Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

[1 trymestr] JAKIS LEKARZ W WARSZAWIE?

26 lut 2009, 15:26

Jesli zle umiesciłam temat niech moderator go przerzuci jak może. Mieszkam od niedawna w wawie, i chyba jestem w ciązy. Mam wsparcie w chłopaku itd. Jedak swoim rodzicom boje sie powiedziec mimo iż mam 23 lata. No wracając do tematu nie znam warszawy i czy któras moze mi polecic jakiegos dobrego lekarza w wawie? Najlepiej państwowo bo nie mam góry kasy na wizyty prywatne (raz czy dwa mozna ale nie stale) a nawet prywantego nie znam. Niech mi któras pomoze bo niepewnosc mnie dobija. (Dwa testy pozytywne, brak okresu i bóle w podbrzuszu..., a do tego kuzynka sie ostatnio smiała ze ten ból to nie zblizający sie okres tylko ciąża...) Czy któras moze pomóc? Korzystając z kalkulatorów to termin bede chyba miec na 30-31 października... :) Ciesze sie i Boje... help :)

Awatar użytkownika
anusia83
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 20 lis 2008, 17:27

26 lut 2009, 15:37

hej ja z wyborem lekarza Ci nie pomogę , ponieważ pochodzę z małego miasta i kompletnie nie znam Warszawy :-( ale to co opisujesz to raczej na pewno jest ciąża :ico_brawa_01: nic się nie martw i nie bój na pewno wszystko się ułoży i będzie najukochańsze dziecko w rodzinie . trzymam kciuki .

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: KylieTab i 1 gość