chaton_ania
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1342
Rejestracja: 31 sty 2009, 20:10

28 lut 2009, 06:31

Zabki nam wyskoczyly jakis miesiac temu :) w ciagu tygodnia jeden po drugim. Teraz czekamy na kolejne. Juz mamy na gornym dziaselku dwie kreski, ale Olence to chyba jeszcze nie przeszkadza... no moze w spaniu... czesto mi sie w nocy budzi, a wlasciwie nawet nie budzi tylko wierci i marudzi.

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

28 lut 2009, 10:31

chaton_ania,
witamy nowe dziewczynki :ico_brawa_01: widze ze twoja niunia juz ma zabki brawa wielkie, jak juz wiesz u nas dzieciaczki dalej sie ślinia stękaja i nic :-D :ico_haha_01:

Wiecie co juz sie cieszylam ze kacper jakos normalnieje i bedzie lepiej spal bo dwa dni byly spokojne tzn. budzil sie ale tak co 3 godziny a dzis znow od12 co godzine no masakra :ico_noniewiem: i jeszcze mu jakas krosta wyszla :ico_noniewiem: na buzi
w nocy daje mu juz tylko jedna butle i robie bardzo zadkie mleczko moze to go nauczy nie jedzenia w nocy za jakis czas bedzie juz tylko woda lub herbatka zobaczymy bo nie wiem juz co robic taki duzy chlop a ciagle sie budzi w nocy i je :ico_olaboga:

chaton_ania
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1342
Rejestracja: 31 sty 2009, 20:10

28 lut 2009, 11:28

Olenka tez sie budzi w nocy, ale mleko dostaje dopiero miedzy 3-5. Wczesniej wystarczy jej podac smoczka i dac pieluche i spi. Ale teraz na dniach cos jest inaczej i obstawiam kolejne zabki...

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

28 lut 2009, 17:40

, ale mleko dostaje dopiero miedzy 3-5
a ten moj glizduś o 24 sie buzi i bez mleka ani rusz
:ico_noniewiem: halo dziewczynki gdzie jeseście :ico_noniewiem:
co tam u was ? ciekawe jak Marta w Pl...

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

28 lut 2009, 21:26

Dzien dobry :) kurcze ja ostatnio w ogole czasu nie mam zeby wpasc.. jak mam chwile wolnebo to spie albio biore kapiel :D jeszcze siostra dwa dni temu przyjechala, nareszcie bylam u dentysty :D musze naprawic to co sie popsulo podczas ciazy :))) normalnie uwielbiam tam chodzic :P wrzuce filmik Niny jak je swoje stopy - jest troche nieuczesana :D za co przepraszamy, ale po sciagnieciu czapki zawsze jej tak wlosy stoja :D za jakies 2 minuty wrzuce bo sie laduje :P
A mi dzis niedobrze, kurde i to chyba po kielbasie i zurku ktorego zjadlam bo na sama mysl mam ochote leciec do kibla! Ale zostalam sama bo moj maz poszedl do kolegi pic :/ wrrr ale mnie drazni ten kolega, mial wpasc tutaj, wiec wyobrazalam sobie ze mala bedzie sobie smacznie spala w pokoju obok, ja pojde wziac dluga goraca kapiel, a oni sobie posiedza w pokoju, to on wypala z tekstem - to przyjedz Ty do mnie z dziewczynami :O czy przepraszam godzina 21 jest odpowiednia zeby gdziekolwiek jezdzic z dzieckiem? Fuj! Brak rozsadnego myslenia - ale skad ma sie wziac jak dziecka nie ma ... a ja chyba nigdy juz wodki nie tkne, na sama mysl tez mi niedobrze :D

Poza tym u nas bez zmian, nogi juz nagminnie lataja do buzi, jak tylko ma gole stope to wsadza wszystkie 5 palcow! mala gimnastyczka :)

[ Dodano: 2009-02-28, 21:38 ]
http://www.wrzuta.pl/film/dXBOXoMnOX/sn852866

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

28 lut 2009, 22:35

Witam wieczorkiem :-D
Antos miał dziś chrzest :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wiec od rana przygotowania i gonitwa impreza dopiero jutro ale dziś robiliśmy sałatki ciasta itd
Antoś w kościele na początku był grzeczny ylko mu sie organy nie podobały i robił taka mine jakby nie wieział czy ma płakać :-D no ale długo tego nie wytrzymał i potem zaczoł płakac a raczej wyć jako jedyny :ico_szoking: :ico_szoking: juz biedak nie umiał wysiedzieć ciepło mu było ja już mu czapke rozebrałam ale to nic nie pomogło i wzrok wszystkich był skierowany na nas do zakrysti nie chciałam isc bo to było na przeistoczeniu i taka cisza a ja bym na obcasie szła :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_olaboga: wiec ratowała się smoczkiem
Antos dostał piękny dyplom . W domku mu sie wszystko przestawiło i nie chiał spać dopiero zasnoł o 21 ale od razu padnoł .JUtro będzie dopiero impreza bo tak tesciowa postanowiła znaczy się powiedziała ze chcą posiedzieć a nie gonic się bo masza unas jest o 18 i trwałado 19 dziś było 10 dzieci do chrztu i 7 dzieci roczkowych wiec troche to trwało :ico_noniewiem:
w nocy daje mu juz tylko jedna butle i robie bardzo zadkie mleczko moze to go nauczy nie jedzenia w nocy za jakis czas bedzie juz tylko woda lub herbatka zobaczymy bo nie wiem juz co robic taki duzy chlop a ciagle sie budzi w nocy i je
no masz racje takie duze chłopaki a nie przespią nocki :ico_placzek: :ico_placzek: ale chyba potrzebują bliskości mamusi
Ale teraz na dniach cos jest inaczej i obstawiam kolejne zabki...
no prosze jak ładnie mała będzie mieć piękne ząbki A ja mam pytanie karmisz butelką czy cycem ???
wrzuce filmik Niny jak je swoje stopy - jest troche nieuczesana :D za co przepraszamy, ale po sciagnieciu czapki zawsze jej tak wlosy stoja
:-D :-D :-D super

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

28 lut 2009, 22:43


Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

28 lut 2009, 22:48

ale ma piekne długie nogi modelka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-02-28, 21:52 ]
widziąłam drugi :-D super minki robi Nina :ico_brawa_01: a te banki :-D :-D i chciała mame za nos potrzymać :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

28 lut 2009, 23:32

:) jejku a ja wymiotowalam ;( na szczescie przed wzieciem tabletki, boje sie ze pojde drugi raz :/ na mysl o pani kielbasie jest mi niedobrze fuuuuuuuuuuuu
A antus dobrze, ze bedzie mial jutro imprezke. Przynajmniej nie zaburzy mu to rytmu dnia :) zalaczam ostatni filmik i ide sie polozyc zeby nie zwrocic tabletki fuj

http://www.wrzuta.pl/film/8fxucWXM09/sn852846

tak krzyczy moje malenstwo ostatnio :) a wlasciwie piszczy? nie wiem co to za dzwieki...

[ Dodano: 2009-02-28, 23:33 ]
ale ze mnie nonono :D witam nowa kolezanke! ale prosze o wybaczenie bo nie czuje sie zbyt dobrze ;( ale moj M ma polusa bo mu napisalam smsa ze wymiotowalam i zadzwonil zapytac jak sie czuje :D a myslalam, ze oleje mowiac - zostawilem gdzies tel zeby nie musiec przypadkiem wracac do domu :P

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

01 mar 2009, 11:52

yoanna, Ninka jest slodziutka fajnie popatrzeć tak na żywo na nasze dzieciaczki :ico_brawa_01:
a co ja też wam wkleje mojego paskudka :-D
http://www.youtube.com/watch?v=OtspalsjsS8
http://www.youtube.com/watch?v=M64oxeRnT5U
http://www.youtube.com/watch?v=Q-FNMpFP ... re=related
on nic ciekawego nie pokazuje :ico_noniewiem: ale jak sie nie znudzidziecie to można popatrzec jaki jest już duży :-D
slonko2008, Brawa dla Antolka za chrzciny i życze udanej imprezy :-D

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość