Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

25 lut 2009, 23:14

hej
Dora ja zawsze marzyłam o porodzie w wodzie ale do tego trzeba być właśnie w 100% zdrową a z bakterią na pewno nie można rodzić w wodzie
nastka mam nadzieję że mimo wszystko to nie cholestaza
FioletowaAnia na początek właśnie najlepiej kupić małe opakowania kosmetyków.Mi znajoma poleciła zamiast oliwki Olejek parafinowy(chyba jakoś tak to się nazywa) kupuje się go w aptece i kosztuje niecałe 3 zł.Ona używała przy dwójce dzieciaków i mówi że rewelacja.Tak że na pewno kupię.
Ja jestem juz padnięta.Wzięłam dzisiaj od koleżanki ubranka po jej córci ale mało się nadaje do noszenia.Głupio mi oddać jej z powrotem ale one są bardzo sprane albo bardzo staromodne jak z 80 lat.Wybrałam tylko kilka rzeczy.Jeszcze jedna koleżanka ma dla mnie ubranka.Jak tez nie będzie miała nic ciekawego to będę musiała szybko wybrać się na zakupy.
Dobra idę się umyć i do wyrka.Rano ide na badania krwi a po południu mam wizytę u ginka.Dobranoc

misiunia_29
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 663
Rejestracja: 06 sie 2008, 15:21

26 lut 2009, 09:35

Jeżeli chodzi o kosmetyki to ja kupuję nivea sensitive.

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

26 lut 2009, 09:49

Hello :-D

Agnieszko - tak wiem, i podejżewam że te moje kochajkące mnie bakterie nie pozwolą mi rodzić w wodzie, pozostaj mi znieczulenie. Odiwedziłam wczoraj moja koleżanke co ma 3 letniego synka, rodziła w tym samym szpitalu co Ja będe i powiedziała że to znieczulenie wcale nie boli i poród jest lżejszy o 100 %.
Więc już się uspokoiłam i zdecyodowałam na ZNIECZULENIE :-)

Mój Tomek z Jej męzem grają w piłke co środe dla sportu z kolegami a my robimy wtedy babski wieczór , kiedyś to było winko a teraz lody owoce i bita śmietana - więc wczoraj zaszalałam :-D :ico_brawa_01:

Adka - A jak te twoje oczka lepiej już ? To musi być okropnie irytujące :ico_noniewiem:

Misiunia - Ja 30 lat ukończe w grudniu ale z marca jest mój Tomek - rybka i moja mama z 26 baranek :-D Zosia będzie pewnie baranek :ico_ciezarowka:

Aniu - ja kupiłam Oilatum do kąpieli, oliwke bambino, reszte chyba z Nivea będe stosować bo widze po dzieciach znajomych że nie uczulają.
Placki TORTILLA robie tak - woda , mąka pszenna, kururydziana , sól , troszke mleka - miksuje i smaże na patelni posmarowanej olejem ale olej odlewam tylko smaruje aby placki nie były tłuste , tortilla ma pyć sztywnawa i suchawa .

Farsz - kukurydza, cebulka, czosnek, oregano, " przyprawa kuchni włoskiej" KAMIS, sos pomidorowy, odrobina cukru i inne przyprawy , ser zółty, i porządne wołowe mięso ( z wieprzowego wychodzi paskudnie tłuste niedobre) to musi byc mielona chuda wołowinka lub kurczak.
W placki ładuje farsz i polewam sosem czosnkowym ( majonez , jogurtu troszke, czosnek, oregano, papryka słodka , cukier)

Polecam pychota jak w TACO :-D

[ Dodano: 2009-02-26, 08:54 ]
Puchną wam ręce? mnie od dwuch dni bardzo puchną i bola dłonie :ico_noniewiem: szczególnie palce mi dokuczają jak cos biore do ręki :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-02-26, 10:40 ]
Ale tu u nas pusto :ico_noniewiem: śpicie mamuśki czy co?

Awatar użytkownika
taa
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 834
Rejestracja: 15 gru 2008, 18:40

26 lut 2009, 12:59

Czesć dziewczyny
Byłam wczoraj zrobić wyniki, będą dopiero jutro. Mam nadzieję że jest oki.
Dora ja zauważyłam że puchną mi nogi czasami nie mogę dopiąć kozaków.
Nastka mnie też od paru dni swędzi skóra. Cały czas się drapię, już myślałam że może jestem na coś uczulona, ale to niemożliwe bo cały czas stosuje te same kosmetyki. Nie wiem co o tym myśleć.
Poza tym czuję się dobrze tylko czasami ból brzucha mi dokucza, lekarz powiedział że nie chce nic przepisywać póki nie zobaczy wyników. Więc czekam.

[ Dodano: 2009-02-26, 12:20 ]
Nastka daj znać jak wyniki. Bo właśnie przeczytałam coś o tym i trochę mnie to martwi. Bo cały czas się drapię.

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

26 lut 2009, 13:34

Hej TAA !

A nie masz czasem węzłów chłonnych powiększonych ? moja kolezanka sie przy tym drapała.

[ Dodano: 2009-02-26, 12:34 ]
Ale najprawdopodobniej to przez ciąże jakas wysypka nie marwt sie.
Ja robie okłady z lodu na tą ręke pomaga....
Lewą ręką dzis obiad robie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
taa
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 834
Rejestracja: 15 gru 2008, 18:40

26 lut 2009, 13:43

Nie mam powiększonych węzłów. Dzwoniłam już do mamy, pracuje w aptece przy szpitalu i dowie się ile kosztują te wyniki. Wolę je zrobić żeby być spokojniejszą.
Dora Lewą ręką?? ja zawsze robię lewą bo jestem lewusem :-)

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

26 lut 2009, 13:43

Oglądam na stronie Avanti modne buty, podoba mi sie teraz moda z okrągłymi noskami na obcasie kolorowe, już nie moge sie doczekac az wskocze w cos kobiecego :-)

[ Dodano: 2009-02-26, 12:46 ]
TAA - a ja robie lewą bo prawa mnie boli, spuchła troszke i boli mnie nadgarstek i palce, robie zimne okłady czytam własnie na necie ze to znaczy ze nabieram wody i dzidzia mnie uciska - a to sie zgadza bo ona z prawej strony sobie urząduje cwaniara :-D

A na obiad robie dzis gulasz z szynki wieprzowej cebula, pieczarki papryka itd wszystko kroiłam lewa :ico_olaboga: :-D

A Ty co porabiasz?

[ Dodano: 2009-02-26, 12:47 ]
Zaczełam dzisiaj 35 tydzień :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_zdrowko:

Awatar użytkownika
taa
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 834
Rejestracja: 15 gru 2008, 18:40

26 lut 2009, 13:49

Ja też. Jak oglądam telewizję i widzę szczupłe, pięknie ubrane kobietki to mnie ściska z zazdrości. Mam nadzieję że szybko dojdę po porodzie do siebie. Zawsze nosiłam rozmiar 36.

[ Dodano: 2009-02-26, 12:51 ]
Wczoraj wieczorem zrobiłam obiad na dziś. Leczo.

[ Dodano: 2009-02-26, 12:52 ]
A teraz siedzę i się nudzę. Umyłam głowę po wczorajszym popielcu.

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

26 lut 2009, 13:54

o mniam leczo uwielbiam :ico_haha_02:

Ja tez oglądam w TV w gazetach kobiety modnie kobieco ubrane i tęsknie aby wskoczyc w cos 36 - 38 spódniczke obcasy ehh a nie worek :-)

Awatar użytkownika
taa
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 834
Rejestracja: 15 gru 2008, 18:40

26 lut 2009, 13:55

Gratuluję kolejnego rozpoczętego tygodnia. Ja wczoraj zaczęłam 32 tydzień.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] i 1 gość