Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

26 lut 2009, 16:02

a jak ktos zabardzo wyrecza to nie ma sily :-D
dokładnie, ja to wogóle taka zosia samosia pod tym względem jestem bo choć mieszkamy z dziadkami męża i okazyjnie z moimi teściami (bo pracują za granicą i są tylko na okras świąteczny w w domu) to wolę sama wszystko robić.
ekarz mnie pochwalił że wreście brzuszka dostałam :-D
:ico_brawa_01: wszystkim już brzuszki widać,ale już ma prawo

Awatar użytkownika
mariquita
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2870
Rejestracja: 05 sty 2009, 14:44

26 lut 2009, 17:43

hello!!
a u mnie bez zmian z brzuszkiem - rano spokojnie wchodze w jeansy :-D
za to wieczorem... :ico_sorki:
ale ile ja teraz jem :ico_olaboga:
3majcie się :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

26 lut 2009, 20:28

hehe kobietki moje kofane, ten dzień również zaliczam do udanych :-D

dziekuję ze trzymałyscie kciuki, egzamin sie powiódł wspaniale choć był ustny, wchodziłam przedostatnia bo chciałam sie dużo nauczyć... akurat jak wchodziłam to do pokoju wszedł prowadzacy ćwiczenia i sie ucieszył ze znów sie widzimy i ze mi brzuszka przybrało :-D
ogólnie psorka wszystkim zadawała po 5-6 pytań...
ja miałam chyba 7
1 co to jest urbanizacja? (najprostsze z możliwych)
2 z jakiego kierunku sie przeniosłam na geografię?
3 który to już miesiąc?
4 Jak sie czuje?
5 czy mam mdłosci?
6 ile przytyłam?
7 na kiedy mam termin?

do tego psorka nie wpisała mi pały za poprzedni termin, a ocene z poprawki wpisała jakbym zdawała po raz pierwszy :ico_brawa_01:

świetowałyśmy zaliczony egzamin z koleżanką w kebabie :-D

troche jestem zmeczona, bo byłam na tych cwiczeniach z tym nudnym ćwokiem...
teraz piję pyszną herbatkę

kobietki mi sie wydaje ze przytyłam głównie dlatego ze rzuciłam palenie i sie rozleniwiłam w święta, bo przytyłam 5 kg w dwa tygodnie w grudniu... potem waga staneła w miejscu, przytyłam znów 5 kilo ale w dwa miesiące, brzuszek wybiło, ale w udach i w pupie normalnie mieszczę się w stare dzinsy, tylko w brzuszku sie nie dopinam

z tą solą to prawda, ciągnie mnie bardziej w strone słonych potraw niż w strone słodkości, a sól ma to do siebie ze wode zbiera :ico_olaboga: bede sie martwić potem

moje koleżanki też w ciaży tyły po 20-25kg a są zupełnie różne wzrostem i budową, nie wiem od czego to zalezy, ja mam duży tyłek i wydawało mi sie ze pierwsze co to mi urosnie do mega rozmiarów a narazie 2cm róznicy więc tyle co nic

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

26 lut 2009, 21:07

izuś_85, gratuluję zdanego egzaminu:)

Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

26 lut 2009, 23:01

Witajcie Ciotenki!
Ostatnio bylam chyba na piecdziesiatej ktorejs stronie... potem... ojej... potem zaraz wam powiem a teraz jest 85... i juz chyba nie dam rady doczytac co tam pisalyscie.

Ale tylko sie melduje ze zyje i jest ok, tylko otworzylismy z mezem mala restauracyjke z kanapkami, wiec siedziemy tam dzien i noc. Jestesmy padnieci i jest strasznie ciezko, ale przez to ze poczatek. Teraz mam nadzieje ze juz pracownicy beda wiedzieli co robic a my w koncu w domku odpoczniemy. Oczywiscie finansowo jestesmy ponizej dna i musimy jakos odbic.

Brzuszek mi rosnie i tylko dlatego wiem ze jestem w ciazy. Poza tym nie wiem nawet ktory tydzien ale zaraz zobacze moj suwaczek :)

Moja corka niestety bardzo ciezko znosi brak rodzicow caly dzien i przechodzenie z rak do rak. Jest mega rozbita emocjonalnie i jak tylko nas widzi to przytula sie i trzyma z calej sily zeby tylko jej nie puscic.

No dobra, teraz ide spac bo padam. Dzis pierwszy dzien wrocilam do domu przed 23! :ico_brawa_01:

Mam nadzieje ze u was wszystko dobrze... potem moze troche poczytam co tam naskrobalyscie!!!

papatku

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

26 lut 2009, 23:06

Tagar, fajnie ze jesteś :-D :-D juz sie o Ciebie martwiłam...
hehe przeoczyłaś tylko tyle że codziennie dzieliłyśmy sie wzajemnymi smaczkami :ico_brawa_01:

super, ze już restauracyjka ruszyła, życze powodzonka aby biznes kwitł :ico_oczko:
i nie dziekuj żeby nie zapeszyć :ico_haha_01: :ico_haha_01:

ech... a Przemcia jeszcze nie ma z pracki :ico_placzek: ja juz tęsknię, za długo go nie widzę...

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

27 lut 2009, 07:09

Tagar, no żyjesz :ico_sorki:
...co do finansow,to jak juz jestescie ponizej dna to gorzej nie bedzie wiec tylko lepiej :ico_haha_01:
mam nadzieje,ze juz bedziesz mogla odpoczac i nadbudowac wiez z coreczka :ico_oczko:
...a jeszczcze dzielilysmy sie zaproszeniami na n-k :-D
dziei temu wiemy z kim mamy do czynienia :-)
izuś_85, mialas chyba najtrudniejszy zestaw pytan ze wszystkich,...dziwie sie ,ze zdalas :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

27 lut 2009, 10:23

ale z was ranne ptaszki, kobitki :ico_brawa_01:
ja popijam poranną :ico_kawa: i czekam aż przestanie padać, żeby wyjść z domu :-D

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

27 lut 2009, 10:24

izuś_85, ja tez cie podziwiam, ze potrafiłas odpowiedzieć na te pytania. :-D I co? Piątke dostałas?

Tagar, fajnie, ze biznes juz ruszył. My z mężem planujemy przeprowdzić sie na Dolny Sląsk i tam prowadzic agroturystyke i tez restauracje więc w swoim czasie zgłosze sie do ciebie po wskazówki. Mamy juz dosyć życia w mieście i pracy dla kogoś.

A dzisiaj pierwszy raz od dawna wyszło słoneczko. Nastrój od razu inny.

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

27 lut 2009, 10:29

u nas też powoli się przejaśnia, ale tak jakby chciało a nie mogło...

[ Dodano: 2009-02-27, 09:41 ]
no i nikogo nie ma...sama muszę dokończyć moją poranną :ico_kawa: ....

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość