fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

26 lut 2009, 20:13

Ja tylko na chwileczkę.Piszę od siostry. Avanti gratuluje zdrowego dzidziusia. Na pewno chłopiec tylko jakaś głupia baba pozbawia go męskości. Ja na usg zapiszę się po 10 marca bo było sporo wydatków a do 10 już niedługo. Mam nadzieję, że może na koniec ciąży poznam płeć maleństwa. Stawiam dzisiaj za 30 tydzień :ico_tort: :ico_tort: .Torcik oczywiście stawiam bo opić nie bardzo możemy. Mam wózek dla malucha :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: . Muszę tylko dokupić taki wkład dla noworodków bo mam spacerówkę. Waży tylko 7,8 kg więc jak na moje potrzeby idealnie. Okazało się, że moja siostra ma po swojej córeczce taki wózek jaki poszukuję. Jak znajdę taki model na allegro to prześle wam link.zoola nie planujesz karmić piersią bo kupujesz mleko?Ja ostatnio chodzę zalana pokarmem. Mam nadzieję ,że maluszek będzie chciał ssać pierś.

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

26 lut 2009, 20:16

avanti83, gratuluje malenstwa !!!! a moze to faktycznie dziewczynka ???
Ja zmykam bo spac mi sie chce kurna jak nie wiem co potem zagladne jak mezus wroci

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

26 lut 2009, 20:20

Co do seksu to my mamy miesiąc miodowy więc szalejemy :ico_wstydzioch: w miarę rozsądku oczywiście bo dzidzia najważniejsza .

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

26 lut 2009, 20:30

.zoola nie planujesz karmić piersią bo kupujesz mleko?
planuje ...tylko nie wiem, czy bede miec pokarm :ico_olaboga: z tego co sie zorientowałam to w szpitalu wymagaja mleko poczatkowe tak na wszelki wypadek

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

26 lut 2009, 21:54

dziewczynki kluje mnie na dole brzuszka znowu takie falowe to jest czy to cos groznego bo ja mam nadzieje ze nie ....

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

27 lut 2009, 09:00

zoola nie wiedziałam bo u nas nie wymagają.Dlatego zapytałam z ciekawości.Sabcia a ty powyrzucaj te złe myśli. Musisz myśleć pozytywnie. Mam pytanko czy takie dziwne mrowienie od kręgosłupa do podbrzusza takie króciutkie to są może skurcze? Wczoraj raz mi się zdażyło w nocy i wydaje mi się,że był to skurcz. Niby biorę magnez więc nie powinnam mieć skurczy ale tylko teoretycznie.

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

27 lut 2009, 09:36

hej dziewczynki !! :-D witam z owiele lepszym nastrojem :ico_brawa_01:
Sabcia, kochana prosze sie nie denerwowac !! ja nie miałam bóli podbrzusza bo odrazu dostałam nospe forte ale z tego co wiem mnostwo dziewczyn tak ma !!!!! jutro masz wizyte ???

fortunata_fofa, co do skurczy to ekspertem jest ejustysia :ico_sorki:

mezus wczoraj biegał kolo mnie jak szalony .....powiedział ze nie lubi jak smuce ......pojechał wieczorem do sklepu bo miałam ochote na pączka ........przywiozł napoleonke ptysia jakies ciastko z kremem no i pączka .......po tej dawce sama wyglądałabym jak pączek ........szalony nie ??????

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

27 lut 2009, 09:39

fortuna fofa u mnie skurcze wyglądaja zupelnie inaczej i sa wogóle nieodczówalne tylko brzuch robi sie wtedy twardy jak kamien coś tak jakbym zwiększala napięcie mięśniowe napinając mięśnie no brzucha

sabcia nie wiem czy pamiętasz jak bylo na majóweczkach z początkami - każdą bolal brzuch na dole i każda panikowala - każdej lekarz mówil, że nic sie nie dzieje, że to więzadla macicy sie naciągają i tak musi byc, ale i tak każda z nas sie bala :) - więc ja Ci mówie , że naciągją Ci się więzadla , ale ty i tak pewnie bedziesz sie denerwować - jak to mama :)

zastanawiem sie nad kremem na rozsteepy - który najlepszy - mam juz 4 na pupie niesymetryczne :ico_zly: z 1 strony 3 z 1 1 :-D i cos obawiam sie brzucha bo ostatnio z czystego lenistwa przestalam smarowac :-D

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

27 lut 2009, 09:39

witam :-D

przede mna dzis ciezki dzien...montaz mebli kuchennych ktory potrwa gdzies do nocy :ico_olaboga: musze pilnowac aby wszytsklo dobrze przywiesili bo moj maz urwie sie z pracy dopiero gdzies kolo 13 a oni o 10 maja byc :ico_noniewiem:

mlody wczoraj wieczorem tak sie wiercil ze az w pewnym momecie mnie te jego ruchy bolaly...ale nic dziwnego bo to kawal chlopa :-D
szalony nie ??????
oj szalony szalony :-D

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

27 lut 2009, 09:40

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za 29 tydzien

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość