Awatar użytkownika
IVI90
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 451
Rejestracja: 13 wrz 2008, 21:33

27 lut 2009, 13:45

przyszedl do mnie NIBY porozmawiac, w domu bylam sama bo rodzice pojechali do znajomych. on przyjechal o 19 gatka szmatka i wkoncu KAZAL mi sie pakowac i wracac do domu. wiec mu tlumaczylam ze chce odpoczac i jak mi udowodni ze mamy szanse to wroce. powiem szczerze ze juz zaczelam sie lamac i kombinowalam powrot tak za 2-3 tygodnie. nagle on zaczal krzyczec ze matka mnie buntuje a ja z niego robie idiote w oczach jego rodziny. wiec kazalam mu wyjsc- otworzylam drzwi , on podniosl sie ale nie z zamiarem wyjscia z mieszkania, tylko trzasna drzwi i zaczal mnie szarpac , uzywajac wulgaryzmow- ze jestem taka i owaka i gdyby nie on skonczylabym na ulicy z jakims marginesem. na to ja ze on tez jest margines tylko ze lepiej ubrany.
:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: no i z calej silu uderzyl mnie w twarz, ale dostal szalu i uderzyl kilka razy- wybil mi zeba i mam mega sliwe pod okiem. potem powiedzial ze to ja go sprowokowalam i wyszedl. mnie mial gdzies nawet nie zadzwonil na pogotowie. sasiadka zawiozla mnie do clinici i tam juz zostalam, zawiadomili policje. dzis mam rozmowe z psychologiem i policja pytala sie czy chce z nim dalej byc. powiedzialam ze nie, przydziela mi z urzedu adwokata i bedzie sprawa rozwodowa a potem jak urodzi sie dziecko chce go pozbawic praw rodzicielskich.
z Vanessa wszystko ok- brzucha nie tknal. wiecie co dobrze ze teraz tak wyszlo, co by bylo gdzyby zrobil to na oczach dziecka.
wiec teraz musze szybko sie rozwiesc, potem pozbawic go praw, urodzic w spokoju i skonczyc szkole.
o facetach nie chce slyszec.

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

27 lut 2009, 13:46

ejustysia, fajne koszule


ja kupiłam cos takiego

http://www.allegro.pl/item561744345_kos ... netta.html

kupiłam sobie też juz podkłady porodowe i wkładki laktacyjne opakowanie narazie 60 szt.

Awatar użytkownika
IVI90
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 451
Rejestracja: 13 wrz 2008, 21:33

27 lut 2009, 13:47

usuwam suwaczek slubny bo moje malzenstwo dobieglo konca, przykre to ale prawdziwe.

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

27 lut 2009, 13:50

IVI90, przykro mi Kochana :ico_placzek: :ico_placzek: ale najwazniejsze by maleństwo zdrowo donosiła a mężem sie nie przejmuj :ico_nienie: :ico_nienie:
wszystko Ci sie powoli poukłada :ico_sorki: :ico_sorki:
pamiętaj ze serduszkiem i myslami jesteśmy z Tobą :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
IVI90
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 451
Rejestracja: 13 wrz 2008, 21:33

27 lut 2009, 13:51

ja sie juz nim nie przejmuje, wiem ze siedzi w areszcie, chyba po 48 godzinach dopiero mozna wplacic kaucje- jak sie zgodzi sedzia.

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

27 lut 2009, 13:53

IVI90, jejku IVI to straszne !!!! najpierw bajka a pozniej koszmar .......dobrze ze masz rodziców blisko siebie ......masz racje odchpdz od niego .....bierz ten rozwód .......
kochana nie denerwuj sie ..........z czasem wszystko sie ułozy :ico_sorki:

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

27 lut 2009, 13:57

IVI90, :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
IVI90
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 451
Rejestracja: 13 wrz 2008, 21:33

27 lut 2009, 13:58

zoola moj ojciec sie dowiadywal mozna mu przedstawic 2 zarzuty- 1 ze mnie pobil z premedytacja a 2 ze mogl spowodowac smierc naszego dziecka. ale o to juz sie spytam adwokata, bo ja z prawa nie za bardzo jestem. teraz juz rozumiem jego zmienne nastroje jak dla mnie to czubek i tyle :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
ja jestem mloda i dam sobie rade, jak skoncze studia znajde prace w banku albo w porzadnej firmie- znam sie na ksiegowosci, informatyce oprocz angielskiego z wielkiej milosci uczylam sie wloskiego i calkiem niezle mi idzie, wiec bedzie dobrze.
mam naerwa ze tyle czasu na czuba stracilam. :ico_placzek:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

27 lut 2009, 13:59

ivi jesteś jeszcze bardzo mlodziutka i kupe życia przed Tbą, masz dla kogo żyć i dla kogo walczyć o szczęście i tyle. Nie waż sie nawet wracac do niego bo wiem co mówie - uderzyl raz uderzy kolejny i coraz czesciej i mocniej. A to nie o to w zyciu chodzi. Ja wybaczylam raz i teraz odpuszcza za kazdym razem, choc wtedy moglam miec nie jednego faceta, moglam przebiera i wybierac, ale kto wie czy jak bylaym z kims innym to byloby inaczej, wiem, że jak odejde od męza jesli psycholog nie pomoze to dluuugi czas nie chce zadnych związków.

monisia one wszystkie podobne sa tylko wzorki inne :0 a wkladki laktacyjne podklady i te inne to już mam, zreszta tak jak pisalam mam juz wszystko :-D

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

27 lut 2009, 14:01

ejustysia, a podpaski to ty masz???? :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość