego tygodnia dziewczyny :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-02-01, 17:39 ]
hejka jest tu kto? :ico_szoking:
Ale pustki :ico_olaboga:

u mnie dzieciom juz przeszlo ale meza trzyma i nawet po kuracji lekowej nie przechodzi tak mi go szkoda
Daniel jutro do szkoly koniec laby a nie chce szlyszec o ksiazkach :-D
pozdrowionka!

Awatar użytkownika
julita32
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 229
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:14

03 lut 2009, 17:21

hej ja jestem :ico_haha_02: ja mam dosyc tej zimy ja che lato :ico_placzek: :ico_haha_02: unas chorupsko wpadło do domu i wszyscy po koleji chorzy :ico_haha_02: pozdrawiam :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

16 lut 2009, 23:49

hej roczniku 75 witam Was :ico_oczko:

a u mnie od tamtegoc tygodnia nie ciekawie Daniel lezy w szpitalu od srody ma zapalenie stawu kolanowego a ja nie mam juz sily :ico_olaboga:
bylam u neurologa i dal mi skierownie na rezonans magnetyczny no i zapisalam sie na marca :ico_haha_02:
trzeba zobaczyc co w tej glowie siedzi co?za czesto mnie boli i to mnie juz martwi :ico_sorki:

julita32, jak zdroweczko? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
julita32
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 229
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:14

19 lut 2009, 20:03

magda75 pisze:hej roczniku 75 witam Was :ico_oczko:

a u mnie od tamtegoc tygodnia nie ciekawie Daniel lezy w szpitalu od srody ma zapalenie stawu kolanowego a ja nie mam juz sily :ico_olaboga:
bylam u neurologa i dal mi skierownie na rezonans magnetyczny no i zapisalam sie na marca :ico_haha_02:
trzeba zobaczyc co w tej glowie siedzi co?za czesto mnie boli i to mnie juz martwi :ico_sorki:

julita32, jak zdroweczko? :ico_oczko:
hej unas zdrówko oki :ico_haha_02: ja tez miała rezonas magnetyczny głowy i nic nie wykryło ze mam zatoki przewlekłe przychodza i odchodza same ale nie do lecznia a głowa boli dalej ale przezyłam tam w tym tunelu koszmar bo mam klałstofobia :ico_szoking: pozdrawiam :ico_haha_02:

ana30
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 298
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:18

25 lut 2009, 23:28

Cześc dziewczyny.No u mnie juz po chorowaniu.Najpierw moja Weronika zachorowała na ospę tuz przed balem karnawałowym;potem moja babcia pojechała do szpitala,a potem na ospę zachorował mój mąż.To była tragedia;dziecku smarować te krostki to nie było tak strasznie,ale mojemu mężowi no to już gorzej.Ale jakoś łagodnie przeszła u niego ta ospa.
A co u was dziewczyny?

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

26 lut 2009, 22:58

julita32, a na czym dokladnie polega rezonans magnetyczny?
ja mam 26 marca jechac i niewiem jak mam sie przygotowac?

zaczelam nosic okulary i jak na razie glowa mnie nie boli moze i Ty masz cos z oczami ? i dlatego Cie glowa boli a moze z kregoslupem bo od tego tez moze glowa bolec :ico_oczko:
ana30, to super ze u Was po chorobach :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a u mnie niestety Daniel ma zapalenie stawu kolanowego ma noge w szynie bierze antybiotyk i nie ma poprawy juz to trwa drugi tydzien jeszcze nastepny tydzien bedzie w domu na zwolnieniu :ico_placzek:
a tak poza tym wszystko spoko :ico_oczko:

Awatar użytkownika
julita32
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 229
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:14

27 lut 2009, 16:26

julita32, a na czym dokladnie polega rezonans magnetyczny?
wiesz wsuneli mnie w tunel i 15 minut trwało badanie czułam sie jak w trumnie by była :ico_haha_02: mnie głowa boli bo mam niskie cisnienie i migreny :ico_haha_02: unas ze zdrówkiem oki :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
DUSIA555
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2227
Rejestracja: 11 mar 2009, 21:54

12 mar 2009, 23:11

Witam Was dziewczyny. Ja również przyszłam na świat w 1975 roku. Jestem szczęśliwą mężatką oczekującą pierwszego maleństwa - dziewczynki. Od początku ciąży czuję się doskonale (żadnych mdłości, wymiotów), wyniki mam bardzo dobre, fasolka rozwija się prawidłowo. Odpukać w niemalowane oby tak dalej. Ze względu na charakter mojej pracy od 11 tc jestem na zwolnieniu lekarskim, nie chciałam ryzykować. Jestem przekonana, że praca nie wpłynełaby napewno korzystnie na stan mojego zdrowia a co za tym idzie na maleństwo. Codzienny stres to ostatnia rzecz jak jest mi potrzebna w tym wyjątkowym stanie. A tak odpoczywamy sobie w domku, spacerujemy, czytamy fachowe książki co trzy tygodnie odwiedzamy lekarza, a od wczoraj z małżonkiem chodzimy na zajęcia do szkoły rodzenia. Uważam, że wiedzy nigdy za wiele zwłaszcza przekazanej przez doświadczone osoby. Bardzo się cieszę, że mogę poznać Was moje rówieśniczki. Pozdrawiam serdecznie :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

14 mar 2009, 00:17

DUSIA555, witaj serdecznie :ico_oczko:
milo jest Ciebie poznać zapraszam :ico_oczko:
gratulacje :ico_ciezarowka:
to naprawde wspaniale przezycie porod tulenie malenstwa ale potem sporo przyjemnosci ale i wyrzeczen :-)

julita32 pisze:wiesz wsuneli mnie w tunel i 15 minut trwało badanie czułam sie jak w trumnie by była

ojej :ico_szoking:
ja jak mialam robieone eeg glowy to myslalam ze skonam po prostu unosilam sie w powietrzu a nie bylo to mile :ico_olaboga:

Pozdrawiam Was :ico_oczko:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość