doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

24 lut 2009, 09:16

Magdzinka, mówisz o tym duuuuuuuużym smyku?? on chyba przy marszałkowskiej jest, nie? czy może ja coś źle kojarze...

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

24 lut 2009, 20:00

Magdzinka, mówisz o tym duuuuuuuużym smyku?? on chyba przy marszałkowskiej jest, nie? czy może ja coś źle kojarze...
przy Jerozolimskich na skrzyżowaniu z Kruczą, ale blisko Marszałkowskiej :ico_oczko:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

24 lut 2009, 21:05

bozena, no to coś tam kojażę w tej warszawie - zawsze to jakiś początek :-D

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

24 lut 2009, 21:17

doris, tak jak już kiedyś ja jak na "przyjezdną tu osiadlą" znam Wawkę całkiem dobre więc jak potrzeba to służę pomocą.

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

26 lut 2009, 21:16

hej dziewczyny, doradzono mi bym tu zapytała wiec może przekleje swój post :)

Mieszkam od niedawna w wawie, i chyba jestem w ciązy. Mam wsparcie w chłopaku itd. Jedak swoim rodzicom boje sie powiedziec mimo iż mam 23 lata. No wracając do tematu nie znam warszawy i czy któras moze mi polecic jakiegos dobrego lekarza w wawie? Najlepiej państwowo bo nie mam góry kasy na wizyty prywatne (raz czy dwa mozna ale nie stale) a nawet prywantego nie znam. Niech mi któras pomoze bo niepewnosc mnie dobija. (Dwa testy pozytywne, brak okresu i bóle w podbrzuszu..., a do tego kuzynka sie ostatnio smiała ze ten ból to nie zblizający sie okres tylko ciąża...) Czy któras moze pomóc? Korzystając z kalkulatorów to termin bede chyba miec na 30-31 października... :) Ciesze sie i Boje... help :)

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

27 lut 2009, 09:31

isiawarszawa, ja niestety ci nie pomogę, bo też od niedawna mieszkam w warszawie. ale myślę, że dziewczyną udziielą ci szczegółowych informacji

no i napisz coś więcej o sobie. co cie sprowadzilo do warszawy, gdzie mieszkasz itp

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

27 lut 2009, 10:19

najpierw praca, teraz facet, w zasadzie mieszkam tu juz ponad rok ale jak dotąd do lekarza chodzilam "u siebie". a przeciez teraz nie bede co "chwila" jezdzic, wole tu sobie jakiegos lekarza znalesc.... dzis rano pobrali mi krew na test ciązowy... to na 100 % juz bedzie pewne?

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

27 lut 2009, 10:21

isiawarszawa, jak robią badanie krwi by sprawdzić, czy jest się w ciąży to wychodzi 100% wynik

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

27 lut 2009, 10:34

cześć :ico_oczko:
ja nie wiem jak się nazywam :ico_placzek: mam dość tej roboty i tak szef jest wielce niezadowolony z wszystkich chociaż tak naprawdę nie ma pojęcia kto co robi. Może po prostu też jest w stresie i mu to minie kiedyś. narazie nie chce przedłużać umów nowym pracownikom, którym kończy się umowa na rok. Moja kończy się dopiero we wrześniu, może do tego czasu sie trochę uspokoi :ico_noniewiem:
dobra idę, na szczęście dziś piątek już.

U Asi OK, spędza dni z babcią, jakoś się dogadują, chociaż nas wszystko wnerwia w teściowej :-D

isiawarszawa, Witaj na naszym wąteczku :ico_oczko: Ja w ciąży chodziłam do lekarzy w przychodni przyszpitalnej na Madalińskiego - to jest na Mokotowie. bardzo jestem zadowolona, bo naprawdę dobra opieka nad babkami w ciąży jest, badania itd, wszystko w programie "mama, zdrowie i ja " czy coś takiego. Chodziłam do lekarza Aduku i w zastępstwie da takiego na G. zapomnialam nazwiska ale i tak już tam nie pracuje.

pozdrawiam was i miłego weekendu życzę i mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu częściej tu pozaglądam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

27 lut 2009, 11:14

mieszkam w wesołej a pracuje na woli wiec wolałabym coś po drodze :) a kiedy najlepiej pojsc na pierwszą wizyte? i samej czy z facetem? on w sumie oszalał bo cały czas głaszcze mnie po brzuszku i mowi do dzidzi :)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość